Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Uaktualnilem liste na grudzien (1 post tematu), obecnie jest 13 osob, ale mozliwe,ze dobije do 15. Takze pytanko, czy chcielibyscie grac 2h zamiast 1,5? Tylko wtedy bedziemy konczyc pozniej (musze jeszcze sie upewnic, czy jest to moliwe na hali).

 

Co do komentarza o grze to mam ostatnio wrazenie, ze wszyscy graja za bardzo indywidualnie, na poczatku spotkan bylo duzo gry zespolowej (pazdziernik poczatek listopada), bylo duzo podan, przemyslane akcje, zaslony itd.

 

Teraz mam wrazenie, ze jest jedna wielka bieganina bez pomyslu, wpychanie sie pod kosz na 3 graczy przeciwnika, ludzie robia dwutakty wybijajac sie w okolichach rzutow wolnych, a na ostatnim miejscu jest mysl zagrania skladnej akcji z partnerami.

 

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie. A swoja droga to ostatnio idzie mi fatalnie, i jednak to nie jest urok Ignazza, bo ostatnio go nie bylo i ronwiez bylem jakis niogarniety :D Z kolei w niedziele gralem w innym miejscu i szlo mi calkiem dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie. A swoja droga to ostatnio idzie mi fatalnie, i jednak to nie jest urok Ignazza, bo ostatnio go nie bylo i ronwiez bylem jakis niogarniety :D Z kolei w niedziele gralem w innym miejscu i szlo mi calkiem dobrze :)

No taki Career game jak przeciwko mnie to sie chyba raz w zyciu mogl ci tylko zdazyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja wczoraj pierwszy gwiazdorzyłem. Borys, tylko zauważ że sporo jest ludzi, którzy nie mają nawyków gry bez piłki, robienia zasłon i jak chcesz gry zespołowej to musimy ustalic od następnego razu stałe składy i tyle. Albo chociaż w miarę stałe, powiedzmy że w jedynym zespole będziesz Ty, Ignazz, Bartek i Kfadrat a w drugim Michał, Artek, Magic i ja, w miarę równo ,innych Ty lepiej znasz więc rozdzielisz..Jakoś w trakcie gry będzie się wprowadzać elementy normalnej gry i tyle. No bo tak wczoraj jak graliśmy i klepałem piłkę, to były momenty że nic się na boisku nie działo, nikt nie biegał, oprócz biegania wzdłuż trójki. I wtedy biedny Findek jest zmuszony "samograć" :P Musi być ruch, a nie bezsensowne podania które niczego nie wnoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja wczoraj pierwszy gwiazdorzyłem. Borys, tylko zauważ że sporo jest ludzi, którzy nie mają nawyków gry bez piłki, robienia zasłon i jak chcesz gry zespołowej to musimy ustalic od następnego razu stałe składy i tyle. Albo chociaż w miarę stałe, powiedzmy że w jedynym zespole będziesz Ty, Ignazz, Bartek i Kfadrat a w drugim Michał, Artek, Magic i ja, w miarę równo ,innych Ty lepiej znasz więc rozdzielisz..Jakoś w trakcie gry będzie się wprowadzać elementy normalnej gry i tyle. No bo tak wczoraj jak graliśmy i klepałem piłkę, to były momenty że nic się na boisku nie działo, nikt nie biegał, oprócz biegania wzdłuż trójki. I wtedy biedny Findek jest zmuszony "samograć" :P Musi być ruch, a nie bezsensowne podania które niczego nie wnoszą.

 

Iverson second comin ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj narzekać nie mogłem. Kilka szybkich ataków nam z KarSpem wyszło :) . Poza tym nasz czołg był chyba jakiś kontuzjowany bo całkowicie odpuscił gre pod koszem na rzecz trójek. A że wpadały jedna za druga to juz nie nasza wina :wink: . Mi sie wczoraj gra podobała w sumie fajny skład zebraliśmy. A co do pomysłu stałych składów moża pomyśleć i ustalić jakieś równe rozwiązanie.

 

No i wczoraj w końcu pojawił sie trash talking i pierwsze spięcia, jak dla mnie niepotrzebne :wink: . Myśle ze wiekszosc z nas grając ze znajomymi na boisku czy na hali nigdy nie zwracało uwagi na blad 3 sekund tak jak nie rzucało osobistych. Więc chyba juz nie ma sie o co spinac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie też jestem za tym, żeby te składy "usystematyzować" chociaż w sumie z każdym już chyba grałem kilka razy i w zasadzie już tak bardzo nie odczuwam braku zgrania ;) . Aczkolwiek na pewno fajnie by było gdyby były 2 w miarę wyrównane składy ze zmianami, które na ile pozwoliła by obecność wszystkich zainteresowanych pozostawały by niezmienione.

 

A no i chciałbym wczorajszych kolegów z drużyny przeprosić za żenadę, którą wczoraj zaprezentowałem... Na szczęście, reszta dobrze grała to chociaż jeden mecz urwaliśmy, a dzięki Magicowi pozostałe były w miarę wyrównane ;) .

 

No i wczoraj w końcu pojawił sie trash talking i pierwsze spięcia, jak dla mnie niepotrzebne

A tam niepotrzebne. Trochę walki i zaangażowania jeszcze nikomu chyba nie zaszkodziło ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i chciałbym wczorajszych kolegów z drużyny przeprosić za żenadę, którą wczoraj zaprezentowałem

E, nie było tak źle.

 

Na szczęście, reszta dobrze grała

Tak dobrze też nie było.

