Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale na razie "rozliczają" głównie tych, którzy i dla samego PiS-u nie są zbytnio wygodni. Oczywiście PiS będzie ich mniej lub bardziej bronił, ale tajemnicą poliszynela jest, że sami nie raz chcieli się Ziobry pozbyć tylko coś im wiecznie stawało na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pepis21 napisał(a):

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale na razie "rozliczają" głównie tych, którzy i dla samego PiS-u nie są zbytnio wygodni. Oczywiście PiS będzie ich mniej lub bardziej bronił, ale tajemnicą poliszynela jest, że sami nie raz chcieli się Ziobry pozbyć tylko coś im wiecznie stawało na drodze.

Jakby chcieli się Ziobry pozbyć to by się pozbyli , wystarczyło żeby podczas głosowania nad wotum zaufania trzem posłom zatrzasnęły sie drzwi w kiblu. Jak cokolwiek stawało im na drodze to strach przed tym jakie haki na ich temat ma Ziobro.Tak samo nie wydaje mi się żeby wczoraj ABW szukała w domu Ziobry dowodów w sprawie Funduszu Sprawiedliwości, gdyż prokuratura ma w tym temacie wszystkie dowody - wysoko postawiony urzędnik z tego funduszu złamał Omertę i się popruł., Oni prędzej szukali u Ziobry na chacie tych teczek ,albo nośników cyfrowych, które mogą skompromitować jego kumpli z PiS-owskiej Cosa Nostry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DRK napisał(a):

Skoro bezproblemowo można było sobie kupić na targu wizy do Polski, to jakie IQ muszą mieć ci przybysze, którzy przez Białoruś próbują się dostać do Polski?

Po co płaca Łukaszence za wizy + na lot Mińska??? Po to, aby później ryzykować życie z rąk okrutników z polskiej SG, albo w najleszym razie być brutalnie pushbackowanym. Gdzie ci ludzie mają rozum? Mogą kupić polskie wizy na targu i wygodnie przelecieć na Okęcie. Dlaczego tak nie robią, a zamiast tego ryzykują życie?

to są inne grupy, z różnych krajów, a handel wizami miał miejsce "tylko" w kilku polskich placówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał(a):

to są inne grupy, z różnych krajów, a handel wizami miał miejsce "tylko" w kilku polskich placówkach.

I dotyczył niewielkiej liczby wiz, ale ludzie o bardzo niskim IQ połączyli setki tysięcy wiz dla Ukraińców i Bialorusinów z pojedynczymi przekrętami na kilku placówkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał(a):

I dotyczył niewielkiej liczby wiz, ale ludzie o bardzo niskim IQ połączyli setki tysięcy wiz dla Ukraińców i Bialorusinów z pojedynczymi przekrętami na kilku placówkach 

Nie spotkałem się by ktoś łączył Ukraińców i Białorusinów z handlem wizami w krajach trzeciego świata. 

Za to jak widać niektórym nie przeszkadza łamanie prawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał(a):

to są inne grupy, z różnych krajów, a handel wizami miał miejsce "tylko" w kilku polskich placówkach.

 

19 minut temu, RappaR napisał(a):

I dotyczył niewielkiej liczby wiz, ale ludzie o bardzo niskim IQ połączyli setki tysięcy wiz dla Ukraińców i Bialorusinów z pojedynczymi przekrętami na kilku placówkach 

Ja z Wami zgadzam się. Przez ten przykład z wydarzeniami na granicy z Białorusią chciałem pokazać błędną i mało realistyczną narrację o tym, że setkami tysięcy wiz handlowano na bazarach.

Przeważająca większość wiz przeszla przez placowki dyplomatyczne i konsularne. Oprócz tych Białorusinów i Ukraińców znaczną grupę stanowili też Turcy, Rosjanie, Hindusi i Filipińczycy

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/afera-wizowa-ministerstwo-spraw-zagranicznych-podalo-dane-dotyczace-wydawania-wiz-cudzoziemcom-liczby-st7346065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DRK napisał(a):

 

Ja z Wami zgadzam się. Przez ten przykład z wydarzeniami na granicy z Białorusią chciałem pokazać błędną i mało realistyczną narrację o tym, że setkami tysięcy wiz handlowano na bazarach.

Przeważająca większość wiz przeszla przez placowki dyplomatyczne i konsularne. Oprócz tych Białorusinów i Ukraińców znaczną grupę stanowili też Turcy, Rosjanie, Hindusi i Filipińczycy

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/afera-wizowa-ministerstwo-spraw-zagranicznych-podalo-dane-dotyczace-wydawania-wiz-cudzoziemcom-liczby-st7346065

Oczywiscie ze protuskowi zawyzali te liczby, ale ile tego bylo niech zajmie sie prokuratura.

