Skocz do zawartości

Draft 2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Skad mozesz wiedzieć czy ma problemy z kreowaniem gry??!!gosc w HS rozdawal 11 asyst, więcej niż Wall. W NCAA nie mial okazji na pokazanie tego. Jeśli mowisz o Price'ie to moze i jest mlody ale ma marny potencjal i nie ma szans na bycie kims w NBA. Bledsoe takowe ma.

 

ile meczy Price'a widziałeś?? chłopak poszedłby rok temu z wysokim pickiem gdyby nie kontuzja i wcześniejsze "problemy z prawem" 15 min 7.2 pkt 1.9 as 1.6 reb 0.6 stl to jest słabo?? potencjał ten chłopak posiada.

 

Bledsoe dużo nie widziałem ma straszny stosunek asyst do strat 3.1 - 2.9 (najgorszy w tym drafcie) - 30% jego posiadania piłki kończyło się stratą i piszą ze ma problemy z podejmowaniem decyzji, no ale jak twierdzisz ze on taki dobry to czekam do workałtów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skad mozesz wiedzieć czy ma problemy z kreowaniem gry??!!gosc w HS rozdawal 11 asyst, więcej niż Wall. W NCAA nie mial okazji na pokazanie tego. Jeśli mowisz o Price'ie to moze i jest mlody ale ma marny potencjal i nie ma szans na bycie kims w NBA. Bledsoe takowe ma.

 

ile meczy Price'a widziałeś?? chłopak poszedłby rok temu z wysokim pickiem gdyby nie kontuzja i wcześniejsze "problemy z prawem" 15 min 7.2 pkt 1.9 as 1.6 reb 0.6 stl to jest słabo?? potencjał ten chłopak posiada.

 

Bledsoe dużo nie widziałem ma straszny stosunek asyst do strat 3.1 - 2.9 (najgorszy w tym drafcie) - 30% jego posiadania piłki kończyło się stratą i piszą ze ma problemy z podejmowaniem decyzji, no ale jak twierdzisz ze on taki dobry to czekam do workałtów

wiem ze Price jest niezy ale jest to materiał jedynie na solidnego gracza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to że Price poszedł z tak niskim numerem(chyba 55)to nie znaczy ze nie jest perspektywiczny.Oglądałem sporo Pacers w tym sezonie ze wzgledu na Hibberta i w tych meczach AJ sprawiał naprawde dobre wrażenie.Może nie jest to przyszła gwiazda ligi ale ma bardzo duże szanse byc solidnym roles'em

przez kilka ładnych lat.

 

 

Na nba draft COle Aldriche jest porównywany do Joe Vanilla Gorilla Przybilla.Tyllko że ja go kilka razy oglądałem w meczac Kansas i ofensywnie to niebo a ziemia w porównaniu do centra Trail Blazers.

 

A i jeszcze Jarvis Varnado oglądał go ktos w tym sezonie jak wygląda w ofensywie? bo mam co do niego wielkie nadzieje ale boje sie ze skonczy jak DeVon Hardin(swoja drogą gdzie on teraz sie podziewa?)

 

Czy ktos wie czemu Daniel Orton jest tak wysoko w mock'ach przeciez on grał ledwie pare minut na mecz w NCAA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze Jarvis Varnado oglądał go ktos w tym sezonie jak wygląda w ofensywie? bo mam co do niego wielkie nadzieje ale boje sie ze skonczy jak DeVon Hardin(swoja drogą gdzie on teraz sie podziewa?)

 

Czy ktos wie czemu Daniel Orton jest tak wysoko w mock'ach przeciez on grał ledwie pare minut na mecz w NCAA?

Varnado w ataku ogranicza sie do konczenia akcji spod kosza. Ale za to takiego defensora nie znajdziesz nigdzie.

Orton jest wysoko bo ma duzy potencjal, size, athleticism. A gral malo bo przecież był Cousins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No robi wrażenie .Zmieni tylko fryzure i bedzie można pomyślec że Ben Wallace zmartwychwstał.

Jazz muszą zrobic wszystko aby go miec.

A Maciek i jak on tam wygląda z faulami,żeby w NBA nie łapał 4 w 10 minut.

