Skocz do zawartości

Draft 2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

No przy 6'7 może dał by rade (w sumie tyle samo co Johnson}przy 6'10 Griffinie i 7'0 centrze(KAman lub Jordan) nie było by zle tym bardziej ze Baron to jeden z najsilniejszych PG tej ligi,Gordon jest troche niski ale za to nadrabia siła i atletyzmem.

 

Clipps w takim układzie przy dobrym trenerze mogli byli by chyba pewniakami do play off.

Davies Gordon Turner Griffin Kaman plus bench Jordan,Butler lub Outlaw B.Brown Craig Smith i ktos jeszcze całkiem nieżle to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Clipps Turner jak tam na obwodzie jest Davies i przyszły all star Eric Gordon tam jest potrzebna dobra trójka.

Juz predzej wzieli by Walla i wyslali Barona do NYK albo na jakies zadupie.

tak jak napisał Luki Turner gralby na SF...ale i tak mysle ze wzieliby Walla i opchneli gdzies Davisa.

Co do wzrostu to po ogladaniu wielu meczy wydaje mi sie ze Turner jest niższy od Johnsona...Niektore strony nawet podają ze ma 6'6''...a Johnson oprócz 6'7'' ma mega wingspan. Ogólnie widać że jest "dłuższy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra powiedzmy że przecucie kilka razy widziałem Derricka w tym roku i jakos wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił.Oj MAYo nie takim był nakurwiaczem w szkole średniej a do tego potwierdzal to w NCAA a tez moim zdaniem rozczarowuje.No dobra takie podsumowanie albo Favors bedzie drugim Amare albo drugim Stromile Swiftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie znowu przed draftem na campach nie okaże że ten niby 6,10 ma 6,8 w butach jak rondey carney kiedys.

Carney to byl ewenement...mialbyć 6'7'' a w butach nie mial nawet 6'6''...u niego myląca byla sylwetka i wingspan. Beasley tez mial być 6'9'' a ledwo 6'8'' jest.

Akurat nowy wywiadzik z Favorsem: http://www.nbadraft.net/content/derrick ... -interview

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosi, jak wygląda defense u Favorsa ? Pojawił sie na nbadraft.net wywiad z nim gdzie twierdzi, że jego najbardziej nba ready skill to "defense" i że może kryć zawodnika z każdej pozycji - ile w tym prawdy ?

To ze jego defense jest najbardziej nba ready to nic dziwnego skoro ofensywnie narazie wiele do zaoferowania nie ma oprócz konczenia akcji spod kosza...ale defensor z niego naprawde bardzo dobry. Moze zawodników z kazdej pozycji nie jest w stanie bronić ale z 3 przynajmniej. W tak młodym wieku już jest dobrym defensorem co czyni go naprawde lakomym kąskiem bo w tych czasach ciezko o dobrze broniących młodych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na temat Favorsa i przy okazji odpowiadając na wasze pytania.

Też na początku wątpiłem w jego umiejętności i dlatego specjalnie oglądałem dużo spotkań GA Tech, w tym ostatnich jego 6 meczy w NCAA.

 

Jeżeli ktoś patrzy na statystyki to od razu może sobie darować komentarze, bo

po pierwsze trafił do złej drużyny dla niego, gdzie trener nie potrafił wykorzystać tego co miał,

po drugie obwodowi to banda idiotów (z Shumpert na czele), którzy nie potrafili dobrze podać do wysokiego,

po trzecie Lawal to podobny gracz do Favorsa i z reguły do niego częściej piłka w ataku szła

 

Tak poza tym Derrick ma świetne warunki fizyczne, jest silny i szybki. Ma wszystko by dominować i kilka razy to pokazał. W ataku jego gra raczej ograniczała się do dunków i kilku manewrów pod samym koszem. Z rzutami kilka metrów od kosza bywało różnie. Ogólnie w ofensywie jest wiele do poprawy.

 

W obronie już same warunki dają mu spory atut, ale z początku były problemy z faulami (podobnie jak miał Cousins), jednak im dalej tym lepiej, a pod koniec już było naprawdę bardzo dobrze. Oczywiście z tą obroną wszystkich pozycji był nie przesadzał, ale 4-5 i niektórymi 3 spokojnie sobie radził.

 

Naprawdę ten chłopak ma wszystko by coś znaczyć w NBA plus z tego co czytałem ma świetną etykę pracy czyli przy dobrze przepracowanym offseasonie może mieć lepsze sezon w NBA niż w NCAA.

 

Zaznaczam że to są tylko przewidywania, a rzeczywistość może być zupełnie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

favors can go both ways, jakby to powiedział marv albert

 

może być tyrusem thomasem ale może też być lamarcusem aldridgem jak będzie dobrze pracował nad swoją grą w ofensywie.

powiem wam że troche już tych murzynów w ncaa widziałem i favors wygląda na kolesia z którego będzie all-star caliber. dla mnie wygląda pewniej od cousinsa, który poza tym że jest wielki i ma porządne rozmiary jak na nba to nie sprawia wrażenia jakby chciał zostać kimś w tej lidze, bardziej na typa wpaść, poruchać, pojeść, zarobić i pozdro.

nad nim stawiałbym też grega monroe, ale ze względu na swoje rozmiary właśnie to pewnie cousins pójdzie wysoko i pewnie ktoś się na nim przejedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

favors can go both ways, jakby to powiedział marv albert

 

może być tyrusem thomasem ale może też być lamarcusem aldridgem jak będzie dobrze pracował nad swoją grą w ofensywie.

powiem wam że troche już tych murzynów w ncaa widziałem i favors wygląda na kolesia z którego będzie all-star caliber. dla mnie wygląda pewniej od cousinsa, który poza tym że jest wielki i ma porządne rozmiary jak na nba to nie sprawia wrażenia jakby chciał zostać kimś w tej lidze, bardziej na typa wpaść, poruchać, pojeść, zarobić i pozdro.

nad nim stawiałbym też grega monroe, ale ze względu na swoje rozmiary właśnie to pewnie cousins pójdzie wysoko i pewnie ktoś się na nim przejedzie.

Wątpie zeby z Cousinsem tak było. Nie ma tylko rozmiarów ale dobre manewry podkoszowe i rzut z poldystansu, a nawet za 3 moze trafiać. W obronie też z nim dobrze. A to są tylko twoje osobiste przypuszczenia ze Cousins prywatnie jest taki jaki napisałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.