Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, fluber napisał:

Ale fit for 55 odrzucili. 

" Podjąłem decyzję " brzmi w tej sytuacji komicznie. 

Dlaczego, przecież miał wybór w postaci wydalenia z partii. :)

12 godzin temu, Sebastian napisał:

Wybory - najpierw lokalne. Brak głosowania na kilka wiodących partii i po problemie.

Nie doceniasz kreatywności, przy utrzymaniu przy korycie.

Tam, gdzie poszczególne klany się skompromitowały doszczętnie, kandydaci startują jako bezpartyjni wraz z całym poprzednim zapleczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, starYfaN napisał:

Nie wiem, czy było :)

 

 

A gość sam to zdjęcie opublikował a mediom koło swojego domu poza godzinami pracy poszedł na rękę. Jeżeli mielibyśmy oceniać partie po jednym zdjęciu to mogę poszukać śmieszniejszych 

Dziennikarz w pracy był i jaki elegancki. 

Śmiesznie wyszło ale tam chyba było celowe zagranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, starYfaN napisał:

 

Meritum dotyczy picu, nie garderoby, bo przygotowanie górnej połowy do wywiadu, to normalna praktyka.

5 minut temu, ignazz napisał:

A gość sam to zdjęcie opublikował a mediom koło swojego domu poza godzinami pracy poszedł na rękę. Jeżeli mielibyśmy oceniać partie po jednym zdjęciu to mogę poszukać śmieszniejszych 

Dziennikarz w pracy był i jaki elegancki. 

Śmiesznie wyszło ale tam chyba było celowe zagranie. 

Nie, to standardowa praktyka w telewizji. Chodziło mi o to, że za fasadą, PO stoi w dyskusjach bez portek.

 

Obejrzałem wystąpienie Premiera. I ogólnie, poza polityką, przestaję się dziwić wypowiedziom członków opozycji.

Można być bardziej inteligentnym, lub mniej, można się znać na pracy, lub nie, można dysponować swobodą wypowiedzi, lub nie dysponować, natomiast człowiek otrzymujący mandat powinien umieć się zachować, a przynajmniej pracować nad tym.

Przecież to było zebranie w wiejskiej remizie, gdzie każdy drze gębę, aby przekrzyczeć resztę. Jak Ci ludzie reprezentują wyborców?

Doktor Kosiniak coraz częściej kojarzy mi się z Lepperem. Może niech leczy ludzi (jeżeli potrafi), bo przewidywania inflacyjne i kolejne pomysły mogą budzić jedynie barani rechot.

Ale wiadomo, że kadra naukowa na PSL nie głosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RappaR napisał:

comment_1654703302YzZLHc9fCrAWkRaSv78OcT.jpg

 

Pomijając to, że częściowo ma rację, to jednak wolałbym żebyśmy już nie pozwalali dochodzić do głosu ludziom niosącym na sztandarach nową ekonomię. Właśnie zaczynamy odczuwać skutki tego, że rządy zaczęły im wierzyć (nic dziwnego, wszak to pozwalało im budować słupki poparcia)  i obawiam się, że będziemy za to płacić przez długi czas. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.