Skocz do zawartości

Nagrody 21/22 - dyskusja


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, josephnba napisał:

Sześć ostatnich meczów DeMara DeRozana:

 

🏀 45 PTS, 9 REB, 7 AST, 60% FG

🏀 38 PTS, 5 REB, 4 AST, 59% FG

🏀 36 PTS, 5 REB, 4 AST, 68% FG

🏀 35 PTS, 6 REB, 6 AST, 63% FG

🏀 38 PTS, 6 REB, 5 AST, 50% FG

🏀 40 PTS, 3 REB, 7 AST, 67% FG

 

Jedynym zawodnikiem z serią 35 punktów i co najmniej 50% skuteczności w sześciu spotkaniach był dotychczas Wilt Chamberlain. 

 

Jeśli koszykarz Bulls zagra jeszcze jeden taki mecz, pobije rekord legendy!

 

Amerykańscy znafcy kochają takie statystyki 

Przypomnij sobie za co Brick dostał MVP, choć gówno znaczyły te sts

Serio porównujesz jakiś rekord o którym przed chwilą wyczytałeś w necie (bo akurat został pobity) ze średnimi TD Oscara Robertsona o których wiedziało się już w 90's czerpiąc wiedzę o lidze z Magic Basketball i telegazety?

Przecież wyczyn Robertsona to była półka 100 punktów w meczu i 50 ppg Wilta, 38k punktów Kareema albo 72-10 Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

Serio porównujesz jakiś rekord o którym przed chwilą wyczytałeś w necie (bo akurat został pobity) ze średnimi TD Oscara Robertsona o których wiedziało się już w 90's czerpiąc wiedzę o lidze z Magic Basketball i telegazety?

Przecież wyczyn Robertsona to była półka 100 punktów w meczu i 50 ppg Wilta, 38k punktów Kareema albo 72-10 Bulls.

Nie porównuję tylko piszę, że Ameryka kocha takie statystyki, są tym bardziej zaskakujące, że DDR praktycznie nie rzuca za 3 a średnie ma na poziomie 28ppg 

Nie będę umierał za MVP bo jak wspomniałem mało mnie interesują te nagrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

Nie będę umierał za MVP bo jak wspomniałem mało mnie interesują te nagrody

no, tak Cię mało interesuje, że od narracji o czarnym koniu przeszedłeś do grubej analizy, która pokazuje jedynie to, ze mało wiesz co się dokoła dzieje

Bulls mają taki sam bilans jak Jazz na zachodzie czyli absolutnie nic wybitnego, patrząc na fakt jak DDR został obudowany - 2ch byłych  allstsrów + dwóch obwodowych grających na poziomie all-def

i jeszcze te porównia do Wesbrooka, troche klasy, Morant obecnie zjada ten MVP sezon Bricka, po co do tego wracać?

DDR zasługuje spokojnie na miejsce w okolicach top5, ale nie wyżej, jak zagra drugi tak wybitny sezon to na pewno będzie miał większe szanse, powinieneś do tego dojść skoro tak dobrze znasz się na machanizmach przyznawania MVP

nagroda zresztą wydaje się już rozdana pytanie kto ją zgarnie Jok czy Joel

długo nie trzeba było czekać aż komuś z Bulls puści wentyl, jeden fajny sezon i już goata obrażajo, no nic

chciałbym aby w top3 znalazł się Morant, zasłużył sobie chłop

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna gruba analiza, ot cytat z FB który mi dziś wskoczył, gdyby wskoczył tydzień temu, pewnie bym o nim zapomniał. 

Rozumiem że dla fanów Jokica każda próba obniżenia jego wartości (nawet wymyślona przez jego kibiców) to powód żeby od razu iść na wroga z widłami ale ja nie napisałem niczego co mogłoby sugerować że mi "wentyl puścił" bo jeśli DDR będzie w top2 czy top 5, mało mnie to obejdzie. 

Jeśli jakimś cudem będzie top2 przed jokicem też mało mnie to obejdzie bo Jok to po prostu lepszy gracz, choć sezon gra porównywalny aktualnie, a DeRozan ma jednak przewagę bilansu i zaskoczenia jakim jest gra Bulls 

Chcecie o to kruszyć kopie? A bardzo proszę, ja rzuciłem jedynie luźną myśl w oparciu o tę nieszczęsną statystykę z rana 

 

A realnie i tak widzę wyżej Ja niż obu wyżej wymienionych

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

, która pokazuje jedynie to, ze mało wiesz co się dokoła dzieje

 

i jeszcze te porównia do Wesbrooka, troche klasy,

powinieneś do tego dojść skoro tak dobrze znasz się na machanizmach przyznawania MVP

 

długo nie trzeba było czekać aż komuś z Bulls puści wentyl, 

BTW 

Na c*** ta prywata? 

