Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał:

Albo jakby Tusk przepisał nieruchomości na żonę. 

Oh, wait... 

Tusk jest jedyny? 

Polecam ostatniego mazurka ze stanowskim to zobaczysz jak biedni są posłowie różnych ugrupowań i jak tanie mieszkania/domy mają w rozliczeniach majątkowych 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Ale oczywiście wzorem TVP przyjebałeś Tuskiem dla lepszego efektu żeby odwrócić uwagę od Morawieckiego postępującego nieetycznie

Tak, jestem spin doktorem PiS i dorabiam na forum. 

Was już do reszty pogięło? 

44 minuty temu, ignazz napisał:

 

Dla danego stanowiska można przypisać zachowania niewłaściwe.  Papież nie mający żony i zobowiązań widziany w burdelu tez by był inaczej rozliczany 

Jeszcze lepiej. Morawiecki kupujący obligacje to jak papież w burdelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, starYfaN napisał:

Nie wiem, czy było :)

 

 

O mój Boże!!!

To chyba nawet gorsze od Jakiego w dresach! 

 

11 minut temu, fluber napisał:

Tak, jestem spin doktorem PiS i dorabiam na forum. 

Was już do reszty pogięło? 

To że uprawiasz pisowski trolling wiemy od lat 

 

Ale nie udawaj oburzonego jak rzucasz Tuskiem dla odwrócenia uwagi od poruszanego tematu i ktoś ci to wypomni 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Tak, jestem spin doktorem PiS i dorabiam na forum. 

Was już do reszty pogięło? 

Jeszcze lepiej. Morawiecki kupujący obligacje to jak papież w burdelu. 

Błędne porównanie bo papieża nikt w burdelu nie widział. Najwyżej był bardzo dyskretny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

 

To chyba nawet gorsze od Jakiego w dresach!

 

1 minutę temu, Reikai napisał:

Myslales o pomocy psychologa w związku z PTDS związanym z PO,opozycja i Tuskiem?

Prostował, że to bardzo drogie i modne dresy :) Biorąc pod uwagę datę, proponuje korepetycje z matmy.

Meritum dotyczy picu, nie garderoby, bo przygotowanie górnej połowy do wywiadu, to normalna praktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, fluber napisał:

Morawiecki i Tusk przepisali nieruchomości na żony. A to co kojarzysz pokazuje kogo się czepiają bardziej. 

Nie to o niczym takim nie świadczy. Ja po prostu w ogóle nie traktuję Tuska poważnie, po prostu dla mnie jest zamkniętym rozdziałem. I oczywiście chciałbym aby PO zostało rozliczone ale wiesz, Ci którzy mieli to zrobić zamiast rozliczać wolą również kraść na potęgę. 

Tak więc jak już mówiłem. Wszystkich 460 won. I ich pozasejmowe zaplecze również. A dla rodzin na stołkach szybkie wypowiedzenia i dożywotni zakaz pracy w państwowych spółkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

Nie to o niczym takim nie świadczy. Ja po prostu w ogóle nie traktuję Tuska poważnie, po prostu dla mnie jest zamkniętym rozdziałem. I oczywiście chciałbym aby PO zostało rozliczone ale wiesz, Ci którzy mieli to zrobić zamiast rozliczać wolą również kraść na potęgę. 

Tak więc jak już mówiłem. Wszystkich 460 won. I ich pozasejmowe zaplecze również. A dla rodzin na stołkach szybkie wypowiedzenia i dożywotni zakaz pracy w państwowych spółkach. 

Popieram, tylko właśnie zostaliśmy bez Prezydenta, Rządu, samorządu, dyrektorów szkół, szpitali, zarządu mpwik i ect.

Zwolniłeś lekką ręką >1,5 mln osób i podniosłeś bezrobocie.

Niestety to można zrobić, jedynie zakładając nową partię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sebastian napisał:

 

Tak więc jak już mówiłem. Wszystkich 460 won. I ich pozasejmowe zaplecze również. A dla rodzin na stołkach szybkie wypowiedzenia i dożywotni zakaz pracy w państwowych spółkach. 

Nie bawmy się w Cejrowskiego. 

Mnie generalnie boli, że w debacie publicznej mamy dupiarza Trzaskowskiego vs obligacje Morawieckiego, bo obie te rzeczy są nieważne.

Ceny za ogrzewanie i paliwo i zarobki w budżetówce, to jest coś co powinno wyprowadzić ludzi na ulicę. Ale u nas to może na ulicę wyprowadzić ludzi co najwyżej rejestr ciąż. 

PIS ma przec***ową sytuację i wykładają się raz za razem, ale, nie wiem jak wy, ja nie słyszałem w ostatnich miesiącach żadnej sensowniejszej alternatywy. 

47 minut temu, ignazz napisał:

Błędne porównanie bo papieża nikt w burdelu nie widział. Najwyżej był bardzo dyskretny. 

Aktualnego może i nie...

Tylko, że papież w burdelu mówiący że chodzenie do burdelu sprowadza potępienie jest nieetyczne.

A premier mówiący żeby kupować obligacje, kupujący obligacje jest w 100% zgodne.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, starYfaN napisał:

Popieram, tylko właśnie zostaliśmy bez Prezydenta, Rządu, samorządu, dyrektorów szkół, szpitali, zarządu mpwik i ect.

Zwolniłeś lekką ręką >1,5 mln osób i podniosłeś bezrobocie.

Niestety to można zrobić, jedynie zakładając nową partię.

Nie da się zrobić omletu bez rozbijania jaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ceny za ogrzewanie

To jest właśnie ciekawy problem, bo ceny węgla loco kopalnia to rząd wielkości 780-890 pln. Kurier dolicza 280 pln za tonę.

A cena w detalu >2500 Oczywiście dla indywidualnych.

To z kolei ma wpływ na koszty za 1kWh ciepła i ceny innych nośników energii.

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Nie da się zrobić omletu bez rozbijania jaj. 

Tylko nikt nie chce tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Przecież poza puczem nie ma mechanizmu aby wszystkich wyrzucić. 

Wybory - najpierw lokalne. Brak głosowania na kilka wiodących partii i po problemie. 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/samochody-spalinowe-zakazane-od-2035-r-parlament-europejski-zaglosowal/whhqtj2

No i c***, no i cześć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

Wybory - najpierw lokalne. Brak głosowania na kilka wiodących partii i po problemie. 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/samochody-spalinowe-zakazane-od-2035-r-parlament-europejski-zaglosowal/whhqtj2

No i c***, no i cześć. 

Ale fit for 55 odrzucili. 

" Podjąłem decyzję " brzmi w tej sytuacji komicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.