Skocz do zawartości

beGM - Draft 2020 - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał:

Nie w naszej grze 

To ja już czegoś nie rozumiem. Jedni piszą o graczach - poczekajmy jak się wyceni w rl, Ty na fakt, że Collins w rl uważa, iż jest wart maxa odpowiadasz - nie w naszej grze. O co biega? Widzę każdy przyjmuje wygodną mu narrację i tyle XD

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

To ja już czegoś nie rozumiem. Jedni piszą o graczach - poczekajmy jak się wyceni w rl, Ty na fakt, że Collins w rl uważa, iż jest wart maxa odpowiadasz - nie w naszej grze. O co biega? Widzę każdy przyjmuje wygodną mu narrację i tyle XD

Tylko CambyGOATowi możesz ufać.

Jedyny sprawiedliwy w tej grze.

Reszta to zwykłe cwaniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Żaden problem, rynek wyceni za rok Isaaca, Zacha i Shameta. Bo Allena to na swoje szczęście z tego co kojarzę zamiast kontrolować wymiany nowych by nie byli dymani już nowemu GMowi zdążyłeś wcisnąć go dymając, supcio :) 

Na Allena byli chętni również doświadczeni GMowie, także to nie ja go wciskałem, tylko wybrałem jedną z ofert ;) Jak tak strasznie Cię to boli, to trzeba było nie uciekać z rady, bo to nie ja akceptowałem tę wymianę, a pozostała trójka. Także kolejna szpileczka minęła cel, ale śmiało próbuj dalej, niedziela jeszcze długa, na pewno coś jeszcze wymyślisz.

Niemniej jednak pochlebia mi, że aktualny miszcz właśnie zaczyna narrację mającą na celu utrudnić życie drużyny, która nawet u nas jeszcze nie awansowała jak dotąd do PO. Mam jednak nadzieję, że stać Cię na bardziej wyrafinowane zagrywki 😛

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, january napisał:

Nom po zeszłorocznym reject extension Ingrama to tu nikt z Isaaków, Collinsów czy innych poniżej maxa extension nie klepnie :P 

W 1R, która będzie przed czasem będzie ciekawy case Davisa (imo po rozczarowującym sezonie Knicks 1+1PO tu klepnie, ale nic dłuższego). Reszta (Siakam - 28%SC bo all-NBA, Ingram, Murray, Brown) raczej maxy  z 8% year raise, chyba że w RL dadzą teraz jakąś zniżkę, tzn tylko 1 może to zrobić :D 

Nie wiem czy będzie jakieś 6 nazwisko w 1R, zobaczymy :) 

Jeszcze żyjesz w rzeczywistości, że Ingrama ktoś tu klepnie poniżej maxa? Daj już spokój szkoda klawiatury ...:) był James bo Lakers, był Butler bo 5 lat i wielka miłość i DAR za grosze, pora płacić w Lakers ;)

 

co do Davisa to u niego chyba 2+1 jest najlepszym wyjściem by za 2 lata podpisać maxa za 35% z wyższym salary, także wątpię by Davis klepał teraz jakieś 5 lat teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Nom po zeszłorocznym reject extension Ingrama to tu nikt z Isaaków, Collinsów czy innych poniżej maxa extension nie klepnie :P 

W 1R, która będzie przed czasem będzie ciekawy case Davisa (imo po rozczarowującym sezonie Knicks 1+1PO tu klepnie, ale nic dłuższego). Reszta (Siakam - 28%SC bo all-NBA, Ingram, Murray, Brown) raczej maxy  z 8% year raise, chyba że w RL dadzą teraz jakąś zniżkę, tzn tylko 1 może to zrobić :D 

Nie wiem czy będzie jakieś 6 nazwisko w 1R, zobaczymy :) 

tak rozczarowujący, że jakby było zdrowie to byś dostał wpierdol w finale 😙.

zauwazylem od dluzszego czasu, ze budujesz narracje 1+1. nie wiem jaki to mialoby sens dla davisa, ale spoko, próbuj dalej wygrywać z konkurencją nieczystymi zagrywkami (via zeszłoroczne FA i Rubio), zamiast własnymi ruchami.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że @Eld nie widziałem, że taki napalony jesteś na te ostatnie picki w drafcie.

W zębach bym Ci ten pick przyniósł :P

Przecież ten koleś właśnie w jednym z mocków wylądował na #30, a w żadnym nie jest poniżej #40. Jak przy 38 widziałem że nikt go nie bierze, to chyba każdego do 56 picku męczyłem o oddanie + spam trading block.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Przecież ten koleś właśnie w jednym z mocków wylądował na #30, a w żadnym nie jest poniżej #40. Jak przy 38 widziałem że nikt go nie bierze, to chyba każdego do 56 picku męczyłem o oddanie + spam trading block.

Do mnie nie pisałeś, a oddałbym Ci swój 55 pick z przyjemnością :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Tia xd Pyskaty się zrobiłeś po minimalnym przejściu 1R w końcu :D 

Nieczyste to były umowy Kawhiego (ciesz się, że Ci to przeszło, bo uczciwie to miałbyś go UFA potencjalnie za rok) i próbki z Irvingiem.

Finansowo dla Davisa najlepsze jest 1+1, za rok znowu z kimś (tu zależy jak podziałają Knicks) 1+1 i w 2022 wyższy max. To nie sytuacja z RL, gdzie żądał wymiany do konkretnej organizacji i machnął z nią tytuł :)  I tak ode mnie masz bonus zaufania, bo ja tam zagłosuję na AD 1+1 Knicks, a nie dla wszystkich jest to oczywiste:)

Jasiu ogarnij pls...za te akcje z Butlerem to powinieneś być ostatnią osobą która poucza innych jak obchodzić się ze swoimi gwiazdami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

Przecież ten koleś właśnie w jednym z mocków wylądował na #30, a w żadnym nie jest poniżej #40. Jak przy 38 widziałem że nikt go nie bierze, to chyba każdego do 56 picku męczyłem o oddanie + spam trading block.

Cieszę się twoim szczęściem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kolader napisał:

Cieszę się twoim szczęściem :)

Dziękuję.

Już straciłem nadzieję, ale trochę się niepokoję dlaczego on dotrwał aż do 56? Może wszyscy wiedzą o czymś, o czym ja nie wiedziałem? Że się coś połamał czy co.

Catch and shot za 3 - check, niezły defender - check, chory atleta, bardzo dobry w transition, nie potrzebuje piłki w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.