Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, julekstep napisał(a):

Łącznie w 2017 r. pula premii dla 151 osób - ministrów, wiceministrów, urzędników Kancelarii Prezydenta i wojewodów wyniosła 6 mln zł

 

teraz masz 5 mln w 3 miesiące...w jednym ministerstwie 🙃

dla 1500 osób

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

a nie to luz, cieszę się w takim razie!

jprd, dopiero co czytałem tu ile to trzeba zarabiać by nie być uznanym za nieudacznika. 

Średnie premie kwartalne w ministerstwie wyniosły 3000 zł brutto czyli 1000 zł brutto miesięcznie. Premia pewnie w przedziale 10-20% podstawy. No zajebiście się więc zarabia w MINISTERSTWIE. Jest czego zazdrościć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jack napisał(a):

dla 1500 osób

 

 

6 mln dla 1500 typów???

Po 4K na głowę wychodzi. 

Przez cały 2017???

To mi wygląda na pisowską propagandę jacy to oni skromni.

 

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DRK napisał(a):

6 mln dla 1500 typów???

Po 4K na głowę wychodzi. 

Przez cały 2017???

To mi wygląda na pisowską propagandę jacy to oni skromni.

 

Przeczytaj podlinkowany artykuł i wtedy wróć to pogadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał(a):

jprd, dopiero co czytałem tu ile to trzeba zarabiać by nie być uznanym za nieudacznika. 

Średnie premie kwartalne w ministerstwie wyniosły 3000 zł brutto czyli 1000 zł brutto miesięcznie. Premia pewnie w przedziale 10-20% podstawy. No zajebiście się więc zarabia w MINISTERSTWIE. Jest czego zazdrościć. 

no ja przez 8 lat czytałem jak to PiS rozbuchał państwową biurokrację i jak to trzeba to po nich sprzątać 🙃

póki co mamy rekordową liczbę ministrów i dalsze powiększanie aparatu urzędniczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

no ja przez 8 lat czytałem jak to PiS rozbuchał państwową biurokrację i jak to trzeba to po nich sprzątać 🙃

póki co mamy rekordową liczbę ministrów i dalsze powiększanie aparatu urzędniczego

Mieszkasz w Warszawie, czy 1000 zł brutto premii miesięcznie to dużo? Jest o co się burzyć? Chyba jedynie o to, że tak mało.

Wysokość premii pracowników ministerstwa nie ma żadnego związku z ilością ministrów więc nie wiem dlaczego to przytaczasz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RappaR napisał(a):

A wiesz, że ja dałem przytyk Ci, bo cały czas za PiSu mówiłeś, by oceniać ich rządy bez porównania do PO, a teraz przy każdej kwestii od razu uciekasz do tego co robił PiS.

Tusk już rządzie prawie 100 spełnionych obietnic 

Piszesz jakobym sugerował że PO przyjdziecie wszystko będzie cacy 

Czy ja gdzieś sugerowałem że chcę powrotu Tuska do władzy!? 

Cieszyłem się jedynie z końca rządów PiSu i wciąż się cieszę  

 

A w te 100 ustaw to chyba tylko maynor z twoim zbanowanym kolegą (ten co go z komunistycznym odpadem zbanowali, nie pamiętam teraz nicka) wierzyli, więc nie wiem czemu mnie to zarzucasz. 

Pisałem gdzieś że wierzę iż to zrobią? Bo z tego co pamiętam to cisnąłem bekę i cały czas w sumie cisnę z ich fikołków 

 

 

I po raz ostatni

Filmik był tylko dla tych kultowych już słów "te pieniądze im się po prostu należały" nie z powodu autora słów 

 

Byłyby równie wesołe gdyby wypowiedział je Tusk, Korwin czy Hołownia 

I w takim samym kontekście bym ten filmik zamieścił 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

Mieszkasz w Warszawie, czy 1000 zł brutto premii miesięcznie to dużo? Jest o co się burzyć? Chyba jedynie o to, że tak mało.

Wysokość premii pracowników ministerstwa nie ma żadnego związku z ilością ministrów więc nie wiem dlaczego to przytaczasz. 

ależ ja się nie burzę

ot po prostu wesołe w kontekście czytania przez 8 lat o pisoskim końcu świata :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, jack napisał(a):

jprd, dopiero co czytałem tu ile to trzeba zarabiać by nie być uznanym za nieudacznika. 

Średnie premie kwartalne w ministerstwie wyniosły 3000 zł brutto czyli 1000 zł brutto miesięcznie. Premia pewnie w przedziale 10-20% podstawy. No zajebiście się więc zarabia w MINISTERSTWIE. Jest czego zazdrościć. 

Przyznam szczerze, bo nie pamiętam dokładnie.

Tak samo broniłeś premii 3000 zł miesięcznie netto dla MINISTRA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jack napisał(a):

Przeczytaj podlinkowany artykuł i wtedy wróć to pogadamy. 

Aaaa🙃

Ty to potrafisz mącić i jątrzyć ;)

Pogrubileś w poście Julka ,,151" i dołożyłeś swoje 1500. Za to uznałem że poprawiasz literówkę-cyfrówkę kolegi.

Stąd tyle moich ,,???????".

Dopisałbyś ,,teraz 1500" i nie miałbym rozkminy, czy aby nie zacząłeś patrzeć przychylnym okiem na ugrupowanie prezesa świadka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RappaR napisał(a):

Tak samo broniłeś premii 3000 zł miesięcznie netto dla MINISTRA?

Przede wszystkim nie 3000 tylko 6000 zł miesięcznie. 

I to tych co niby nie dostał a potem okazało się, że dostał bo mu się należało? 

39 minut temu, RappaR napisał(a):

Przyznam szczerze, bo nie pamiętam dokładnie.

A ja doskonale pamiętam jak broniłem Bieńkowskiej, gdy mówiła że za 6000 to tylko złodziej albo idiota będzie pracował jako wiceminister. I dalej twierdzę, że miała rację. Co też potwierdziła Szydło rozdając same premie w takiej wysokości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał(a):

A ja doskonale pamiętam jak broniłem Bieńkowskiej, gdy mówiła że za 6000 to tylko złodziej albo idiota będzie pracował jako wiceminister. I dalej twierdzę, że miała rację. Co też potwierdziła Szydło rozdając same premie w takiej wysokości. 

Przecież ona mówiła tak o zwykłych ludziach, a nie o ministrach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurwiło jak Tusk wyraził poparcie dla Sutryka, bo to już są podwójne standardy .Jakoś przed wyborami samorządowymi Platformersi nie chcą wałkować afery z Collegium Tumanum widocznie za dużo mają absolwentów w szeregach swoich kandydatów.,Na początku była narracja o pisowskiej pseudouczelni, a teraz morda w kubeł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.