Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Przecież ona mówiła tak o zwykłych ludziach, a nie o ministrach. 

Mówiła o swojej znajomej która była podsekretarzem stanu (wiceministrem) i zarabiała w warszawie 6000 zł a musiała utrzymać 2 domy bo była z Gdyni (od 38:47)

 

 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jack napisał(a):

Mówiła o swojej znajomej która była podsekretarzem stanu (wiceministrem) i zarabiała w warszawie 6000 zł a musiała utrzymać 2 domy bo była z Gdyni (od 38:47)

 

 

Ok. Słowa, tak czy siak niepotrzebne i trochę bezczelne, bo można je spokojnie interpretować jako obrazę ludzi, którzy zarabiają mniej. 

A rozwijając. Ciekawe tylko, do której grupy zalicza w takim razie swoją koleżankę. Wyszło niemiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

Ok. Słowa, tak czy siak niepotrzebne i trochę bezczelne, bo można je spokojnie interpretować jako obrazę ludzi, którzy zarabiają mniej. 

A rozwijając. Ciekawe tylko, do której grupy zalicza w takim razie swoją koleżankę. Wyszło niemiło. 

To ta sama odklejona co kiedyś w tv mówiła że nie da się za 6k wyżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał(a):

Mnie najbardziej wkurwiło jak Tusk wyraził poparcie dla Sutryka, bo to już są podwójne standardy .Jakoś przed wyborami samorządowymi Platformersi nie chcą wałkować afery z Collegium Tumanum widocznie za dużo mają absolwentów w szeregach swoich kandydatów.,Na początku była narracja o pisowskiej pseudouczelni, a teraz morda w kubeł 

Daj spokój, Wrocław jest jakiś przeklęty - jak patrzę na listę kandydatów to nie wiem czy pójdę. Albo Sutryk albo jakieś w zasadzie no-name'y. PiS już nawet Mirki nie wystawił, bo i tak mają za duży negatywny elektorat, więc rzucili kogoś na pożarcie.
Chodziły słuchy, że Jaros chciał z PO, ale ponoć go partia nie puściła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał(a):

A ja doskonale pamiętam jak broniłem Bieńkowskiej, gdy mówiła że za 6000 to tylko złodziej albo idiota będzie pracował jako wiceminister.

Aha. Czyli jak zwykle fanatycznie broniłeś PO :) 

27 minut temu, Camelus napisał(a):

Daj spokój, Wrocław jest jakiś przeklęty - jak patrzę na listę kandydatów to nie wiem czy pójdę. Albo Sutryk albo jakieś w zasadzie no-name'y. PiS już nawet Mirki nie wystawił, bo i tak mają za duży negatywny elektorat, więc rzucili kogoś na pożarcie.
Chodziły słuchy, że Jaros chciał z PO, ale ponoć go partia nie puściła.

 

Sutryk to jedna z najbardziej ohydnych postaci polskiej polityki, serio nie znam postaci w polskiej polityce na którą bym nie głosował przeciw niemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, josephnba napisał(a):

To ta sama odklejona co kiedyś w tv mówiła że nie da się za 6k wyżyć?

 

7 minut temu, RappaR napisał(a):

Aha. Czyli jak zwykle fanatycznie broniłeś PO :) 

Po co powtarzasz głupoty? Mówiła, że tylko głupek lub złodziej będzie pracował jako wiceminister za 6000 skoro może zarobić gdzie indziej więcej lub chociaż nie ponosić kosztów przenosin do Warszawy. 

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

Słowa, tak czy siak niepotrzebne i trochę bezczelne, bo można je spokojnie interpretować jako obrazę ludzi, którzy zarabiają mniej. 

Serio wymagasz by w prywatnej rozmowie w 4 oczy ważyła słowa by postronni słuchacze nie mogli na siłę jej słów zinterpretować inaczej? Tym bardziej, że jej rozmówca doskonale zrozumiał o czym świadczy dalszy ciąg rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał(a):

Gamoń z GW co dostał po dupie od Stanowskiego teraz się odgryzł. Tylko, że nie można tego przeczytać bez zapłaty.

https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,30812038,klamstwa-i-manipulacje-krzysztofa-stanowskiego-w-10-punktach.html

Ależ oni są żałośni. 

