Skocz do zawartości

Draft 2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Indiana. O to co ma i powinna zrobić Indiana:

1)Mają Grangera, gościa, który za sezon/dwa będzie spokojnie pierwszą opcją w zespole walczącym o coś

2)Mają miejsce w salary na maxa...za rok. I powinni go jak najlepiej wykorzystać a najważniejsze będzie podpisanie centra- nie ma co mówić musza wziąć Perkinsa. On + Granger + dobry strzelec Rush to niezły trzon zespołu.

 

Mimo wszystko nie rozglądałbym się za PFem. Mają tego Hansborough z ostatniego draftu, gośc ma talent, ale w tym sezonie dopadło go... kontuzja głowy :/ A dokładniej ucha i prawie nie grał. Dla mnie jest mega perspektywiczny, ma solidne podstawy(4 lata w ncaa) i będzie ważny dla Pacers. Tak sądzę.

 

W takim razie potrzeba PG. To co? Trzeba wylosować 1 picka! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie powinni wziąć PG. Ze względu na sympatie wziąłbym Bledsoe ale taki Armon Johnson wydaje mi się bardzo ciekawym zawodnikiem. Jak wezmą Haywarda to kolejny spaprany draft przez Pacers, on jest słabszy niż Casspi, do tego tragiczna obrona. Chociaż 10 pick to może być za wysoko zeby ich wziąć więc może jakiś SG- Anderson, byle nie Henry. Do Grangera najbardziej pasuje mi Dominique Jones.

 

no tylko ze w tym drafcie pg w okolicach 10 picku to raczej ciekawego nie ma, Bledsoe to druga dwudziestka i Pacers maja już w rosterze podobnego gracza - Price.

Ja właśnie się zastanawiałem nad Henrym, poza tym możne Pacers coś pohandlują żeby dostać wyższy pick bądź wylosują nr 1:)

Bledsoe jest druga dwudziestka narazie bo nie gral jako PG i jest niewiadomą a workouty wszystko zweryfikują i nie jest powiedziane ze nie pojdzie w TOP 10 jesli ktoś bedzie potrzebował PG. Przecież nikt w NBA nie kieruje sie mockami tylko tym co gosc pokaże na workoutach wiec to ze Bledsoe jest nisko nic nie znaczy. A Price w czym jest podobny do Bledsoe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana. O to co ma i powinna zrobić Indiana:

1)Mają Grangera, gościa, który za sezon/dwa będzie spokojnie pierwszą opcją w zespole walczącym o coś

2)Mają miejsce w salary na maxa...za rok. I powinni go jak najlepiej wykorzystać a najważniejsze będzie podpisanie centra- nie ma co mówić musza wziąć Perkinsa. On + Granger + dobry strzelec Rush to niezły trzon zespołu.

 

Mimo wszystko nie rozglądałbym się za PFem. Mają tego Hansborough z ostatniego draftu, gośc ma talent, ale w tym sezonie dopadło go... kontuzja głowy :/ A dokładniej ucha i prawie nie grał. Dla mnie jest mega perspektywiczny, ma solidne podstawy(4 lata w ncaa) i będzie ważny dla Pacers. Tak sądzę.

 

W takim razie potrzeba PG. To co? Trzeba wylosować 1 picka! :P

po cholere im Perkins jak maja dobrze sie rozwijającego Hibberta?

w 2011 maja kontrakty na 24mln (Granger,Jones, Hibbert,Hansbrough,Rush, Price) + pick z tego roku ,czyli dużo do wydania i fajny młody trzon.

 

Rush jest strasznie chimeryczny jeśli chodzi o atak, może pod innym trenem by wyglądał inaczej,natomiast obrońca jest najlepszym w Pacers, lepszym od Jonesa

 

Bledsoe jest druga dwudziestka narazie bo nie grał jako PG i jest niewiadomą a workouty wszystko zweryfikują i nie jest powiedziane ze nie pójdzie w TOP 10 jesli ktoś bedzie potrzebował PG. Przecież nikt w NBA nie kieruje się mockami tylko tym co gość pokaże na workoutach wiec to ze Bledsoe jest nisko nic nie znaczy. A Price w czym jest podobny do Bledsoe?

no ze to raczej shooting first type pg, niby Bledsoe mial w HS 11 asyst na mecz ale z tego co widziałem to podobny w grze do Price jest no i podobna fizyczność 6'2 -190 6'1 -190

 

Ja na miejscu Pacers liczyłbym na Monroe, z Hibbertem i Grangerem mieliby frontcourt obstawiony na lata.

no jakby Monroe uchował się do picku Indiany byłoby wspaniale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bledsoe jest druga dwudziestka narazie bo nie grał jako PG i jest niewiadomą a workouty wszystko zweryfikują i nie jest powiedziane ze nie pójdzie w TOP 10 jesli ktoś bedzie potrzebował PG. Przecież nikt w NBA nie kieruje się mockami tylko tym co gość pokaże na workoutach wiec to ze Bledsoe jest nisko nic nie znaczy. A Price w czym jest podobny do Bledsoe?

no ze to raczej shooting first type pg, niby Bledsoe mial w HS 11 asyst na mecz ale z tego co widziałem to podobny w grze do Price jest no i podobna fizyczność 6'2 -190 6'1 -190.