I to mi puścił wentyl...

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

DDR zasługuje spokojnie na miejsce w okolicach top5, ale nie wyżej, jak zagra drugi tak wybitny sezon to na pewno będzie miał większe szanse, 

I wisienka na torcie 

 

Od kiedy to mvp przyznaje się za osiągnięcia z dwóch sezonów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol :D

no taka prawda Józek, wpadasz opowiadasz dyrdymały na podstawie screena z fb, przy okazji porównujesz sezon Joka do tego Wesbrooka, choć róznica pomiędzy Bulls i Nuggets to jakieś 5W, chcesz o tym pogodać dłużej?

26 minut temu, josephnba napisał:

Od kiedy to mvp przyznaje się za osiągnięcia z dwóch sezonów?

odpowiem jaśniej

MVP zwykle dostaje superstar, który ma już ugruntowaną pozycje w lidze od kilku sezonów, lub robi coś wyjątkowego  np. wygrywa +60 spotkań, DDR kimś takim nie jest, nic mu nie odbierając oczywiście, bo gra wyśminicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

I bardzo dobrze, bo żydowanie o staty kosztem zespołu to żaden wyczyn 

pomijając stat-padding to sezon 16/17 był fenomenalny w jego wykonaniu, zespół na tym nie ucierpiał (ba -> mało kto by zrobił podobny wynik z tamtą ekipą) i jego MVP jest jak najbardziej zasłużone (wiadomo to było 50/50 z Hardenem i mogło słusznie pójść w obie strony - no ale nie jest to case jak w 2011, gdzie Rose dostał nagrodę tylko dlatego że po 'Decision' było apogeum hejtu na LeBrona :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

pomijając stat-padding to sezon 16/17 był fenomenalny w jego wykonaniu, zespół na tym nie ucierpiał (ba -> mało kto by zrobił podobny wynik z tamtą ekipą) i jego MVP jest jak najbardziej zasłużone (wiadomo to było 50/50 z Hardenem i mogło słusznie pójść w obie strony - no ale nie jest to case jak w 2011, gdzie Rose dostał nagrodę tylko dlatego że po 'Decision' było apogeum hejtu na LeBrona :) )

Ale żenada 

Wyskoczyleś z rosem żeby mi "dopiec" 

Lol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LAF napisał:

Ani DDR ani Jokić nie dostanie 

CP też nie :)

no w tym momencie jakbym miał dać kasę to pewnie na Embiida bym stawiał (jest 50/50 z Jokiem - ale na jego korzyść przemawia efekt 'świeżości' -> łatwiej zdobyć MVP po raz pierwszy niż obronić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis wchodzi do gry po kolejnym takim meczu.

Najwięcej punktów na mecz w lidze, zrownal się PER z Jokiciem, 3 bilans na wschodzie przy wielu kontuzjach, najgorsza lawka w lidze według http://www.hoopsstats.com/basketball/fantasy/nba/teamstats/22/7/diffeff/1-1

 

29.4 11.3 6.0  63%TS PER taki sam jak Jokic, obrona  i możliwy 1 bilans na wschodzie przy tak wyrównanej stawce. Strasznie wyrównana walka o MVP i ciężko będzie kogoś wybrać. Grizzlies znowu wygrywaja bez Moranta, więc jemu raczej zostanie MIP.

 

Swoja droga, wschód jest pojebany w tym sezonie. Heat jak przegrają 3 mecze z rzędu to mogą z 1 seedu spaść na 6.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

Strasznie wyrównana walka o MVP i ciężko będzie kogoś wybrać.

to imo bardzo korzystne ze strony Joka, jeśli Joel się nie ogarnie i Philly da się wyprzedzić Celtics, to ciężko będzie obronić jego kandydaturę, z drugiej strony Antek od początku sportowo jest w top3 konwersacji(na przestrzeni sezonu) i chyba niezłą wiadomością z perspektywy kibiców Nuggets, że ci dwaj podzielą między sobą sporą liczbę głosów

z drugiej strony Jok nie może pokazać żadnych oznak spadku formy (już mu % sporo zleciały na przestrzeni ostatnich tygodni) a zaraz po meczu z GSW ma 2x Kings i Blazers, znając życie powinny być to bardzo ciężkie mecze zwłaszcza z Kings, którzy wiele razy udowodnili, że się świetnie z Denver meczapują

niemniej gdyby Jokowi przydarzył się taki mecz jak Embiidowi z Bostonem, to wszyscy by mówili, że się skończył, do tak wysokiego poziomu wszystkich przyzwyczaił

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.