Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.03.2024 o 20:26, Koelner napisał(a):

Hahahaha

ogólnie z czystym sumieniem bym poparł gdybym mógł 🤗

W dniu 22.03.2024 o 22:31, josephnba napisał(a):

Akurat ten vat na żywność musiał wcześniej czy później wrócić, zamrażanie cen nie jest dobre 

Podwyżka prądu miała wejść już wcześniej ale PiS nie chciał sobie strzelać w kolano przed wyborami 

To co napisałem wyżej nie oznacza że się z tego cieszę 

Reszta oczywiście zjebana. Gdyby ten PiS nie był takie spierdolony ideologicznie to bym na nich za gospodarkę zagłosował bo tam w miarę dawali radę 

ale vat na żywność to nie żadne zamrażanie, tylko panstwo łaskawie zrezygnowalo na jakis czas z daniny, dalej by tak moglo być, przy czym donek wie ze nie ma co suwerena rozpuszczać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Koelner napisał(a):

ciekawe ile kilo salcesonu znajdą 

Księdza egzorcystę Michała "Salcesona" Olszewskiego ABW zatrzymała w hotelu w Busku razem z kobietą., Dobrodziej wypędzał z tej niewiasty szatana tym razem przy pomocy własnej kiełbaski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mayor napisał(a):

Księdza egzorcystę Michała "Salcesona" Olszewskiego ABW zatrzymała w hotelu w Busku razem z kobietą., Dobrodziej wypędzał z tej niewiasty szatana tym razem przy pomocy własnej kiełbaski 

jego braciszek to prezes Alior Banku i zgadnij jaka instytucja finansowała egzorcyzmy braciszka 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał(a):

Kamiński i wąsik? Wprawdzie Dudex ich ułaskawił ale rządzący swoje zrobili i wsadzili ich do więzienia 

Na decyzję prezydenta nie mają wpływu 

Szopka polityczna, a nie rozliczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Koelner napisał(a):

jego braciszek to prezes Alior Banku i zgadnij jaka instytucja finansowała egzorcyzmy braciszka 🙃

Ta cała historia to gotowy scenariusz na film.Połączenie wszystkich części The Godfather i Egzorcystów 

26 minut temu, P_M napisał(a):

Szopka polityczna, a nie rozliczenie...

No fakt Duda odpierdolił  niezłą szopkę polityczną.,Najpierw ukrywanie Kamińskiego i Wąsika w pałacu, później uwolnienie, a na koniec pedalskie przytulanki z ocalonymi bohaterami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, P_M napisał(a):

Szopka polityczna, a nie rozliczenie...

A wg mnie całkiem słusznie, zwłaszcza kamislnski poszedł siedzieć. Dopuścił się czegoś, za co ty byś ułaskawienia nie dostał 

 

oczywiście szopką polityczną tudzież inna można nazwać wszystko

Choćby wczorajsze przeszukanie u Ziobry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Naprawdę Panowie nie dajcie się bawić w hucpę PoPisu. To tak jakbym powiedział, że Sławomir Nowak został faktycznie rozliczony...

Sławek został rozliczony medialnie , ale żeby faktycznie go rozliczyć to ziobryści zjebali temat.,Niby mieli niezbite dowody, ale nie dali rady go oskarżyć i skazać przed sądem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, P_M napisał(a):

Naprawdę Panowie nie dajcie się bawić w hucpę PoPisu. To tak jakbym powiedział, że Sławomir Nowak został faktycznie rozliczony...

Nowaka bardziej Ukraina rozliczyła niż Polska BTW m

 

Obecny rząd zrobił coś, czego nikt wcześniej, pomimo zapewnień, nie zrobił. 

Faktycznie zaczął ścigać polityków innych ugrupowań. Do tej pory mieliśmy oklepane "strynunaly stanu, bezwzględnie więzienie", a po wyborach wciąż tylko słowa 

Tusk przekroczył tę nieprzekraczalną do tej pory w polskiej polityce granicę. Oczywiście dał tym samym swoim przeciwnikom lub komuś nowemu, kto zacznie rządzić za 4 czy 8 lat podstawę, żeby zrobic z nim dokładnie to samo 

Prawda jest taka że te popisowe igrzyska przestały interesować i aż tak polaryzować ludzi, więc trzeba było dodać coś nowego 

Igrzyska w sali sądu czy przed trybunałem stanu to jest coś, czego złakniony krwi "tych przebrzydłych" powców/pisowców Kowalski wyczekiwał, co mu obiecano przez 20 lat 

Doczekał się 

Prawda jest taka że zarówno Kaczyński, Tusk, Ziobro, Sienkiewicz Kamiński, Sasin są przestępcami, a przynajmniej ja czy ktoś z tutaj obecnych zostałby za podobne rzeczy skazany 

(Myślę głównie o łapówkach, dawanych czy przyjmowanych) 

Kaczyński nie dawał ktoś powie 

A miliardy ładowane w elektorat Rydzyka? To nie jest łapówka? 

