Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, polskignom napisał:

Chyba złe trafiłeś w swoim życiu na hr-y (o to nie jest trudno) i stad wrzucasz wszystkich do jednego wora. A to nie do końca tak. Nie wiem jak u Ignazza, ale chyba nigdzie na świecie nie ma tak, ze hr-y podejmują decyzje co zrobić dalej z kandydatem...

W mojej obecnej pracy pierwszy raz zobaczyłem HR jak miałem odebrać umowę do podpisu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, quevas napisał:

Elektorat PIS ma ten ruch wyćwiczony jak paciorek przed snem, reszta wytrenuje w obozach reedukacyjnych, gdy zacznie się kulturkampf :

 

 

sddefault.jpg#404_is_fine

 

to chyba lepsze:

"- W latach '90, gdyby nie samotny bój ojców redemptorystów, dzisiaj być może Polska nie byłaby wolną. Byłaby tak zniewolona jak wiele narodów Europy Zachodniej" - prezez IPN....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelny cytat:

Trzeba dziękować, trzeba się w pas kłaniać ojcu dyrektorowi i tym wszystkim ojcom i tym wszystkim ludziom, którzy to niezwykłe dzieło wspierają. Ja to czynię w imieniu mojej partii, ja to czynię w imieniu tych wszystkich, którzy nas poparli w ostatnich wyborach, czyli w imieniu milionów Polaków

 

w imieniu wszystkich ktorzy glosowali na pis - ma rozmach jaro.

prawie jak hold lenny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek dla Pisu za propozycje ustawy chroniącej prawa zwierząt.. Jednak czasem wychodzi ,że Jarosław to żoliborski intelektualista.

Ostatnio jechałem koło Czerniejewa bo to w sumie mój fyrtel i takiej chmary much kłębiacej się wokół ferm norek to nie widziałem nigdy. Nie wiem co tam się dzieje ale jakim cudem Sanepid dopuszcza takie coś to jest niepojęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, quevas napisał:

taki czy inny : pełni rolę lustra podstawionego polskiemu społeczeństwu -  wtedy czy teraz : odbija się w nim taka sama gęba zaścianka, barbarii i nieokrzesanego chamowa

Dokładnie. Lustro partii, na którą głosuje. Pokazuje obraz jej wyborców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jack napisał:

Z jednej trony może i dobrze ale z drugiej to poczucie, że ściąga się spodnie 😉 

co w tym dobrego ze poniesiemy  koszty wojny technologicznej pomiedzy usa i chinami ?   

pan jaroslaw tych kosztow nie poniesie , pan tadeusz z torunia trzymajacy mocno jaja pana jaroslawa tez nie , nawet pan donald rowniez mocno trzymajacy jadra pana jaroslawa tych kosztow nie poniesie poniesiemy je ty czy ja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

Ale może dzięki temu poszperasz i dowiesz się, o co naprawdę chodzi w tym tekście:)

I nie przejmuj się, bo ci co to powiesili też nie ogarniają:)

Ważne nie jest to o co naprawdę chodzi w tym tekście, a raczej jaka jest jego obecna oficjalna interpretacja ale o to jak może zrozumieć go czytający. Nawet ten, który myśli, że hasło "zmień piec" ma coś wspólnego z gender 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.