Jak na takiego blockera rzadko miewał kłopoty z faulami...dla porównania taki Cousins grając 23 minuty mial sporo wiecej fauli niz Varnado grając ponad 30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe bo tak na prawde to tylko ta pierwsza trójka może byc w miare pewna że zostanie wogóle wybrana.

Collins może pójdzie gdzies w drugiej rundzie ale nie wierze że przynajmniej w pierwszym sezonie bedzie w rotacji jakielkolwiek drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe bo tak na prawde to tylko ta pierwsza trójka może byc w miare pewna że zostanie wogóle wybrana.

Collins może pójdzie gdzies w drugiej rundzie ale nie wierze że przynajmniej w pierwszym sezonie bedzie w rotacji jakielkolwiek drużyny.

Moim zdaniem wszyscy zostaną wybrani...Vasquez pewnie nawet wcześniej niż Collins.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze Price jest niezy ale jest to materiał jedynie na solidnego gracza...

 

sądzisz ze Bledsoe to materiał na coś poważniejszego?? potencjal na All Star??

 

Varnado mógł iść rok temu był wysoko w mockach, teraz z tego co widze to druga runda[/quote:125x76ta]

Tak sądze.

Varnado rok temu byl na podobnych miejscach w mockach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął okres wycofywania sie z udzialy w drafcie i z tego co dotychczas wiadomo nikt znaczący na uczelnie nie wrócił.

Jadynie paru zawodnikow z 2 rund albo nawet undrafted jak McCamey, Jajuan Johnson, Kenneth Faried, Delaney, Herb Pope, Fredette, Battle. Tak więc draft będzie bardzo mocny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedzie mocny okaze sie po latach ale draft 2010 jak i 2012 ma wg scoutow nalezec do najglebszych glownie z tego wzgledu ze kazdy bedzie omijal draft 2011 ktory wg scoutow ma nalezec do najbiedniejszych zwiazku z nadchodzacycm lockoutem, nowym rookie payment scale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich draftów miało być słabych i każdy okazywał się być dosyć głęboki lub po prostu mocny. Nie licze Bargnani year. Teraz zapowiada się bardzo mocny, głęboki itd. a imo po top5 moze być mnóstwo zawodzących surowych wysokich, dla których adjustment jakim jest przejscie do NBA może być zbyt ciężki. Pettersony, Davisy to dla mnie Sheldeny Williamsy jak na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich draftów miało być słabych i każdy okazywał się być dosyć głęboki lub po prostu mocny. Nie licze Bargnani year. Teraz zapowiada się bardzo mocny, głęboki itd. a imo po top5 moze być mnóstwo zawodzących surowych wysokich, dla których adjustment jakim jest przejscie do NBA może być zbyt ciężki. Pettersony, Davisy to dla mnie Sheldeny Williamsy jak na chwilę obecną.

wlasnie zawsze eksperci sie mylili w tej sprawie. w 2006 roku mial byc TRAGICZNY draft, ale udalo sie znalezc Roya czy Aldridga miedzy innymi. w 2007 mial byc jeden z najmocniejszych all-time i oprocz Duranta jedna wielka kupa gowna. w 2008 przewidywali bardzo slaby i wyszedl jeden z najmocniejszych ostatnich czasow. w zeszlym roku znowu miala byc totalna bieda i wyszedl dosyc mocny.

 

jak widze typy draft experts to mnie to strasznie bawi. ci pseudoznawcy mogliby bazowac na samych pre-draft measurements i statach by przewidziec wiecej. oni ogladaja kazdy mecz tych mlodzikow w NCAA i nie potrafia powiedziec czy Tyreke Evans bedzie dominowal czy tylko bedzie ok. walic cale staty i pre-draft measurements, gdyby ktos sie poslugiwal samym stosunkiem wingspan/wzrost to uzyskalby lepsze wyniki w draftowaniu niz ci skałci. w przeciwnym wypadku wychodzi ze Beasley jest dominatorem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze typy draft experts to mnie to strasznie bawi. ci pseudoznawcy mogliby bazowac na samych pre-draft measurements i statach by przewidziec wiecej.

Opuść ten temat pseudo znawco koszykówki i nie pojawiaj się tu nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.