Przejęcie, dość tajemnicze budynków w ścisłym centrum Warszawy, kolejny dość wątpliwy prawnie zabieg Jarka z Żoliborza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, josephnba napisał(a):

Tusk przekroczył tę nieprzekraczalną do tej pory w polskiej polityce granicę. Oczywiście dał tym samym swoim przeciwnikom lub komuś nowemu, kto zacznie rządzić za 4 czy 8 lat podstawę, żeby zrobic z nim dokładnie to samo 

Tylko czy faktycznie PIS tego nie próbował? ja wiem że dla niektórych to oczywiste że PO tyle kradło że ich wszytskich można wsadzić. Ale może tak nie było ( lub nie było dowodów) i mimo prób PIS tego nie dał rady zrobić. Ale próbował. Nowak,Grodzkio,Gawłoski itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał(a):

Tylko czy faktycznie PIS tego nie próbował? ja wiem że dla niektórych to oczywiste że PO tyle kradło że ich wszytskich można wsadzić. Ale może tak nie było ( lub nie było dowodów) i mimo prób PIS tego nie dał rady zrobić. Ale próbował. Nowak,Grodzkio,Gawłoski itd

Nikt mi nie wmówi, że PIS odpuściłby Tuskowi, gdyby cokolwiek na niego znalazł. Tusk z oskarżeniami to pewna kolejna kadencja dla PIS i dozgonna wdzięczność Prezesa. Mając wszystkie służby, najlepsze narzędzia inwigilacyjne, nieograniczone możliwości kupczenia za informacje nie znaleźli najwyraźniej nic niezgodnego z prawem. Przecież ubabrali nawet jego syna w aferę Amber Gold by w jakikolwiek sposób powiązać z jakimś smrodem Tuska. A nie znaleźli żadnego ukrytego majątku, ba nawet jakiegoś nieukrytego wskazującego na ponadprzeciętne zarobki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał(a):

Nikt mi nie wmówi, że PIS odpuściłby Tuskowi, gdyby cokolwiek na niego znalazł. Tusk z oskarżeniami to pewna kolejna kadencja dla PIS i dozgonna wdzięczność Prezesa. Mając wszystkie służby, najlepsze narzędzia inwigilacyjne, nieograniczone możliwości kupczenia za informacje nie znaleźli najwyraźniej nic niezgodnego z prawem. Przecież ubabrali nawet jego syna w aferę Amber Gold by w jakikolwiek sposób powiązać z jakimś smrodem Tuska. A nie znaleźli żadnego ukrytego majątku, ba nawet jakiegoś nieukrytego wskazującego na ponadprzeciętne zarobki. 

PiS miał pewnie coś na donka 

Ale do grudnia nie było chyba nigdy woli żeby dojechać przeciwników. 

Tusk zrobił coś nowego, co jestem pewien, wejdzie na stałe do harmonogramu po każdych kolejnych wyborach 

To w sumie może być szansą dla Polski bo partie będą musiały na sztandary brać nowych, jeszcze nie skompromitowanych działaczy 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał(a):

Nikt mi nie wmówi, że PIS odpuściłby Tuskowi, gdyby cokolwiek na niego znalazł. Tusk z oskarżeniami to pewna kolejna kadencja dla PIS i dozgonna wdzięczność Prezesa. Mając wszystkie służby, najlepsze narzędzia inwigilacyjne, nieograniczone możliwości kupczenia za informacje nie znaleźli najwyraźniej nic niezgodnego z prawem. Przecież ubabrali nawet jego syna w aferę Amber Gold by w jakikolwiek sposób powiązać z jakimś smrodem Tuska. A nie znaleźli żadnego ukrytego majątku, ba nawet jakiegoś nieukrytego wskazującego na ponadprzeciętne zarobki. 

To dość naiwne podejście, żeby nie wierzyć, że okrągłostolowa ekipa nie jest z sobą dogadana, żeby najważniejszym postaciom krzywda się nie stała;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusk wypala opozycje do gołej ziemi aby nigdy juz nie stracic wladzy ;) , czy to tylko gra przed wyborami samorządowymi?

Czy już jestesmy świadkami bezwzglednej rozgrywki politycznej, czy tylko widzimy ucieczke do przodu (od 100 konkretow) a po najblizszych wyborach wszyscy na wszystko béda mieli po staremu wyjebane ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

PiS miał pewnie coś na donka 

Ale do grudnia nie było chyba nigdy woli żeby dojechać przeciwników. 

Ale co? Masz poza swoją ślepą wiarę coś na poparcie swojej tezy. Realnie nie ma żadnych dowodów(ani poszlak) medialnych  żeby coś złego zrobił. Podałem przykład osób których PIS chciał zniszczyć. A z polityki było ich więcej. Nie nie znalazł. Wiec raczej bardziej prawdopodobne jest że nic nie znaleźli niż że panował jakiś spisek od 89 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Co odjebalo PO, to mnie aż zaskoczyło.

Odwolalo dyrektora Onkologii bo powołany za PiSu

ale ważne, że @Reikainic nie napisał, wiec kolejny dzień bez afer za PO!

Ale afera ❤️ gdzie to do opierdalania wiz na straganie w batustanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.