Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jack napisał:

Jak przebrniesz przez podstawy uważnego czytania i nauczysz się odnosić do interlokutorów grzecznie to możemy przejść dalej. 

Masz do zaoferowania dokładnie taką merytorykę jak PSL. Wybacz, ale nie bywam w remizach.

Życzę dalszych sukcesów w dyskusjach o niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

Hahahaha wyjebane w Twoją wiedzę ale pozamykajmy fora, media społecznościowe bo tylko będą mogli się wypowiadać osoby z najlepszymi papierami w danej dziedzinie 🤣🤣🤣 aż przypomniało mi się jak Lechia będąc 3 przegrała u siebie prawie ostatnią ekipą a moja matka przed meczem powiedziała „synek czuje że przegrają” 

Mi się przypomina Elektroda, a kto na elektrodzie bywał ten w cyrku się nie śmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał:

Jechał zapłacić podatek ale drogówka go zatrzymała 

Straszy się ludzi tymi urzędami i konsekwencjami a wychodzi na to że nie ma się czego bać. 

U mnie w mieście burmistrz wesoło oświadczył że 20 procent mieszkańców nie płaci za śmieci odkąd wprowadzono deklaracje. Jak to jest w ogóle możliwe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fluber napisał:

Straszy się ludzi tymi urzędami i konsekwencjami a wychodzi na to że nie ma się czego bać. 

U mnie w mieście burmistrz wesoło oświadczył że 20 procent mieszkańców nie płaci za śmieci odkąd wprowadzono deklaracje. Jak to jest w ogóle możliwe? 

Kamieni kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2022 o 19:03, starYfaN napisał:

Które, pytam z ciekawości?

Nigdy nie odzyskiwałeś VATu? Miałem kiedyś kontrakt w firmie, która ze względu na profil, ciągle musiała odzyskiwać VAT. Więc kwartalna kontrola to była codzienność i to na początku zarządzania PO. To norma od ~15 lat.

Pamiętam czasy, kiedy do Polski sprzedawano wszystkiego rodzaju odpady. Niespecjalnie za nimi tęsknię.

Popatrz na sprawę Kraśki. Chyba trzeba przyznać rację @ely3 że za poprzedniej władzy prowadząc firmę było nieco łatwiej jeśli chodzi o podatki niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fluber napisał:

Popatrz na sprawę Kraśki. Chyba trzeba przyznać rację @ely3 że za poprzedniej władzy prowadząc firmę było nieco łatwiej jeśli chodzi o podatki niż teraz.

Dzięki tej aferze dowiedziałem się, że to PiS wprowadził JPK :)

Czekam, aż się okaże, że to Kaczyński kazał zbudować piramidy w Gizie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.