Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dzis na 90% nie bedzie, nie dam rady...

 

Wiem,ze bedzie Pawel ode mnie, ale tez sie pytal kto dzis bedzie.

 

Co do grania przez 2 godz, to narazie sie wstrzymajmy, moze w styczniu zalatwie nowa sale, o ktorej mowilem 2 tyg temu. Ale obecnie sa ferie w szkolach i nie mialem jak tam sie dowiedziec za tydzien powinienem wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypada sie pochwalic bo wynik 5 do 0 w meczach w punktach do 30 i wyjatkowo ostatni do 15 sie chyba nie zdarzylo....

 

wystarczlo ograniczyc straty i jakos poszlo choc trojki Pawla mogly zalamac ) kontra i trojka to klasyka Suns......

 

 

gratulacje kompanom z druzyny i szacun Panowie.....

 

rewanz za tydzien przed maratonem z NBA.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy były nierówne, that's what.

 

Nie trójki Pawła mnie dobiły, ale trójka Mythosa kiedy po szaleńczym pościgu w czwartym meczu straciłem wszystkie siły, kiedy zacząłem trafiać trójki i podciągnęlismy wynik a Mythos pierdolnął trójke niekryty i cały wysiłek psu w dupe. Ale jestem wulgarny.

 

Podobnie nierówno było tydzień temu, u mnie w zespole byli wszyscy którzy grają pod koszem, poza jednym. Trzeba więcej troche pomysłu z robieniem składów i raz na zawsze ustalić jeden skład ,jak wypali w miare rowno to zostawimy je żeby się troche zgrywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nierówno?

 

mieliście najlepszego 'noszącego" ballhandlera

najszybszego zbierającego w ataku i w obronie - Kwadrat

najszybszego wysokiego - Ciebie

wyzszy skład

 

tylko dużo więcej strat

 

wystarczyła tak jak u nas wyznaczyc kogoś do rozegrania i ograniczyć rzuty za 3 po 10 nietrafionym rzucie...

 

No i Borys wczoraj był raczej naszym 6th Man of the Gejm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam zasadniczo składy z wczoraj nawet pasowały, najgorsze były te straty których miewaliśmy czasami nawet po 4-5 z rzędu i to tak w pierwszym, drugim podaniu ;) . Chociaż z drugiej strony skoro przegraliśmy wszystkie mecz, dosyć wyraźnie (oprócz chyba jednego który był w miarę na styku), to znaczy że zespoły rzeczywiście były trochę niezbyt zbilansowane ;) . Co ciekawe dwa tygodnie temu, też było podobnie tyle, że skład drużyny przeciwnej był chyba jeszcze lepszy (to co dziś minus Ignazz plus Findek i duży człowiek który mnie zmasakrował na desce ;) ).

 

Generalnie można by tutaj coś w kwestii składów ustalić a nie potem na szybko na hali i wychodzi potem średnio równo ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.