Ta godzinna odpowiedź Stanowskiego z przedwczoraj ma już ponad mln wyświetleń 

Manipulant z GW dostał  liścia raz, ale jak widzę nie nie zrozumiał i wystawia się drugi raz na strzał. 

W sumie dobrze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to zaskakujące że ktoś, kto widział jak Stano grilluje kolejnych debili decyduje się na takie żenujące teksty o nim 

 

Przecież to jak wchodzenie Julka do ringu z zawodowym bokserem ;)

Ale w sumie potrzeba wykupienia tego gówna pokazuje ze nie chodzi o stana tylko o nabicie sobie wpłat robiąc "materiał" o kimś znanym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

To ta sama odklejona co kiedyś w tv mówiła że nie da się za 6k wyżyć?

Tamto to chyba Gersdorf mówiła i to o 10k xd

6 godzin temu, jack napisał(a):

Serio wymagasz by w prywatnej rozmowie w 4 oczy ważyła słowa by postronni słuchacze nie mogli na siłę jej słów zinterpretować inaczej? Tym bardziej, że jej rozmówca doskonale zrozumiał o czym świadczy dalszy ciąg rozmowy

Od takich osób to już niczego nie wymagam, bo oni żyją w swojej bańce i za późno na ratunek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

Mnie przekonał,

Ja trochę jeszcze waham się, ale miło że  dzisiejsze jubileuszowe twetterowe  wystąpienie Przewodniczącego wytłumaczyło drobne niedociągnięcia i czyja to wina

24 stycznia 2023 i dziś cena baryłki podobna. Tylko cena benzyny  się trochę nie zgadza.

I napewno dziś byłaby benzyna po 5,19 tylko Duda bruździ i vetuje.

Oby Duda tylko nie próbował zavetować tych obiecanych obniżek O POŁOWĘ rachunków za prąd i gaz, które rząd Pana Premiera Donalda Tuska przygotowuje na drugie półrocze tego roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

Mnie przekonał, tylko ja po 16 latach nadal czekam na 3x15, likwidacje senatu, jowy, system kanclerski, zmniejszenia posłów i c*** wie co tam jeszcze było 

 

Twitter Tuska chyba przeradza się w satyryczny xD

 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał(a):

Mnie przekonał, tylko ja po 16 latach nadal czekam na 3x15, likwidacje senatu, jowy, system kanclerski, zmniejszenia posłów i c*** wie co tam jeszcze było 

 

Podoba mi się jak przypisuje sobie zmniejszenie inflacji podczas gdy jest to zasługa tego partyjniaka, którego chcą postawić przed trybunał stanu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Podoba mi się jak przypisuje sobie zmniejszenie inflacji podczas gdy jest to zasługa tego partyjniaka, którego chcą postawić przed trybunał stanu xD

przecież partyjniak sam opowiadał że on i rząd nie odpowiadają za inflację. a partyjniak drukował banknoty do zasypywania budżetu a teraz Führer ma ból dupy że jemu nie drukuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał(a):

Mnie przekonał, tylko ja po 16 latach nadal czekam na 3x15, likwidacje senatu, jowy, system kanclerski, zmniejszenia posłów i c*** wie co tam jeszcze było 

 

Jedno trzeba mu oddać 

Czarować to on potrafi, ma dar do przemówień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Jedno trzeba mu oddać 

Czarować to on potrafi, ma dar do przemówień 

Jakby spojrzeć na to analitycznie, to nie. Mówcą jest sredniawym at best, patrząc przez pryzmat najlepszych mówców. Jeżeli zawężamy do polskiej polityki to trochę inna kwestia, ale still merytoryka, retoryka,mowa ciała pozostawia wieeele do życzenia. Polecam sprawdzić sobie dobrego mówcę

https://youtube.com/@askvinh?si=FDuXHevMoDSAYWjJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał(a):

Jakby spojrzeć na to analitycznie, to nie. Mówcą jest sredniawym at best, patrząc przez pryzmat najlepszych mówców. Jeżeli zawężamy do polskiej polityki to trochę inna kwestia, ale still merytoryka, retoryka,mowa ciała pozostawia wieeele do życzenia. Polecam sprawdzić sobie dobrego mówcę

https://youtube.com/@askvinh?si=FDuXHevMoDSAYWjJ

najlepszy mówca:

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.