Skocz do zawartości

Draft 2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem zadużo Heat w tym sezonie ale czy Michałka na SF nie dało by sie przerobic(jeśli już nim nie jest)

 

 

Daj bóg żeby Jazz tego Aldiricha w drafcie wzieli.

Ktoś ma jakieś info czy Hassan Whitstide na 100% weżmie udział w drafice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj bóg żeby Jazz tego Aldiricha w drafcie wzieli.

Ktoś ma jakieś info czy Hassan Whitstide na 100% weżmie udział w drafice.

Na 99%...bo nie moge znaleźć info czy zatrudnił agenta...ale nawet jak nie to myśle ze to zrobi bo nie ma sensu zostawać na slabej uczelni. Ja bym wziął jego over Aldrich. A tak wogole to w 1szej kolejnosci bralbym Wesa Johnsona- wszystko zależy od tego jaki będą mieli pick i kto do niego wytrwa. Rownie dobrze mogą wygrac loterie jak Bulls w 2008 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesley Johnson to równie dobrze może iśc z 1 albo 2 zależy kto bedzie miał te picki kiedy jest losowanie numerków?.

Tylko ze Whitstide zapewne podzieli los DeAndre Jordana no chyba że trafi do teamu z tragedią pod koszem.

No gdyby Jazz wybierali z 1 to Wes by poszedł jako pierwszy a tak, to nie ma bata Turner vs Wall jest rywalizacja o top. Aldrige zły by nie był bo blokować seryjnie potrafi, ale z Whitesida może być rewelacyjnym centerem w przyszłości, nie porównywał bym go do Jordana, i jesli by trafił do Utah to mam nadzieje że początki i ogólnie całą karierę będzie miał o wiele bardziej udaną. Jeszcze jest Monroe i nawet nie wiem czy on nie bardziej będzie brany pod uwagę przed Aldrigem, czy też Whitesidem ( oczywiście mam nadzieje że nie bo ulepszona odrobinę pod koszowo kopia Memo średnio mi się marzy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesley Johnson to równie dobrze może iśc z 1 albo 2 zależy kto bedzie miał te picki kiedy jest losowanie numerków?.

Tylko ze Whitstide zapewne podzieli los DeAndre Jordana no chyba że trafi do teamu z tragedią pod koszem.

moim zdaniem Jordan byl bardzij surowy niż Whiteside...ten ma rzut, niezłe manewry, jest o wiele lepszym shot-blockerem, bardziej atletyczny. 24 czerwca jest lottery.

Elwariato. Jesli chodzi o Jazz to bardziej chyba im potrzebny defensywny Center a nie gracz typu Monroe. Mogli by wziąć Whiteside'a jak dla mnie bo po odejsciu Booza bedzie miejsce pod koszem i chlopak moze sie bardzo rozwinąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze DeAndre nie skreślał .Dwight przychodząc do ligi umial niewiele wiecej a teraz jest najlepszym centrem NBA.

DeAndre ma tego pecha że ma w drużynie Kamana(którego Clipps powinni pchnac za jakiegos fajnego SF plus wysokiego na ławke.

A i jescze jedno niewiem jak można byc bardziej atletyczny od DeAndre.Ball Handling ma taki jak ten pan z mojego avatara IQ bardzo możliwe że podobne(HOward tez geniuszem nie jest bardziej w drugą strone).Ale jest dosyc szybki jak na pewnie juz aktualnie 7 footera,blokowac tez potrafi a zasieg i wyskok mysle ze ma na poziomie Dwighta.Choc bardziej go widze w roli podobniej do Bena Wallace czy choby Theo Rattlifa.Tacy są chyba teraz bardziej potrzebni niz dużo punktujący centrzy.

Greg Monroe to mi takiego Antka Randolpha(szkoda ze miał kontuzjie i DOna Nelsona w teamie to miałbyc jego sezon)tylko z dodatkowymi kilogrami przypomina oczywiscie ball handling ma na dużo nizszym poziomie choc ruchów podkoszowych ma wiecej.

 

 

A i jeszce jedno mam prośbe do władz Jazz

Prosze weżcie w drugiej rundzie Jarvisa Varnado(jak sie uchowa choc wątpie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze DeAndre nie skreślał .Dwight przychodząc do ligi umial niewiele wiecej a teraz jest najlepszym centrem NBA.

DeAndre ma tego pecha że ma w drużynie Kamana(którego Clipps powinni pchnac za jakiegos fajnego SF plus wysokiego na ławke.

A i jeszce jedno mam prośbe do władz Jazz

Prosze weżcie w drugiej rundzie Jarvisa Varnado(jak sie uchowa choc wątpie)

Ja Jordana nie skreslam...wręcz przeciwnie sądze ze może być kimś w tej lidze jeśli dostanie minuty.

Jazz w 2 rundzie mają dopier 55 pick więc szans na Varnado nie ma...on dotrwa jak dla mnie do max 35 picku. Osobiscie widzialbym go w OKC z 32 pickiem. Ogólnie bardzo mocny będzie tegoroczny draft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przykład Chicago pokazał, że nawet jak się na obsadzoną daną pozycję to najlepiej wybrać najlepszego dostępnego gracza w drafcie.

 

Baaardzo się zdziwię jak ktos wybierze z #1 Turnera(choć go uwielbiam i wiem, że w przyszłości będzie przekozakiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przykład Chicago pokazał, że nawet jak się na obsadzoną daną pozycję to najlepiej wybrać najlepszego dostępnego gracza w drafcie.

 

Baaardzo się zdziwię jak ktos wybierze z #1 Turnera(choć go uwielbiam i wiem, że w przyszłości będzie przekozakiem).

Bierze się najlepszego dostępnego, niezależnie od okoliczności, jeśli nie ma żadnych wątpliwości, kto jest lepszy - jak w przypadku Walla i Wesa Johnsona. Akurat Turnera jak dla mnie z pierwszym pickiem mogliby wziąć Wolves albo Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przykład Chicago pokazał, że nawet jak się na obsadzoną daną pozycję to najlepiej wybrać najlepszego dostępnego gracza w drafcie.

 

Baaardzo się zdziwię jak ktos wybierze z #1 Turnera(choć go uwielbiam i wiem, że w przyszłości będzie przekozakiem).

Bierze się najlepszego dostępnego, niezależnie od okoliczności, jeśli nie ma żadnych wątpliwości, kto jest lepszy - jak w przypadku Walla i Wesa Johnsona. Akurat Turnera jak dla mnie z pierwszym pickiem mogliby wziąć Wolves albo Warriors.

Tylko ze jak dla mnie to do Warriors bardziej pasuje Johnson niż Turner a z #1 nie pójdzie w życiu jesliby Warriors wygrali loterie...Turner potrzebuje pilki w rękach a są tam przecież Curry i Ellis...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.