Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie tylko Stromile wplacil mi pieniazeki ;) + 1 osoba napisala,ze przyniesie osobiscie

Takze proponuje, zeby reszta przyniosla juz na sale.

 

Przypominam,ze od tego poniedzialku zaczynamy, jesli wysle PMy z przypomnieniem.

Narazie godzin nie zmienialem takze gramy 1,5h i zobaczymy, jak bedzie nam sie gralo. + najproawdopodobniej bedziemy mieli jeszcze 1 osobe, kumpel ze studiow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sprawa wygląda następujaco

 

jak juz pisałem wcześniej kumpla jednego na bank nie bedzie bo jest we włoszech

drugi przyjdzie...jeśli ja przyjdę, a jutro najprawdopodobniej mnie nie będzie, bo pracować mam od 16 do północy. Dokładnie to jest tak, ze mam byc pod telefonem, bo nie wiadomo czy będzie potrzeba zebym przychodził, więc dam jutro znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy lista chętnych do gry w ramach inicjatywy, której dotyczy ten wątek jest nadal otwarta? Szukam grupy grającej w kosza w Wa-wie, do której mógłbym się podłączyć. Prześledziłem Wasze posty i jeśli niczego nie pominąłem kasa, czas i miejsce (ostatecznie hala przy SGGW?) są dla mnie ok., więc śmiało uzupełniłbym skład. :)

 

Jeżeli chodzi o mnie, 10 lat (i kilogramów) temu grałem w kadetach Stali Stalowa Wola, później trochę amatorsko, ostatnio zero - chętnie wróciłbym na parkiet.

 

Sądząc po Waszych postach gracie sporo, domyślam się więc że na przyzwoitym poziomie, jeśli macie nerwy na "wgranie się" nowej osoby, dajcie znać. :wink:

 

moje gg: 1299371

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sprawa wyglada tak, niestety frekwencja nie dopisala we wrzesniu.

Co do godzin to gralismy jednak po 1,5h, bo 1h byla za malo. Wiec jak pisalem 1h kosztuje 75zl.

 

Przy 10 osobach wychodzi to po 45zl miesiecznie.

Niestety z gory tak jak sie umawialismy wplacili mi tylko 2 osoby.

Nie chce na nikogo naciskac, kazdy wie jaka byla deklaracja i kazdy ma wlasne "sumienie". Nie mowiac o tym, ze w 3 osoby czasem ciezko zagrac mecz. A proponowalem zaczac od pazdziernika.

 

W kazdym razie mysle,ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zmienic troche system. Przy srednio 10 osobach wychodzi 45zl/osoby.

 

wiec proponuje osoby zadeklarowane, ze chodza beda wplacac po 45zl/miesiac.

Osoby, ktore tylko przyjda jako towarzystwo, np. kolega itd. 15zl za spotkanie.

 

Nadwyzsza z danego miesiaca bedzie przechodzic na nastepny. Jesli bedzie pozniej duza frekwencja np. 15 osob, to oczywiscie kwote obnizymy.

Obecnie mamy niestety deficyt, wiec mam nadzieje,ze w pazdzierniku bedzie ponad 10 osob i bedziemy mogli zalatac "dziure budzetowa".

 

Na dniach rozesle ponownie pm, do osob, ktore deklarowaly sie na pazdziernik i juz bede zbierac za nastepny miesiac. Prosze tym razem powaznei podejsc do sprawy. Bo cierpia na tym osoby, ktore chca pograc i regularnie zjawiaja sie na spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tutaj nowy.Szukałem ekipy do której mógłbym się podłączyć i trochę pograć.Kontaktowałem się już z adminem Borysem na priva czy mógłbym się do Was podłączyć.Zgodził się i prosił bym zamieścił tutaj parę słów o sobie.

Więc grałem tylko amatorsko i to ładnych parę lat temu na pozycji podkoszowego (195 cm wzrostu).Piłki w rękach też dawno nie miałem ,ale to właśnie zamierzam nadrobić.Ostatnio chciałem trochę nadrobić kondycyjnie i właśnie wczoraj w czasie biegania nadwyrężyłem achillesa ,co wyklucza mnie raczej z najbliższego spotkania,ale jak tylko będę zdrów z chęcią do Was dołączę.