Mnie bawi po prostu zestawienie zwolnienia dyrektora onkologii z aferami pisu, zwlaszcza w dniu gdy zatrzymano kilka osob za fundusz sprawiedliwosci.

100 baniek dla ksiedza x D

Rydzyk z 14 moze czuc sie zazdrosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DRK napisał(a):

Dziś na WP dość ciekawy (mało powiedziane) artykuł z rolą główną prokurator Wrzosek.

https://wiadomosci.wp.pl/sienkiewicz-wrzosek-wolne-sady-i-wniosek-jak-prokurator-walczyla-o-wolne-media-7010494932929504a

Prokuratura tak zapracowana, że zleca pracę zagranicznym podwykonawcom.

 

Oj tam, a o setkach tysięcy wiz nie słyszałeś?

No i są uśmiechnięci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, DRK napisał(a):

Dziś na WP dość ciekawy (mało powiedziane) artykuł z rolą główną prokurator Wrzosek.

https://wiadomosci.wp.pl/sienkiewicz-wrzosek-wolne-sady-i-wniosek-jak-prokurator-walczyla-o-wolne-media-7010494932929504a

Prokuratura tak zapracowana, że zleca pracę zagranicznym podwykonawcom.

 

 

  • Kancelaria Clifford Chance, po zmianie władz w mediach publicznych, otrzymała zlecenia od TVP, Polskiego Radia i Polskiej Agencji Prasowej.

hihihi, klasyczka

ale dalej antypisy będą myśleć że to tylko PiS finansował propagandę z pieniędzy publicznych ❤️ 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

I dotyczył niewielkiej liczby wiz, ale ludzie o bardzo niskim IQ połączyli setki tysięcy wiz dla Ukraińców i Bialorusinów z pojedynczymi przekrętami na kilku placówkach 

to nie pojedyncze przypadki, bo takich wiz wydano co najmniej kilka tysięcy oraz co IMO gorsze było przyzwolenie z góry na ten proceder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LAF napisał(a):

Zrobiłem lekki research kandydatek do rady miasta i w sumie lepszej nie znalazłem (możliwe , że jeszcze później zrobię szerszy)

 

https://sejmik.kujawsko-pomorskie.pl/4158/czerwinska-zofia

 

A @Koelner jak tam u Ciebie ?

Z profilu wygląda gorzej 

https://www.forum-ekonomiczne.pl/zofia-matylda-czerwinska-pieniadze-unijne-beda-bardzo-wplywaly-na-mlode-pokolenie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał(a):

Zrobiłem lekki research kandydatek do rady miasta i w sumie lepszej nie znalazłem (możliwe , że jeszcze później zrobię szerszy)

 

https://sejmik.kujawsko-pomorskie.pl/4158/czerwinska-zofia

 

A @Koelner jak tam u Ciebie ?

jeszcze nie ogarniałem ale na plakatach widziałem kandydatkę z nazwiskiem Lodzińska 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mayor napisał(a):

Jakby chcieli się Ziobry pozbyć to by się pozbyli , wystarczyło żeby podczas głosowania nad wotum zaufania trzem posłom zatrzasnęły sie drzwi w kiblu. Jak cokolwiek stawało im na drodze to strach przed tym jakie haki na ich temat ma Ziobro.Tak samo nie wydaje mi się żeby wczoraj ABW szukała w domu Ziobry dowodów w sprawie Funduszu Sprawiedliwości, gdyż prokuratura ma w tym temacie wszystkie dowody - wysoko postawiony urzędnik z tego funduszu złamał Omertę i się popruł., Oni prędzej szukali u Ziobry na chacie tych teczek ,albo nośników cyfrowych, które mogą skompromitować jego kumpli z PiS-owskiej Cosa Nostry

No właśnie oni musieli bronić Ziobry bo to pupil Rydzyka

 

A jak donek go odpali to Kaczyński będzie miał czyste ręce i wsparcie sekty toruńskiej powinien utrzymać 

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

jeszcze nie ogarniałem ale na plakatach widziałem kandydatkę z nazwiskiem Lodzińska 

To jeszcze nic 

Kiedyś jak pracowałem w hotelu na studiach jedną z gościń była Michelle Minnette

Brakuje flubera, zostali sami stulejarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

To jeszcze nic 

Kiedyś jak pracowałem w hotelu na studiach jedną z gościń była Michelle Minnette

Brakuje flubera, zostali sami stulejarze

To jeszcze nic.

Miałem kiedyś klienta z Holandii, który nazywał się Dick Van Druten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.