Skocz do zawartości

Draft 2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpie zeby z Cousinsem tak było.

To nie jest chat, jeżeli wiesz o co mi chodzi.

 

 

Dokładnie Buła, mam bardzo podobne odczucia, tylko że Aldridge to nie jest chyba dobre porównanie. Zwłaszcza, jeżeli faktycznie jest dosyć surowy w ataku, a potrafi dobrze bronić. Ten gość mi spędza sen z oczu, jarałem się nim, potem mój entuzjazm mocno spadł, a teraz czytam kolejne reporty i znowu się nim jaram. Zresztą, kiedy wiem, że zawodnik grający rok w ncaa jest naprawdę dobrym obrońcą, to nie mogę się oprzeć zaawansowanemu dickriderstwu. Tak zaczęła się moja faza na Westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hassan Whiteside - co mozecie o nim powiedziec? Z tego co czytalem to taki nowy Kwame albo JaVale McGee czyli swietne warunki fizyczne ale pustka w glowie. Wysoki bust potential.

 

 

Dziwi mnie to, ze w mockach Ed Davis stoi wyzej niz Monroe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hassan Whiteside - co mozecie o nim powiedziec? Z tego co czytalem to taki nowy Kwame albo JaVale McGee czyli swietne warunki fizyczne ale pustka w glowie. Wysoki bust potential.

 

 

Dziwi mnie to, ze w mockach Ed Davis stoi wyzej niz Monroe

Hassan to nie jest bust potential, ponieważ trudno nazwać kogoś kto pójdzie z numerem 15 lub dalszym bustem. High risk, high reward - jak powiedział o właśnie McGeem ai3. Gość ma warunki, żeby być rich man's Dalembertem. Ale to jest projekt. Lakersom taki projekt się opłacił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Netsi w wymianie z Dallas otrzymali ich tegoroczny 1st round pick chciałbym się dowiedzieć czy z bodajże 27 numerem można otrzymać kogoś sensownego pod kosz.

 

Z tego co widziałem w March Madness ciekawą opcją byłby Ekpe Udoh z Baylor, ale w mockach jego pozycja waha się od 10 do 20. Jaka jest szansa, że spadnie pod koniec pierwszej rundy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Netsi w wymianie z Dallas otrzymali ich tegoroczny 1st round pick chciałbym się dowiedzieć czy z bodajże 27 numerem można otrzymać kogoś sensownego pod kosz.

 

Z tego co widziałem w March Madness ciekawą opcją byłby Ekpe Udoh z Baylor, ale w mockach jego pozycja waha się od 10 do 20. Jaka jest szansa, że spadnie pod koniec pierwszej rundy?

Moim zdaniem szansa ze spadnie tak nisko to 1 %. Z podkoszowców powinni dostępni być Jarvis Varnado, Gani Lawal, Craig Brackins, Pittman, Jerome Jordan, Alabi...Jeszcze mają Nets przecież 1 pick w 2 rundzie,a jest sporo ciekawych zawodników w tym drafcie, nawet do 40 picku mozna wziąć naprawde dobrego grajka.

Taka Minnesota to jakby umieli wybierać ludzi w drafcie to może sobie fajna druzynke zlożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Netsi w wymianie z Dallas otrzymali ich tegoroczny 1st round pick chciałbym się dowiedzieć czy z bodajże 27 numerem można otrzymać kogoś sensownego pod kosz.

 

Jaka jest szansa, że spadnie pod koniec pierwszej rundy?

Udoh tak nisko nie spadnie a z 27 to mozna sprobowac jakiegos Eurasa

 

Mario Delas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Netsi w wymianie z Dallas otrzymali ich tegoroczny 1st round pick chciałbym się dowiedzieć czy z bodajże 27 numerem można otrzymać kogoś sensownego pod kosz.

 

Jaka jest szansa, że spadnie pod koniec pierwszej rundy?

Udoh tak nisko nie spadnie a z 27 to mozna sprobowac jakiegos Eurasa

 

Mario Delas ?

z 27 to mozna jeszcze wziąć nawet All-Star Potential playera, nie oplaca sie "marnować" picku na eurasa. Jedynie Seraphin jest godny uwagi. Osobiscie z 27 wzialbym Warrena a z 31 jakiegoś wysokiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od druzyny do ktorej trafia!

ja zawsze zerkam na draft z perspektywy spurs i ich potrzeb

z Blaairem wyszlo niezle a maja teraz no.20

 

 

niejaki Stanley Robinson z UConn ma zalety laczenia pozycji SF/PF i fajnie prezentowalby sie np. w spurs gdyz jego slabe strony moga odstraszyc czesc konkurencji: tzn. predyspozycje do pozaboiskowych wyskokow, brak umiejetnosci ballhandlingu i kreowania sobie pozycji rzutowych i cos co inni nazywaja mental weakness a my pizdowatoscia... a daje spurs natychmiastowo dobra D 1on1, ma mily zasieg ramion, nosa do zbiorek i w spurs moglby przy Bonnerze i TD robic missmatch na SF.....

no i jest po pelnych 4 latach gry w ncaa co zawsze docenialem.......

 

taki gracz natomiast juz w Suns, Bulls czy Hawks np. juz sie az tak nie odnajdzie...

 

u Popa dostalby potrzebnego szlifu.....

