Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

No ostatnie spotkanie zaskoczyło myślę większość stalych bywalcow, a juz mowie dlaczego, do tej pory max osob mielismy 12, nie mowiac o pierwszym miesiacu (padziernik), kiedy to na pierwszym spotkaniu z 11 osob, byly 3. I caly pazdzirnik to bylo w dobrym przypadku po 6 osob.

 

W i po pazdzierniku, torche na sile szukalismy osob, zeby sklecic te chodzby 10 zawodnikow, wiec dlatego jest pare osob z poza forum. Obecnie rzeczywiscie moze byc maly problem, jesli wszyscy beda chodzic regularnie i tu wlasnie jest problem, nieregularnosc.

 

Poniewaz chodz zadeklarowanych mamy ok 15 osob, to chodzilo tak naprawde po 7-8 i byl problem z frekwwencja, wiec bralismy dodatkowe osoby, czasem ktos bral znajomych (zreszta ja sam rowniez). Teraz zdazylo sie tak,ze nagle wszyscy zadeklarowani przyszli, plus doszlo bardzo sporo nowych osob,... Tez widze, ze glownie narzekaja ci co przybyli pierwszy raz, albo drugi, wiec nie wiedza jak to bylo poprzednio. Ostatnio tez mielibysmy 10 osob, gdyby nie nagly wysyp ludzi, ktorzy powiedzieli, ze przyjda, o ktorych nawet nie wiedzialem, jako ze nie bylo mnie przez weekend.

 

Pytanie teraz czy to byla taka zbierznosc, czy bedzie wystepowac regularnie, ja mysle, ze to pierwsze, jednak by uniknac takiej sytuacji, proponuje wprowadzic stale oplaty - jak juz zreszta padlo wyzej - za miesiac z gory, wlasnie z lista zamykana powiedzmy 28 kazdego miesiaca.

 

Zreszta tak mialo byc, jednak na 12 osob w pazdzierniku przedplate zrobila tylko 1 (uklon w strone Strmile ;) ), a ze nie bede nikogo popedzac jak dziecko, ...

 

Postanowienia obecne:

 

Zbieramy wplaty za sale do 28 kazdego miesiaca, za miesiac z gory. Bylo to 45zl, jednak biarac pod uwage teraz wieksza frekwencje bede zbierac po 40zl i dalej zobaczymy.

 

Kolejny wymog, przychodzic moga tylko osoby, ktore maja na forum min 100 postow - najpierw poznajmy sie na forum (pozwoli to uniknac, ludzi z Google, ktore nie maja nic wspolnego z forum). Ten punkt nie tyczy się ludzi, którzy już przychodzili/chodzili, bo przeciez nikogo "wyrzucac" nie bedziemy,, tu nie o to chodzi.

 

Jesli chodzi o wplaty, to sa 2 sposoby, albo dac mi na koszu, albo przeslac na konto (w tym celu prosze o pm w tej sprawie).

 

Przed kazdym miesiacem bede uaktualniac liste osob zapisanych na dany miesiac (uaktualnienia zawsze w 1 poscie tematu).

 

-------------------------

 

Takze mysle, ze teraz jest wszystko jasne i powinno byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w poniedzialek pierwszy raz i deklaruje sie ze chcialbym chodzic regularnie.

 

co do samego grania, zgadzam sie z poprzednikami, ktos juz proponowal mecze do 15 co wg mnie byloby lepsze ze wzgledu na nasza kondycje (sam po 20 min nadawalem sie do zmiany ;)).

 

btw- pogon druzyny, w ktorej mialem okazje grac, z wyniku 12-20 do 20-20 byl imponujacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponujący to był "walec" jaki moja drużyna urządziła przeciwnikom, ile było 21-6,8 ? ;]

Zlitowaliśmy się, żeby sobie wszyscy po równo pograli a nie tak, że my cały czas ;) .

 

Szkoda tylko że nie trafiłem ostatniego rzutu po którym Kfadrat zebrał piłke i pognał na kosz tak że nawet faulem technicznym go zatrzymac nie mogłem:P

Nikt by nie mógł ;) .

 

A no i Magic, to Ty byłeś w koszulce Penny'ego? Zresztą w ogóle nie wiem kto był kto oprócz tych co wcześniej widziałem ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i Magic, to Ty byłeś w koszulce Penny'ego? Zresztą w ogóle nie wiem kto był kto oprócz tych co wcześniej widziałem ;) .

tak.

 

Ja nie kojarze nikogo oprocz Borysa i Ignazza, za duzo nowych osob ;)

 

A Findek rzeczywiscie skaczesz niezle! ;)

 

Szkoda tylko że nie trafiłem ostatniego rzutu po którym Kfadrat zebrał piłke i pognał na kosz tak że nawet faulem technicznym go zatrzymac nie mogłem:P

jakos mam wymazana z pamieci ta akcje, za bardzo bylem zmeczony juz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.