Skocz do zawartości

All Star Weekend 2009 Phoenix


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie lata to wyraźna 'chęć' LBJ do zgarnięcia tej statuetki ale myślę, że w tym roku Dwyane będzie chciał dorzucić to trofeum (oraz zapewne tytuł króla strzelców RS) do swojej kolekcji.

Może i Oscara za całokształt zgarnie :twisted:

 

Stroje są proste , bez żadnych niepotrzebnych wzorków i wyglądają tak jak powinny. Po prostu nie zachwycają ani nie są jakieś złe na ASG.

 

BTW tak krótko odnośnie wielkiej trójcy Wschodu - Lewis , Nelson , Howard?

Lewis to istna porażka , Nelson jeszcze ujdzie i Howard zasłużenie oczywiście... Ale jeszcze raz - LEWIS?!

 

I apropo ASG MVP jeśli Amare będzie bronił Bronka to już widzę pewnego kandydata do nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dryn dryn

 

Dziś w nocy Mo Williams odebral dlugo oczekiwana wiadomosc.

 

Zastapi Bosha w ASG.

 

Uwaga natury ogolnej na pewno nieadresowana do fanow Cavs i LBJ.

 

Cos się nazwa Allstar mocno przecenila patrzac na rezerwy typu Ewing Mourning Stockton w porownaniu z obecnymi tuzami koszykowki......

 

No coz na calym swiecie mamy wyprzedaz.....

 

Gay nie wezmie udzialu w sdc. Zastapi go MR Smith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gay nie wezmie udzialu w sdc. Zastapi go MR Smith

kurde, a miałem nadzieje, że on będzie najbliższy poziomowi Howardowi, ale szkoda ;/

Ale za to się ciesze Mo Williamsem ;] chociaż zobaczymy czy naprawde zasluguje na miano All-stara, bo według mnie tak, ale nie takiego pierwszorzędnego oczywiście ;] bo gdyby był all-starem pierwszorzędnym to już w Bucks by się wybił ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo Williams w ASG. Mnie on tam nie pasuje. Jakoś nierówno gra. Co jakiś czas trafi mecz wybitny, ale niedługo potem wypada znów mizernie. Na 50 spotkań aż 22 razy zdobył 15 lub mniej punktów. Prawie połowa meczów. Jestem pewien, że dobrze się wpasował w Cavs i jego gra lepiej wygląda w naturze, niż z punktu widzenia statystyk... Ale dla mnie to taki zupgradowany role player i jeszcze nie gwiazda drugiej kategorii. Jest w meczu dlatego, że wielu zrobiło się żal, że jak Cavs mają taki bilans, to powinni mieć więcej niż jednego reprezentanta. Jeszcze tryb w jakim się dostał do ASG. Jak go nie wybrali za pierwszym razem, to w Cleveland lament. Zwolniło się miejsce, znów oburzenie. I dopiero za trzecim razem, na kolanach, alleluja :) Zadecydował może brak laku, a najpewniej konwenanse (bo gra z LBJ) związane z bilansem. Ja bym prędzej tam widział np. Iguodalę. Butler z Jamisonem też dużo robią (choć na nic się to zdaje). Choć w sumie to czym ja się przejmuję... Co roku ktoś wchodzi trochę na bakier, żeby było, że trochę świeżości jest :wink:

 

Edit

======

No tak, jak go zjechałem, to dzień później sieknął 40 punktów, rozwalając część mojej argumentacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Mo także w Skills Challange :) Pasuje jak najbardziej, bo jest chyba najlepszym ball handlerem w Cavaliers i powinien sobie bez problemu poradzić ;)

 

Szkoda że Rudy nie popakuje ... Bardzo liczyłem na jego występ ... A tak to po JR się nie spodziewam jakichś wielkich cudów, Nate już chyba ma niewiele do zaoferowania (choć będę trzymał za niego kciuki), Dwight'owi brakuje tego czegoś żeby wyrywać z butów publikę po raz drugi ... No a Fernandez ... Hmmm ... Mam rozumieć, że będzie ciągle pakował z alley'ów od kogoś z trybun?

 

Wiadomo już kto wystąpi w H-O-R-S-E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Mayo, Kevin Durant i Joe Johnson

 

O Fernandezie nawet nie chce mi się pisać,chyba jest tam tylko po to ,żeby jeszce zwiększyć oglądalność pośród hiszpańskojęzycznych fanów. Nie zdziwie sie jak za 2 lata Sun Yue będzie pakował po podaniach od Yao na SDC :D Wtedy to by dopiero miał oglądalność. :D Chciałbym,zby Nate wygrał,ale ie wiem czy w jego przypadku mozna zrobić cos,co by bardziej zaskoncyzło niz wsad z jego poprzedniego występu.

