Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ale afera ❤️ gdzie to do opierdalania wiz na straganie w batustanie

Skoro bezproblemowo można było sobie kupić na targu wizy do Polski, to jakie IQ muszą mieć ci przybysze, którzy przez Białoruś próbują się dostać do Polski?

Po co płaca Łukaszence za wizy + na lot Mińska??? Po to, aby później ryzykować życie z rąk okrutników z polskiej SG, albo w najleszym razie być brutalnie pushbackowanym. Gdzie ci ludzie mają rozum? Mogą kupić polskie wizy na targu i wygodnie przelecieć na Okęcie. Dlaczego tak nie robią, a zamiast tego ryzykują życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DRK napisał(a):

Skoro bezproblemowo można było sobie kupić na targu wizy do Polski, to jakie IQ muszą mieć ci przybysze, którzy przez Białoruś próbują się dostać do Polski?

Po co płaca Łukaszence za wizy + na lot Mińska??? Po to, aby później ryzykować życie z rąk okrutników z polskiej SG, albo w najleszym razie być brutalnie pushbackowanym. Gdzie ci ludzie mają rozum? Mogą kupić polskie wizy na targu i wygodnie przelecieć na Okęcie. Dlaczego tak nie robią, a zamiast tego ryzykują życie?

No nie za wielki IQ, raczej nie uwazam tych ludzi za geniuszy.

Poza tym, nie rozdawali tez tych wiz w chipsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał(a):

No nie za wielki IQ, raczej nie uwazam tych ludzi za geniuszy.

Poza tym, nie rozdawali tez tych wiz w chipsach.

Ja nie mam wątpliwości, że PiS wydał mnóstwo wiz. Z pewnością szesciocyfrowa liczba. Widzi mi się że robili to w majestscie prawa, choć po kryjomu, bo rozgłos nie pasowałby do ich narracji.  Ale to info o wizach z bazarków to z kolei przekoloryzowanie przez drugą stronę politycznej barykady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DRK napisał(a):

Ja nie mam wątpliwości, że PiS wydał mnóstwo wiz. Z pewnością szesciocyfrowa liczba. Widzi mi się że robili to w majestscie prawa, choć po kryjomu, bo rozgłos nie pasowałby do ich narracji.  Ale to info o wizach z bazarków to z kolei przekoloryzowanie przez drugą stronę politycznej barykady.

A nie wiem ile, tym niech sie zajmia ci co to ogarniaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DRK napisał(a):

Skoro bezproblemowo można było sobie kupić na targu wizy do Polski, to jakie IQ muszą mieć ci przybysze, którzy przez Białoruś próbują się dostać do Polski?

Po prostu wybrali złe biuro podróży, zdarza się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Nie byles nigdy w Turcji na all inclusive w 5* hotelu? Na miejscu wychodzi ze to tak naprawde 3.5* ...xD

No właśnie. Kupili przejazd do UE u Białorusina zamiast u Polaka i wylądowali w lesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gregorius napisał(a):

Ale co? Masz poza swoją ślepą wiarę coś na poparcie swojej tezy. Realnie nie ma żadnych dowodów(ani poszlak) medialnych  żeby coś złego zrobił. Podałem przykład osób których PIS chciał zniszczyć. A z polityki było ich więcej. Nie nie znalazł. Wiec raczej bardziej prawdopodobne jest że nic nie znaleźli niż że panował jakiś spisek od 89 roku. 

Nie wiem co, ale Tusk podobnie jak większość polityków ma swoje za uszami 

Wydaje mi się że po tym co robi teraz KO z rozliczeniami te drzwi które otworzyli jeszcze parę osób przytrzasną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał(a):

Wydaje mi się że po tym co robi teraz KO z rozliczeniami

Właśnie, rozlicza....

PIS od dawna, już przy swoich pierwszych rządach, sam kreował przestępstwa przez prowokacje służb i wrabianie ludzi. 

Pisanie, że teraz to Tusk przekroczył jakaś linię jest zupełnie bezzasadne. PIS od dawna próbować wsadzać wrogów politycznych do więzienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jack napisał(a):

Właśnie, rozlicza....

PIS od dawna, już przy swoich pierwszych rządach, sam kreował przestępstwa przez prowokacje służb i wrabianie ludzi. 

Pisanie, że teraz to Tusk przekroczył jakaś linię jest zupełnie bezzasadne. PIS od dawna próbować wsadzać wrogów politycznych do więzienia. 

Oczywiscie że Tusk przekroczyl granice, tylko pytanie dlaczego? 

Przypuszczam ze odpowiedz poznamy po wyborach samorzadowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, jack napisał(a):

A działania agenta Tomka to co? A Blida? 

Serio pytam czy to bylo w ramach rozliczania bylej wladzy (polityczne) czy tam bylo juz jakies sledztwo ?

Ziobrze (typa nie trawie) narazie wyniesienie akt przylepili.

 

Pozatym dobrze wiesz o co chodzi - tzn przy kolejnym przesileniu wladzy druga opcja pojdzie na pełnej.

Kolejne etapy wojny Polsko Polskiej, dojdziemy do punktu gdzie rozliczanie bedzie wazniejsze od programu ekonomiczno-gospodarczego.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Kolejne etapy wojny Polsko Polskiej, dojdziemy do punktu gdzie rozliczanie bedzie wazniejsze od programu ekonomiczno-gospodarczego.

Aż przyjdzie czas, że nie będzie kogo rozliczać, bo wszyscy będą czyści, bo nie będą chcieli ryzykować i wezmą się za to, za co powinni. 

I had a dream...

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Serio pytam czy to bylo w ramach rozliczania bylej wladzy (polityczne) czy tam bylo juz jakies sledztwo ?

Ziobrze (typa nie trawie) narazie wyniesienie akt przylepili.

Pozatym dobrze wiesz o co chodzi - tzn przy kolejnym przesileniu wladzy druga opcja pojdzie na pełnej.

Kolejne etapy wojny Polsko Polskiej, dojdziemy do punktu gdzie rozliczanie bedzie wazniejsze od programu ekonomiczno-gospodarczego.

Wymaganie od rządzących by nie łamali prawa. Chyba od tego powinniśmy zacząć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby oni wszyscy faktycznie tak wzajemnie się rozliczali co zmianę  władzy, jak to zawsze zapowiadają, to już dawno temu więzienia w Polsce były by przepełnione.

Jak tylko słyszę w polskiej polityce słowo "rozliczyć", to robi mi się niedobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, jack napisał(a):

Wymaganie od rządzących by nie łamali prawa. Chyba od tego powinniśmy zacząć. 

Goes without saying. ;)

Po mojemu Tusk robi show przed wyborami samorzadowymi / odwraca uwage od np 100 konkretow.

Jakby tak Ziobre skutego wyprowadzil z domu a dzien pozniej postawil mu zarzuty to faktycznie odebralbym to inaczej a taknto pic na wode fotomontarz xD

Mam jakies dziwne przeswiadczenie ze po wyborach bedzie duzo spokojniej z tym rozliczaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobro wygląda fatalnie, choroba go postarzała o 15 lat

Też bym chciał żeby go posadzili ale nie kiedy chłop dopiero co się spod kosy wydostał 

Nikomu nie życzę raka więc mam nadzieję że wyzdrowieje i wtedy ewentualnie poniesie konsekwencje polityczne i prawne swoich działań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.