To wlasnie moze być złudne bo Bledsoe nie mial mozliwosci pokazania jak gra na PG. To, że ma rzut nie musi oznaczać ze jest shooting first PG. Ja juz czekam z niecierpliwością na pre-draft workouty i measurments.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że się tak wtrącę, a jak Indiana potrzebuje dobrego PG to nie lepiej dogadać się z Bulls:

pick+spadające za kirka

i mieć PG na lata, dobrze broniącego z rzutem i co chyba najważniejsze- białego.

na jakie lata?on ma juz 29 lat więc mysle ze 3 lata pogra na niezlym poziomie. Juz wolalbym poswiecic ten wysoki numer na Bledsoe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Bladsoe który może być fajny ale w najlepszym wypadku będzie na równi z Kirkiem, Indiana szuka kreatora gry, a Hinrich jest w tym dobry... nie w byciu shooterem Derricka Rose'a,

Poza tym nie wierze ze ten Bladsoe będzie lepszy w D od Kirka.

edit

a wiek?, Dany ma 27 lat, kirk 29, i trzy lata to mała przeginka z twojej strony :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Bladsoe który może być fajny ale w najlepszym wypadku będzie na równi z Kirkiem, Indiana szuka kreatora gry, a Hinrich jest w tym dobry... nie w byciu shooterem Derricka Rose'a,

Poza tym nie wierze ze ten Bladsoe będzie lepszy w D od Kirka.

Hahah...w najlepszym wypadku równy z Kirkiem...dobre sobie. Chyba w najgorszym. Bronić będzie jak Lowry a atakować jak Brooks.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah...w najlepszym wypadku równy z Kirkiem...dobre sobie. Chyba w najgorszym. Bronić będzie jak Lowry a atakować jak Brooks.

Podoba mi się jak pewnie piszesz o Bledsoe, który w sezonie nie miał za dużo okazji by pokazać w pełni swoich umiejętności :D

 

Ja tylko dodam, że podczas sezonu czytałem, że według ekspertów Eric Bledsoe był/jest drugim najbardziej perspektywicznym rozgrywającym, zaraz po swoim koledze z drużyny.

 

Kontynuujcie więc wasze rozważania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zawodnik który cały sezon był w cieniu swego partnera i z przymusu grał tam gdzie nie powinien (koło Walla) jest kompletnie nie gotowy do gry w NBA,

Ponoć ma problemy z kreowaniem gry a to chyba w Indianie najbardziej kuleje.

Moim zdaniem tu nie ma porównania, Indiana ma już młodego PG, po co im następny, im trzeba doświadczonego playmakera, a najbardziej do wzięcia w tej sytyuacji jest Kirk Hinrich. I założę się (podkreślam, założę, nie mówię że tak jest), że Larry mając do wyboru Kirka a Bladsoe wybrałby tego pierwszego, ze względu na potrzeby zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem zbyt wielu występów Bledose (cały Tournament i ok. 7-8 spotkań w sezonie), ale na mnie również zrobił b. pozytywne wrażenie, do tego stopnia że był moim ulubionym graczem Kentucky w tym sezonie. Mimo tego nie widziałem go grającego na jedynce. Zapowiada się na dobrego sg, taką rolę pełnił na swojej uczelni i w tym się sprawdzał. Zrobienie z niego rozgrywającego może nie wyjść mu na dobre. Lepiej by było gdyby w NBA mógł się rozwijać na pozycji nr. 2, lub ewentualnie jako combo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zawodnik który cały sezon był w cieniu swego partnera i z przymusu grał tam gdzie nie powinien (koło Walla) jest kompletnie nie gotowy do gry w NBA,

Ponoć ma problemy z kreowaniem gry a to chyba w Indianie najbardziej kuleje.

Moim zdaniem tu nie ma porównania, Indiana ma już młodego PG, po co im następny, im trzeba doświadczonego playmakera, a najbardziej do wzięcia w tej sytyuacji jest Kirk Hinrich. I założę się (podkreślam, założę, nie mówię że tak jest), że Larry mając do wyboru Kirka a Bladsoe wybrałby tego pierwszego, ze względu na potrzeby zespołu.

Skad mozesz wiedzieć czy ma problemy z kreowaniem gry??!!gosc w HS rozdawal 11 asyst, więcej niż Wall. W NCAA nie mial okazji na pokazanie tego. Jeśli mowisz o Price'ie to moze i jest mlody ale ma marny potencjal i nie ma szans na bycie kims w NBA. Bledsoe takowe ma.

Nie widziałem zbyt wielu występów Bledose (cały Tournament i ok. 7-8 spotkań w sezonie), ale na mnie również zrobił b. pozytywne wrażenie, do tego stopnia że był moim ulubionym graczem Kentucky w tym sezonie. Mimo tego nie widziałem go grającego na jedynce. Zapowiada się na dobrego sg, taką rolę pełnił na swojej uczelni i w tym się sprawdzał. Zrobienie z niego rozgrywającego może nie wyjść mu na dobre. Lepiej by było gdyby w NBA mógł się rozwijać na pozycji nr. 2, lub ewentualnie jako combo.

Jak sobie wyobrażasz Bledsoe 6'1'' broniącego zawodników 6'6''...fakty ma mega wingspan, siłe, atletyzm ale cm by brakowało. To jest PG. Dla mnie sytuacja z nim jest taka jak z Westbrookiem- gral obok Collisona i jeszcze pamietam po wyborze w studiu draftu jak wiekszosc "ekspertów" mówiła ze nie są przekonani czy to jest PG, a ja sie bardzo cieszylem z tego wyboru.

Tak czy inaczej jak ktoś będzie potrzebował PG to Bledsoe jest po Wallu drugi w kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to by uniknąć takiej sytuacji jaka ma miejsce np. z Nate'm Robinsonem, który pomimo swojego wzrostu nigdy nie będzie dobrym kreatorem gdyż to typowy shooter. Kariera Bledsoe może potoczyć się tak jak Westbrooka, ale może też się okazać, że efektywniejszy będzie grając na dwójce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.