Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to już od wieków piłki do kosza na oczy nie widziałem, ale jak coś to raczej bym się pisał. :P Pewnie też Qba i Fartman. Nie wiem czy ktoś jeszcze. :P

Ty w trojmiescie teraz mieszkasz? Czemu mi nic na ten temat nie wiadomo ? ;d

 

Ja z checia pisze sie jakby bylo wiecej ludzi. Tylko pewnie juz firemki maja wszystko wynajete :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, poniewaz nie chcialem sam decydowac.

Kolezanki mojej dziewczyny zapytaly sie czy nie moga rowniez przyjsc, dokladnie to 1 kolezanka i ewentualnie druga z nia. Wiem, ze dziewczyna lubi grac w kosza, ale nigdy z nia nie gralem wiec wiecej nie powiem.

 

Pytanko, czy w ogole chcecie zeby byly tam dziewczyny (nie pytam o orietacje seksualna :D ), czy wolicie, zeby to byly osoby bardziej zwiazane z forum i nastawione na twarda gre, wiadomo, przy dziewczynie trzeba troche zluzowac.

 

Pytam zupelnie powaznie i bynajmniej nie jest, ze naciskam w jedna albo druga strone. Takze bede wdzieczny za szczera odpowiedz,..

 

P.S. I przypominam o nowym miesiacu :) 45zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei chciałem Wam przede wszystkim podziękować za zeszłotygodniową gierkę i z przykrością powiedzieć, że nie będę na razie więcej przychodził. gra na jednej nodze to żenada, widzieliście sami, że jak ognia boję się kontaktu, a bez tego trudno grać w kosza. bycie statystą jest na maksa smutne, a poza tym "ciągnie wilka do lasu" i boję się, że któregoś razu za bardzo się zagalopuję w manewrach i znowu coś sobie zrobię

 

tak że na na razie sobie daruję, ale wezmę się za siebie, przycisnę na siłowni z pomocą rehabilitanta i mam nadzieję, że wzmocnię nogę na tyle, że na wiosnę będę mógł normalnie zagrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei chciałem Wam przede wszystkim podziękować za zeszłotygodniową gierkę i z przykrością powiedzieć, że nie będę na razie więcej przychodził. gra na jednej nodze to żenada, widzieliście sami, że jak ognia boję się kontaktu, a bez tego trudno grać w kosza. bycie statystą jest na maksa smutne, a poza tym "ciągnie wilka do lasu" i boję się, że któregoś razu za bardzo się zagalopuję w manewrach i znowu coś sobie zrobię

 

tak że na na razie sobie daruję, ale wezmę się za siebie, przycisnę na siłowni z pomocą rehabilitanta i mam nadzieję, że wzmocnię nogę na tyle, że na wiosnę będę mógł normalnie zagrać

Przeczytaj kilka postow nad swoim, Borys zaprosil dziewczynki ;) Musisz chodzic ;) To juz nie tak jak Shower z Johnem Amechi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo liczyłem, że po tygodniowej przerwie wrócę z powrotem do Was, ale na razie chyba nic z tego :( .

 

Próbowałem wczoraj na delikatnym squashu trochę przygotować plecki na dzisiejszego kosza.

Stan pleców jest taki, że efektem jest to, że dzisiaj ledwo chodzę i siedzę :x .

Za tydzień mam ortopedę i mam nadzieję wrócić do Was ASAP.

 

Tymczasem życzę miłej zabawy z nowymi koleżankami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.