Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Zacząłem lekko odświeżać sobie poprzedni ATF i widzę, że DMC miał blackmagic. Poszedł z 75 pickiem, a u mnie 105 i nikt nie pisał, że to cancer.

w poprzednim ATF mój pick Houstona został zjechany od góry do dołu (@Koelner zabrałaeś lajka ciulu! )a teraz dostał nie wiedząc czemu spory feedback, więc ja tam bym się nie sugerował, chyba czasy się trochę zmieniły, zresztą, gdybyś dogłebniej poczytał wcześniejsze ATFy znalazłbyś obszerną dyskusję nt. przeceniania Webbera ;) 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w poprzednim ATF mój pick Houstona został zjechany od góry do dołu (@Koelner zabrałaeś lajka ciulu! )a teraz dostał nie wiedząc czemu spory feedback, więc ja tam bym się nie sugerował, chyba czasy się trochę zmieniły, zresztą, gdybyś dogłebniej poczytał wcześniejsze ATFy znalazłbyś obszerną dyskusję nt. przeceniania Webbera ;) 

 

Houston to dobry wybór , robi spacing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

nah, ale widzę że nawet nie ma sensu jakichkolwiek opisów robić po takich postach, szkoda czasu.

Chytruza nie zwyzywasz że sie c***a zna i jest hejterem?  moze jego tez postraszysz przywolaniem starej gwardii zeby go wyjasnili, oh wait... 

Ale trzeba Ci January oddam że tak spierdolic draft z numerem 2, hehehe w FMa pewnie walczyc o utrzymanie Liverpoolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karpik napisał:

Mega steal @Regis. Tamten Stockton jeszcze był całkiem na chodzie.

+1 a do tego imo leszy grajek niz wybrany duzo wczesniej na te pozycje Sam Casel.

Dobry fit z Karlem Malone.

Przy okazji Douga Christiego ktos tam wrzucil Jego rapmy z dwoch sezonow. Ten obecny John tez takowe posiada.

Ogolnie jeden z najbardziej niedocenianych graczy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

@Eld za Finleya, mojego ulubionego gracza z dzieciństwa masz we mnie dodatkowego kibica :) Ogólnie niedoceniany zawodnik.

A Ty za Webbera bo to chyba była moja pierwsza koszulka, oczywiście nieoryginalna jaką kupiłem. 

Co nie zmienia faktu, że i tak bym go tak wcześniej nie wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

penny jednak był już po kontuzji kolana choc dalej świetnie grał. 

to było clue, chociaż bardzo mocno rozważałem opcje europejską na skrzydło, ale wyszło tak, Penny na SF też ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Eld raczej niepotrzebnie brał dwóch volume scorerów z przeciętną obroną, ciężko powiedzieć jak ułoży rotacje pod koszem w niektórych matchupach.

Nom w 9cio osobowej rotacji ma dwóch centrów i jednego (raczej smallballowego) PFa...trochę bieda.

Ja przykładowo nie wiem czy kupię Grangera na 4ce (bo strzelam, że tak Eld będzie musiał ustawić rotację).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Eld raczej niepotrzebnie brał dwóch volume scorerów z przeciętną obroną, ciężko powiedzieć jak ułoży rotacje pod koszem w niektórych matchupach.

W ogóle nie patrzyłem na ten pick pod kątem fitu. Po prostu Finley oznaczał serducho z marszu :)

A tak mnie zdenerwowałeś swoimi ostatnimi postami, że odpuściłem dwa lepsze fity i dwa mocniejsze w moim mniemaniu nazwiska i postawiłem na mega efektywnego strzelca pod trójki-srójki :)

Chociaż jak Cię znam, to zaraz mi napiszesz, że od Brent Barry lepszy byłby Buddy Hield :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W ogóle nie patrzyłem na ten pick pod kątem fitu. Po prostu Finley oznaczał serducho z marszu :)

A tak mnie zdenerwowałeś swoimi ostatnimi postami, że odpuściłem dwa lepsze fity i dwa mocniejsze w moim mniemaniu nazwiska i postawiłem na mega efektywnego strzelca pod trójki-srójki :)

Chociaż jak Cię znam, to zaraz mi napiszesz, że od Brent Barry lepszy byłby Buddy Hield :)

Brent Barry w cyferkach mierzących efektywność scoringu to jest all-timer - ale to dalej low-volume, wide open shoots - only typek ze średnią D (czyli słabą w naszej zabawie)

Generalnie jak na ostatnią rundę to spoko pick (ale były lepsze dostępne) :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Chociaż jak Cię znam, to zaraz mi napiszesz, że od Brent Barry lepszy byłby Buddy Hield :)

Barry jest okej, ale było faktycznie kilku lepszych guardów, którzy dalej dają dobrą trójkę, ale też dobrą obronę na pozycjach 1-2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.