 

chociaż jeden mecz urwaliśmy

Naprawdę tylko jeden? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i chciałbym wczorajszych kolegów z drużyny przeprosić za żenadę, którą wczoraj zaprezentowałem

Dokładnie, było spoko, to pewnie przez zmiane image'u :)

 

Na szczęście, reszta dobrze grała to chociaż jeden mecz urwaliśmy, a dzięki Magicowi pozostałe były w miarę wyrównane

dziekuje za wyroznienie :D chociaz ja bym sie akurat nie przecenial ale posluchac zawsze milo :D a tak serio to oprocz pierwszego meczu gralismy praktycznie we 4 wiec i tak nie bylo zle.

 

co do tematu to wg mnie pierwsze co trzeba zrobic to rozdzielic tych najwyzszych, jest 3 takich (niestety nie kojarze po imionach, nickach, sorry!), kazdy z nich powinien byc w innej druzynie bo inaczej jest ogromny problem z deska (o czym najlepiej przekonalismy sie wczoraj, kiedy nie bylo Kfadrata na zbiorke to praktycznie nie istnielismy pod koszem) i graniem jakichs akcji do srodka. bez C pilka chodzi tylko po obwodzie i wtedy mozna sobie tak stac i podawac dopoki ktos nie wjedzie pod kosz zeby rozerwac obrone. granie do srodka super wychodzilo druzynie borysa wczoraj, bylo podanie do wysokiego ktory upychal sie w pomalowanym, latwo bylo mu dograc na izolacje a ten pozniej odgrywal na obwod i wygladalo to naprawde fajnie.

 

ogolnie zgadzam sie z Findkiem, moznaby zrobic w miare stale sklady zeby sprobowac sie troche zgrac ale mysle ze warto byloby to zrobic na zasadzie ze w kazdym osoba ktora moze rozegrac, w kazdym ktos kto dobrze rzuca trojke, ktos wysoki itp zeby sie jakos zmatchowac w poszczegolnych rolach na boisku. wiadomo, ze nie da sie tego zrobic idealnie ale tutaj dobry przyklad Kfadrata, z ktorym musialem sie meczyc w obronie przez poprzednie 2 tygodnie :) bo jest mniej wiecej mojego wzrostu ale duzo masywniejszy, dobrze zbiera, gra pod koszem i nie mialem zadnych szans ale w skladzie bylo duzo niskich rozgrywajacych (o ile dobrze pamietam tez Artek i KarSp) wiec nie bylo komu kryc.

 

aha no i borys tez dopisz mnie prosze do listy na grudzien, kase przelalem Ci na konto ze 2,3 dni temu (wczoraj jakis nieogarniety byles :) ) i pytanie czy przy opcji grania dluzej jest mozliwosc zaczynania wczesniej i co Wy na to (np 20), czy tylko zostawania dluzej?

 

 

-------------------

pytanie offtopowe - czy ktos z Was gra jeszcze gdzies, gdzie byloby miejsce zeby sie ewentualnie dolaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pytanie czy przy opcji grania dluzej jest mozliwosc zaczynania wczesniej i co Wy na to (np 20), czy tylko zostawania dluzej?

Z tego co pamietam to przed nami na sali jest sekcja ping pongowa niestety :roll:

 

To może żeby ustalić te składy ustawilibyśmy sie wczesniej np. 20.30 i w szantni wszystko ustalili. Bo zanim zawsze wszyscy sie zbiorą porzucają na kosz i wybierze sie sklady to jest po 21 :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuje się dowiedzieć..:P tzn mielismy gdzieś isć razem do pubu(?) na mecze 2 bo sa z rzedu na C+... (powtorka piątkowego plus live w niedziele i miłoby wiedzec czy ten piatkowy mam wczesniej oglądać ;))

 

ee, findek "L" na czole :> Sam nas namaw iałeś a teraz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj w końcu pojawił sie trash talking i pierwsze spięcia, jak dla mnie niepotrzebne :wink: . Myśle ze wiekszosc z nas grając ze znajomymi na boisku czy na hali nigdy nie zwracało uwagi na blad 3 sekund tak jak nie rzucało osobistych. Więc chyba juz nie ma sie o co spinac:P

To trochę nieporozumienie z mojej strony,gdyż byłem przekonany,że gramy na 3 sekundy (to nie wymaga obecności sędziów,to tylko kwestia umowy między grającymi).O.K.-nie ma co się spinać,grajmy bez uwzględnienia trumny.

Sorry jeśli ktoś z drużyny "Człowieka w masce" poczuł się urażony-Oni nie byli dłużni. :D

Co do propozycji ujednolicenia składów jestem za.

Mam podobne odczucia względem gry co Borys-więcej gry zespołowej i kombinacyjnej,co można osiągnąć m.in. przy stałych składach.

Darek-"gość z kucykiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela chyba odpada, ja mam male urwanie glowy w weekend tez nie dam rady.

 

Ujednolicenie skladow jest ok, ale tez z drugiej strony fajnie jest z kazdym pograc. Poprostu dobrze byloby,zebysmy zaczeli kombinowac przy grze, robic zaslony podawac inside outside, rozciagac obrone przeciwnika podaniami po obwodzie...

 

Co do godzin to zgadzza sie wczesniej sggw ma zajecia, wiec nie da sie przesunac wczesniej godzin. Natomiast mozliwe, ze bedzie mozna przedluzyc o 30min, ale nie wiem jak sie inni na to zapatruja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.