Skocz do zawartości

Kosz w Warszawie :: Pierwszy post = aktualna lista


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Z Pubem przynajmniej z mojej strony nic nie ma. Nawet cholerny Champions zamykaja o 24 o koniec.

 

Swoja droga patrzylem program TV i C+ puszcza Memphis-Phoenix wlasnie o 23.30, ktore obejrzymy.

 

Pozniej juz nic nie ma, a potem dopiero o 4.30 Lakers-Magic, ale to juz za pozno dla nas. Szkoda, ze mecze nie sa w odwrotnych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cyfry + zrobimy tak

 

nastawię nagrywanie knicks pistons co by obejrzeć po koszu conajmniej 1 połowę do czasu meczu suns mem

potem w przerwie suns kolejną kwartę a lakers to raczej odpuscimy no chyba że damy radę :P

 

jak ktos ma ochotę to po meczyku zapraszam na TV do mnie

 

najlepiej jakby przyszedł ktos z śrubokrętem i malutką pinsetką ( taką do wyrywania brwi) bo zmuszony byłem do podłączenia LCD przez gorsze złącze euro bo w HDMI mi sie stary kabel wykruszył i został w złączu malutki element

 

złota rączka naprawi to w mgnieniu oka i jakość obrazu będzie znów w fullHD

ktoś chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzis nie bedzie, cos mnie w weekend plecy znowu zlapaly i wole dzis sobie odpuścić. Karps ma wszystkie info co i jak, takze bedzie mial kwitek za sale.

 

A od lutego normalnie mamy na umowe znowu. Pytalem o znizke dla pracownikow SGGW, ale dostalem odpowiedz,ze jesli to tylko jedna osoba to nic z tego.

 

W nastepny poniedzialek bede zbierac za luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Borys, ustalamy że jak ma cię nie być to dajesz znac Karolowi ale nie wypisujesz tego publicznie :P . Bo to już któryś raz jak uprzedzasz, o absencji i przychodzi mało osób :P.

 

Wczoaj było nas 7 w tym Ignazz jak zdążył uprzedzic wpadł na chwile pochwalił sie nowym Spaldingiem i stwierdził że nie bardzo mu sie widzi gra na jeden kosz. A i popytal jeszcze czy ktoś jest spragniony piwa, kompanów nie znalazł i sie szybciutko zawinął :wink: .

 

A gierka na jeden kosz wydawała się bardziej męcząca niż bieganie po całym boisku i kilka meczyków zdążyliśmy rozegrać przy w miare równych składach. Tylko na hali było troche zimno ale nie ma się co dziwić jak na dworze -20 w najlepszym wypadku :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.