Skocz do zawartości

Nagrody 21/22 - dyskusja


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że nie wspomniał o BLM w kontekście współzawodnictwa z Jokicem ;)

W dniu 2.04.2022 o 13:52, jordan20 napisał:

https://www.statmuse.com/nba/ask/nba-teams-records-last-20-games

ostatnie 20 meczow: boston (15-5), dallas (14-6)

ostatnie 40 meczow: boston (30-10), dallas (28-12)

wcale dallas nie jest ostatnio w formie...

nie mowiac juz, o ile lepszy na papierze jest sklad bostonu.

wyjmiesz z dallas doncica i nie robia po i bede w jakims bottom-5 do picku.

wyjmiesz z bostonu browna czy tatuma i dalej beda w top-6 na wschodzie

Zasadniczo się zgadzam, cytując jednak klasyka "ale jest jedno ale"

Po doncicu każdy spodziewał się tego albo i czegoś więcej, Tatum mocno zaskoczył wszystkich bo wielu go skreśliło z tieru superstarów, redukując do roli dobrego grajka którego gra nie przekłada się na wyniki zespołu 

I w przypadku Bostonu, ich sukcesu, też trochę tak jest, bo cały team gra mega powyżej tego co każdy zakładał 

Szkoda tego Williamsa bo mogli naprawdę namieszać w drabince.

Sixers czy Heat mają teraz ciut lżejsze portki na myśl o serii z williamsem i smartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, josephnba napisał:

Jakie lewactwo? 

Jakie weszło za mocno? 

Z żartu zrobiłeś narrację jakby faktycznie ktoś użył czarnej karty w kontekście mvp 

Poplynaleś chłopaku ostro

Popłynął to ten dzban. I to nie są 'zarty',tylko typowe 'pierdololo' wielu czarnych w US. Żydzi mają holocaust, czarni mają swój bełkot sugerujący jakas formę (tu wpisz dowolny powód) dyskryminacji. Nic nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kcp78 napisał:

Popłynął to ten dzban. I to nie są 'zarty',tylko typowe 'pierdololo' wielu czarnych w US. Żydzi mają holocaust, czarni mają swój bełkot sugerujący jakas formę (tu wpisz dowolny powód) dyskryminacji. Nic nowego...

A co to ma wspólnego z embiidem, albo tematem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

I'll feel like they hate me. I feel like the standard for guys in Philly or for me is different than everyone else."

ten fragment naprawdę jest hmm osobliwy, może i nie warto iść w dosłowność, ale nie winię @kcp78 że widzi co widzi

zwłaszcza, że Philly jest symboliczna jeśli chodzi o czarne społeczności

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie c***owe zachowanie Embiida mam nadzieję że nie dostanie MVP, bardzo nisko zszedł 

Nie zdawać sobie sprawy że ktoś może grać równie zajebiscie a obecnie lepiej niż on do tego w każdych statach jest lepszy od Embiida nawet defensywnych na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan dobry herbatnik, niszczy sobie jakiś randomów dla sportu, też to lubię ;)

inna sprawa, ze Giannis jest naprawde niesamowity, no i nie pierdoli głupot, gdy go kilka tygodni temu zapytali o mvp race wypalił - ja już wygrałem dwa razy, kto jest w wyścigu teraz?

edit:

ale ten to chyba pcha się w gips :D

 

 

Screenshot-20220405-004641.png

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NBA today dziś dyskutowali kto powinien być mvp. Richard Jefferson powiedział że stawia na Giannisa, a nie stawia na Jokica, bo nigdy w historii ostatnich 50 mvp (prócz russella westbrooka) nie został wybrany gracz poniżej 50 win i top4 w swojej konferencji. 
Mówił że w zeszłym roku w PO był fenomenalny bez Murray’a, i ich ciągnął mocno, ale w tym roku tak mocno tego nie widzi w bilansie. 

Potem zerknąłem w tabelę.

bucks 48-30

76ers 48-30

nuggets 47-32

 

więc co on kurde pierdoli za przeproszeniem. 

 

wydaje mi się że cała trójka zasłużyła w tym roku mniej więcej po równo. cała trójka w równym stopniu w tym sezonie po prostu deklasuje i dominuje rywali w całej lidze na swoich pozycjach. 



nie rozumiem w sumie po co idą z każdej strony narracje, jakoby któryś z big3 NBA był w czymś gorszy, czy mniej zasłużył w tym roku. 
 

gdyby ode mnie zależało i nie mógłbym podzielić nagrody na trzech dałbym po prostu jokicowi. Dlaczego ? Wg mnie miał akurat trochę gorszy support a zrobił praktycznie ten sam bilans, także tego. 
 

Śmieszne ze minute przed Jeffersonem jakaś babka w studio wybrała Embiida i zarzut kogos innego o tez nienajlepszy bilans spuentowała, że no przecież musieli/muszą się jeszcze zgrać z Hardenem. Także dla jednych jest wymówka a dla Jokica np. kontuzje nie są. Wydaje mi się, że w mediach idzie narracja troszkę w stronę anty-Jokic. I nie kumam dlaczego, powtarzam, każdy z nich mega zasłużył w tym sezonie na to.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja misja zakończona, Jok w opasce dokończył dzieła w tylko sobie dostępnym stylu

jak za rok znowu Was tak będę męczyć, to się chyba trochę niezbyt cieszę, przydałoby się trochę spokoju

ostateczna klasyfikacja MVP Race

1. Jokić w opasce

2. Jokić bez opaski

3. Giannis

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Swiety_76 napisał:

Ciekawe że w gronie kandydatów do MVP wymienia się graczy których teamy ledwo doczłapały się do 50 winów a lidera Suns które robi prawie 65 winów mało kto bierze pod uwagę. 

 

31 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

moja misja zakończona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Swiety_76 napisał:

Ciekawe że w gronie kandydatów do MVP wymienia się graczy których teamy ledwo doczłapały się do 50 winów a lidera Suns które robi prawie 65 winów mało kto bierze pod uwagę. 

CP zdobywa za mało pts jak na gusta głosujących na MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.