Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, fluber napisał:

https://zyciestolicy.com.pl/rozgrzany-trzaskowski-w-warszawskim-klubie-grozi-obsludze-wideo/

Kocham te opozycję, po prostu kocham:) 

Najebany rafał w klubie Paloma domaga się zmiany muzyki bo miasto jest jego, lol;) a taki był ą ę :)

Niby z warszawy a "pod nóżkę" to pewnie disco chcieli :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, airmax napisał:

Niby z warszawy a "pod nóżkę" to pewnie disco chcieli :P 

chciał funku. jedyny plus , że się bawi ale tekst o panowaniu , maseczki trochę słabe 

 

3 minuty temu, lorak napisał:

no ale co tam, prezes na tiktoku, czy Trzaskowski w klubie, to przecież dużo istotniejsze tematy.

nie dla wszystkich w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lorak napisał:

no ale co tam, prezes na tiktoku, czy Trzaskowski w klubie, to przecież dużo istotniejsze tematy.

Dojdzie do nas jak się zacznie zabawa w protesty ;). W końcu to nic innego jak próba przenoszenia kosztów z bogatszych na biedniejszych, a wykorzystywanie siły roboczej i wspólnej waluty to już za mało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

https://zyciestolicy.com.pl/rozgrzany-trzaskowski-w-warszawskim-klubie-grozi-obsludze-wideo/

Kocham te opozycję, po prostu kocham:) 

Najebany rafał w klubie Paloma domaga się zmiany muzyki bo miasto jest jego, lol;) a taki był ą ę :)

Oj Fluber naprawdę czepianie się Trzaska, że po kilku głębszych "rządził" na dyskotece jest przezabawne. Nic tam, że dług publiczny, nic że chcą ludzi podwójnie opodatkowywać (wiem, nie boli Cię, bo Cię nie dotyczy) Wszystko to jeden wuj bo liczy się Paloma.. 

To już  nawet nie jest śmieszne Fluber. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Oj Fluber naprawdę czepianie się Trzaska, że po kilku głębszych "rządził" na dyskotece jest przezabawne. Nic tam, że dług publiczny, nic że chcą ludzi podwójnie opodatkowywać (wiem, nie boli Cię, bo Cię nie dotyczy) Wszystko to jeden wuj bo liczy się Paloma.. 

To już  nawet nie jest śmieszne Fluber. 

 

Nie wiem jak Ty czy lorak ale ja tu nie rozwiązuje problemów współczesnego świata tylko komentuje to na co mam po prostu ochotę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebastian napisał:

 tam, że dług publiczny, nic że chcą ludzi podwójnie opodatkowywać (wiem, nie boli Cię, bo Cię nie dotyczy) Wszystko to jeden wuj bo liczy się Paloma.. 

A to się łapie pod ważny temat? 

"Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 11 września 2020 r. w sprawie czasu służby policjantów". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał:

Zaraz wrzuca kolejne opodatkowanie. Pełne składki dla przedsiębiorców gdy maja pracownicy ponad 2 umowy zlecenia.  Świetny kraj. Zniszczą gospodarkę podatkami 

Dla większości polityków liczy się tu i teraz, a co będzie za 5,10 lat to ich nie obchodzi bo kto inny będzie rządził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sebastian napisał:

Znaczy, że dla Ciebie też Trzasku na dysce jest ważniejszy od takiego NIKu w TVP  ? :)

 

Muszę spytać moich mocodawców jak odpowiedzieć na to pytanie!

Jak mi dawali tę fuchę to nie mówili że tu takie przebiegłe lisy :( 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Zaraz wrzuca kolejne opodatkowanie. Pełne składki dla przedsiębiorców gdy maja pracownicy ponad 2 umowy zlecenia.  Świetny kraj. Zniszczą gospodarkę podatkami 

Akurat to jest/byłby rozsądny przepis. Znam sporo osób, które wykorzystują te przepisy na maxa. I to o nich chodzi, a nie kelnerów, nie oszukujmy się :) 

Szkoda tylko, ze jest to pisane na kolanie i tajming zupełnie niedostosowany. Trochę śmiesznie jak zamierzają dyskutować przepisy ze strona społeczna we wrześniu, które maja wejść od stycznia ;) 

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Nie wiem jak Ty czy lorak ale ja tu nie rozwiązuje problemów współczesnego świata tylko komentuje to na co mam po prostu ochotę:) 

pewnie. ma się ochotę na jedzenie, które nam smakuje, kobiety, które nam się podobają, albo tematy, które nas interesują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.