Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem dołożyć swoje zdanie co do omawianych tematów:

Jeśli o mnie chodzi to mogę przychodzić na 2 godziny :!:

Również popieram ideę gry bardziej zespołowej i jeżeli ujednolicenie składów w tym pomoże - to czemu nie! Zobaczymy efekt wieczorem. :wink:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja przyznaję że c***owo grałem ostatnio itd ... ale jak jeszcze raz ktoś zaproponuje żeby grać tą piłką co ostatnio to pi****le - nie jadę. Tym kawałkiem czegoś nie dało się rzucać, spadała z ręki, nie trzyma się zupełnie, mamy tyle dobrych piłek tam, kolorowa, spalding wysokiego kolegi czy chociazby mój molten a gralismy jakimś wynalazkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja przyznaję że c***owo grałem ostatnio itd ... ale jak jeszcze raz ktoś zaproponuje żeby grać tą piłką co ostatnio to pi****le - nie jadę. Tym kawałkiem czegoś nie dało się rzucać, spadała z ręki, nie trzyma się zupełnie, mamy tyle dobrych piłek tam, kolorowa, spalding wysokiego kolegi czy chociazby mój molten a gralismy jakimś wynalazkiem.

złej baletnicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady piłka przecież nie była taka zła, sam trochę narzekałem/zastanawiałem się czemu nie gramy inną ale tragedii nie było ;) .

 

A no i dziś postaram się być, ale możliwe że jednak się nie uda bo coś mnie choroba bierze. No ale do wieczora jeszcze sporo czasu to może się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj mnie Ignazz bo napisałem że tak czy inaczej grałem c***owo. Masz rację, następnym razem przynieśmy piłki z TESCO za 10 zł i rzucajmy, w końcu każda piłka równie dobra. Tego się złapać nie dało w jedną rękę, ani to skóra ani dobry kompozyt. Ludzie, którzy nie grają w koszykówkę może i by różnicy nie zauważyli ale nie mów mi, że Tobie ta piłka odpowiada bardziej niż którakolwiek z tych które mamy.

 

Dzisiaj zamiast mnie przyjdzie mój kolega, bo skoro mam zapłacone za cały miesiąc to nie ma sensu żeby się miejsce marnowało, przyjdzie z Mythosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.