 

W tym roku najbardziej czekam na... konkurs trójek :D Troche dziwnie to brzmi,przynajmniej dla mnie,ale właśnie ten konkurs będę najbardziej śledził. Myślałem,że załapie sie tam którys z Lakersów ( przez "któryś" myślę Fish z najlepszym % w karierze, albo Sasha) no ale Fish i tak wskoczył,tyle że do Shooting Stars ( w sumie zamiast Lisy Leslie wolałbym Candace Parker)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Rudy nie popakuje ... Bardzo liczyłem na jego występ ... A tak to po JR się nie spodziewam jakichś wielkich cudów, Nate już chyba ma niewiele do zaoferowania (choć będę trzymał za niego kciuki), Dwight'owi brakuje tego czegoś żeby wyrywać z butów publikę po raz drugi ... No a Fernandez ... Hmmm ... Mam rozumieć, że będzie ciągle pakował z alley'ów od kogoś z trybun?

 

Po Rudym ? Przeciez on nic w poprzednim SDC nie pokazal, zero kreatywnosci, zero finezji, zero oryginalnosci. Jego dunki to wysokosci i sila, reszta to prostota. Nie wykorzystuje swojego potencjalu i robi paczki naprawde przecietne. Wiekoszc ludzi ucieszyla wiadomosc, ze wlasnie JR go zastapi, bo po nim wlasnie mozna sie czegos spodziewac..Jego pamietny dunk z SDC gdzie wyskoczyl i przelozyl pilke w powietrzu za plecami, byl bardzo trudny technicznie, trzeba miec winde, zapas odpowiedni i sprawne rece, zeby szybko pilka operowac, do tego odpowiednie wyczucie czasowe. Pokazal sie z dobrej strony i mysle, ze final moze byc Howard i wlasnie JR, naprawde mila wiadomosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos im jestem starszy tym mniej obchodza mnie te wszystkie konkursy, mecz rookies a nawet asg. najbardziej z tego wszystkiego bawi mnie chyba konkurs trojek. no i zastanawia mnie kto bardziej bedzie chcial mvp. kobe,wade, lbj a moze jakis czarny kon? duncan?!:D

 

tak czy siak zaopatrzylem sie juz w whisky'acha. jutro zaopatrze sie w cole, przyjedzie kobieta i.... pomyslimy na tym jak polaczyc walentynki, asw i w.w trunki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Rudym ? Przeciez on nic w poprzednim SDC nie pokazal, zero kreatywnosci, zero finezji, zero oryginalnosci. Jego dunki to wysokosci i sila, reszta to prostota. Nie wykorzystuje swojego potencjalu i robi paczki naprawde przecietne.

Jako świeży kibic Grizzlies nie mam innego wyboru :twisted:

 

Jak dla mnie jednak JR ma za bardzo nasrane w głowie i poza jedną, może dwoma fajnymi paczkami niczego wielkiego nie pokaże ... Osobiście spodziewam się czegoś w rodzaju wytępu Tyrusa - facet też przecież windę ma, nieprzewidywalny także ... A pokazał, co pokazał. No ale daję mu pewien kredyt zaufania, a nóż się okaże że mnie pozytywnie zaskoczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak zaopatrzylem sie juz w whisky'acha. jutro zaopatrze sie w cole, przyjedzie kobieta i.... pomyslimy na tym jak polaczyc walentynki, asw i w.w trunki:D

Moja miłością koszykówka, więc z okazji walentynek spędze z nią 3 noce w weekend ;p

Ale fajnie mi się układa, że ferie zaczynam właśnie od poniedziałku, więc na luzie obejrze na live East vs. West ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak juz mówiłem stawiam na Rudego, jeśli wystąpi, bardzo mnie rozbawi mina ludzi którzy goscia nigdy na oczy niewidzieli, jak zawołają "o kurcze to biali tak potrafią dunkować". I jeszcze jedno odniesienie do ASG mam nadzieje ze Derona nie bedą powoływać dalej bo właśnie w tym okresie gra najlepszą koszykówkę, niewiem może jest tak wkurzony że chce pokazać na co go stać i dlatego tak to wygląda :) Jak narazie w tym sezonie od czasu nominacji do ASG D Will ustarzelił już 5 meczów pod rząd 30+ ptk i licznik dalej bije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.