 

bede goscia obserwowal podobnie jak losy mojego ulupienca Aminu i Jamesa Andersona- w sumie juz nie graja wiec nie ma czego :wink: tak jak

 

bym trzymal sie ( spurs) z daleka od takiego Gordona Haywarda ktory w niektorych mockach stoi wyzej niz ww Robinson

 

przy chwili wolnego zastanowie sie nad wysokimi z top 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Favors często był na boisku zagubiony i przechodził obok gry, tak samo zresztą zwykł robić Greg Monroe. Lawal nierzadko wyglądał zdecydowanie lepiej, ale Favors ma te predyspozycje atletyczno-murzyńskie więc na pewno pójdzie wysoko, właściwie top 5 gwarantowane, bo wyskakanych murzynów powyżej 6'10'' bierze się wysoko i już.

 

W ogóle ten draft obfituje we wszelkiej maści wysokich kloców, na pewno ostatecznie kilku tych z drugiej-trzeciej dziesiątki okaże się lepszych od kilku wybranych wcześniej, wśród tylu wysokich na pewno czai się niejeden bust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Haywarda to stan Indiana chce aby Bird go wziął z 10 pickiem :|, trochę jak z Alfordem :) tylko teraz trzeba znaleźć jakiegoś Reggiego Millera

 

Udoh pójdzie w okolicach 10 picku

no to stan Indiana sie zdziwi bo w najlepszym razie czeka ich cos bardziej pokracznego niz skrzyzowanie Murphy i Dunleavy Jr

 

wysocy do rozdania?

 

po Wallu Turnerze i gdzies z pickiem 5 Aminu

 

Cousin Favors Aldrih Davis z top 7? dochodza Monroe Udoh i Patterson plus euras Matejunas z ktorym rywalizowac o top 12 bedzie Weslay Johnson

 

potem masz wlasnie diabla z pudelka w postaci:

 

Whiteside, Ortona i Sandersa Alabi i wspomnianego wyzej Seraphina...

 

dodaj henrego i Jamesa i macie top20 kompletne bez wysokiego z rocznika seniorskiego :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no to stan Indiana sie zdziwi bo w najlepszym razie czeka ich cos bardziej pokracznego niz skrzyzowanie Murphy i Dunleavy Jr

 

 

dlatego mam nadzieje ze Bird tego nie zrobi, szczerze mówiąc to nie mam pojecia kogo Indiana powinna brać

Jak dla mnie powinni wziąć PG. Ze wzgledu na sympatie wziąłbym Bledsoe ale taki Armon Johnson wydaje mi sie bardzo ciekawym zawodnikiem. Jak wezmą Haywarda to kolejny spaprany draft przez Pacers, on jest slabszy niż Casspi, do tego tragiczna obrona. Chociaż 10 pick to może być za wysoko zeby ich wziąć więc może jakiś SG- Anderson, byle nie Henry. Do Grangera najbardziej pasuje mi Dominique Jones.

no tak :]

od 20 do 60 i nawet jeszcze niżej.

Chodzi mi o potencjał rzutowy u sg/sf szczególnie pg też.

Elliot Williams, Willie Warren, Jordan Crawford...tylko wszyscy to undersized SG. Może Jon Scheyer jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róża,

 

Nie ma opcji by wskazać kto będzie a kto nie bustem. Oczywiście w pewnych przypadkach łatwiej to wskazać, ale zawodników powyżej 20 picku już raczej nie można nazywać bustami nawet jeśli w NBA się nie sprawdzą.

 

W każdym razie patrząc tylko i wyłącznie na umiejętności strzeleckie to ja bym tak to widział:

1) Jordan Crawford

2) Jerome Randle

3) Greivis Vasquez

4) Dominique Jones, Elliot Williams, Terrico White, Eric Bledsoe

Kolejność nie przypadkowa i to sami PG/SG. SF jest kilku ale za dużo ich nie widziałem, więc nie będę się wypowiadał.

 

buła,

 

Cousins w NCAA pokazał więcej od Favorsa i pod koniec sezonu miał serię naprawdę imponujących spotkań i grał bardzo mądrze po obu stronach parkietu. Aż byłem w szoku. W każdym razie nie wiem jaki jest poza boiskiem, ale w kilku wywiadach całkiem nieźle sobie poradził i fajnie gadał.

Masz rację że tu może być problem z głową. Przynajmniej na boisku bo często (głównie na początku sezonu) po kilku niesprzyjających gwizdkach sam się wykluczał z meczu skupiając się na dyskusjach z sędziami zamiast na grze. Później była ogromna poprawa i jeśli trafi pod oko dobrego trenera to spokojnie może okazać się lepszym od Favorsa.

 

 

I co wy tu o Haywardzie rozważacie jak jeszcze nie wiadomo czy w drafcie zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinni wziąć PG. Ze względu na sympatie wziąłbym Bledsoe ale taki Armon Johnson wydaje mi się bardzo ciekawym zawodnikiem. Jak wezmą Haywarda to kolejny spaprany draft przez Pacers, on jest słabszy niż Casspi, do tego tragiczna obrona. Chociaż 10 pick to trochę za wysoko zeby ich wziąć więc może jakiś SG- Anderson, byle nie Henry. Do Grangera najbardziej pasuje mi Dominique Jones.

 

no tylko ze w tym drafcie pg w okolicach 10 picku to raczej ciekawego nie ma, Bledsoe to druga dwudziestka i Pacers maja już w rosterze podobnego gracza - Price.

Ja właśnie się zastanawiałem nad Henrym, poza tym możne Pacers coś pohandlują żeby dostać wyższy pick bądź wylosują nr 1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.