Pozdrawiam Wszystkich.

derex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszli wszyscy czyli bylo Nas 6 I pol

 

Dlaczego?

 

Bo male el kondycyjnie lezy I po 3 minutach gry pokladal sie na parkiecie. W sumie fajnie bo jak sie zacznie prawdziwa gra to bedzie boy do czyszczenia parkietu ;-) ( ktory nomen omen parkietem nie jest tylko wylewka)

 

Borys podrzuc liste osob ktore byly bo ksywek zapomnialem ludzi z ktorymi gralem (poza Toba I Kwadratem oczywiscie)

 

Mam nadzieje ze pazdziernik dopisze bo w statycznej grze na 1 kosz uwidacznia sie przewaga wysokich a chodzi o to aby troche pobiegac

 

Co do gry to mam propozycje aby bezwzglednie gwizdac blad krokow a I moze troche pogadac o podstawach kosza bynajmniej w obronie

 

Wczoraj elementy takie jak : kryjemy od kosza przeciwnika lub przy zaslonach przekazujemy krycie lezaly totalnie

 

O legendarnych akcjach w ataku fire and forget nie ma co pisac bo w sumie kosz ma taka konstrukcje ze nie wpadaja takie zebracze punkty ( po prostu brak elestycznosci konstrukcji kosza przyczepionego do sciany) wiec jak minimalnie nie trafisz pila na pewno sie nie wkula do kosza

 

Tej sprezystosci z reszta mi brakuje bo gra bylaby plynniejsza z wieksza iloscia punktow.

 

No I uprzedzam ze jestem takim krzyczacym typem "gracza" wiec jezeli ktos sie czuje urazonym to przepraszam ale taki juz jestem. Czasem wrzasne obrona zbieramy lub wracamy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec lista osob, ktorzy byli z malymi opisami, zeby wszyscy wiedzieli o kogo chodzi :)

 

Stromali - najnizszy rozgrywajacy

tceto - nowa osoba, wysoki, kremowa koszulka

Borys no chyba wiadomo ;p - biala koszulka, czarne spodenki

Kfadrat - czerwone spodenki biala koszulka - ten co tak trojki odpala ;p

Elwariato - Mr luzak Mr kodycja :)

Paweł - ten o prtzyszedl ostatni, to kolega odemnie ze studiow, nie ma go na forum

Ignazz - krzykacz ;) blad wlosy krecone

 

 

Dalem te opisy, bo nie kazdy zna kazdego, a zauwazylem ze wszyscy dosyc cicho sie przedstawiaja, wiec nie bardzo jest jak skumac kto jest kim, szczegolnie jak ktos pierwszy raz na kosza przychodzi :)

 

Co do reszty, to tez jestem za graniem bardziej na powaznie. Co do nauki podstaw, to mysle,ze ludzie powinni podczas gry coraz bardziej sie uczyc, jakiejs lekcji nie ma co robic, tylko poprostu zwracac uwage po blednej akcji, mysle,ze nikt nikumu nie bedzie mial za zle, a zawsze jakas dyskusja polepsza atmosfere :)

 

Kosze rzeczywiscie moglbyby byc lepsze, ale szczerze mowiac to myslalem,ze sa jeszcze gorsze, a klepka mi sie podoba, moze nawet lepsza od parkietu, kwestia gustu, wazne ze dobrze trzyma przyczepnosc.

 

Obok na przeciwko jest druga salka, mozna zobaczyc, tylko, ze ona jest mneijsza, i np po bokach lnia za 3pkt sie nie miesci. W kazdym razie mozna obczaic nic nie zaszkodzi, tymbardziej,ze nikt tam o tych godzinach nie gra.

 

Za tydzien jak dobrze pojdzie bedzie nas 10, wiec moze zagramy wreszcie na 2 kosze, chodz wtedy chyba polowa z nas dolaczy do Ela czyscic parkiet :D ja bede pierwszy w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.