Skocz do zawartości

All Star Weekend 2009 Phoenix


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

No Durant ma sezon to trzeba przyznać i dzisiaj to potwierdził ... Ciutkę przykoksuje i będzie wymiatał za 2, 3 lata ;) Trochę się rozczarowałem, bo jednak liczyłem na zwycięstwo rookasów i MVP dla Mayo, no ale w obliczu tego co pokazał Durant zwycięzca mógł być tylko jeden ;) Tak czy siak - miło się oglądało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak potoczy się sprawa kontraktu Duranta po kontrakcie rookaskim?

Tak samo jak w przypadku Paula, Deronw Williamsa, czy wczesniej Bosha, Jamesa czy Wade'a. Czyli max dla graczy o takim stazu, jakies 80 baniek na 5 lat. Ostatni rok to mzoe byc jakas opcja. Nie wierze by Thunder go puscili. Jak i nie wierze by Durant chcial gdzies przechodzic skoro w swoim zespole robia wszystko by sie dobrze czul.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz z tym celebrity all star, ciekawy pomysł chyba pierwszy raz organizowany jest taki mecz, ale pewny nie jestem więc może ktoś potwierdzi badz zaprzeczy. A co do rookich i tych starszych to Durant faktycznie się postaral, jak się bronić nauczy to bedzie gwiazda pierwszego formatu. Szkoda ze Mayo dał ciała bo tak mogła być fajna rywalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo malej przewagi w koncowce i ogolnie w calym meczu, emocji po prostu zabraklo. 46 punktow Duranta fajnie, bo jakos nikt inny nie potrafil sie zabrac za rzucanie i trafianie. Bieganie z jednego konca boiska na drugi, 2 sekundy, rzut i w 2ga strone, run and gun w najgorszym wydanie. Nie zachwycilo mnie.

 

PS. Wrona to taki milo czlowiek, bije od niego optymizmem, pozytywnymi emocjami i do tego fan Lakers, wiecej takich ludzi :)

 

PS2. co do celebrity game: Owens to mega atleta, jestem ciekaw czym sie faszerowal, a Harlem Globetrotters jak zwkle dali swoj show. Motyw z pilka "jojo" calkiem smieszny, zrobil to za pierwszym razem tak szybko, ze dalem sie nabrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie małe.

Konkursy zaczynają się od HORSE od 23:00 czasu naszego chyba, w programie telewizyjnym pisało chyba, że C+ transmituje o 1:15, ale dzisaj na C+ widziałem, że pisali, że transmisja od 2:00... więc w końcu od którje będzie na Canal+Sport te konkursy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie małe.

Konkursy zaczynają się od HORSE od 23:00 czasu naszego chyba, w programie telewizyjnym pisało chyba, że C+ transmituje o 1:15, ale dzisaj na C+ widziałem, że pisali, że transmisja od 2:00... więc w końcu od którje będzie na Canal+Sport te konkursy?

konkursy beda albo od 1:30 albo od 2

 

a horsa mozna zobaczyc tylko przez stream..wlasnie szukam

 

edit: wyglada na to, ze tutaj moze byc:

 

http://iptv.tsinghua.edu.cn/p/watch?cid=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant sie odnazal i trafil zza stolu i mysle, ze to nie koniec, predzej odpadnie johnson. Pytanie brzmi czemu tak pozno sobie przypomnieli o tej zabawie na ASW ? lepsze niz wczorajsze mecze :)

 

edit: a nie mowilem ? odpadl na rzucie z osobistych spod jajec :]

 

No i jednak Durant, za sprawą dwóch udanych trójek z narożników boiska, szkoda że jednak oparli się na rzutach z jak największego dystansu, bo wyglądało to jednak tak, że żaden z nich jednak specjalnie się nie przygotował do tego, a przy odrobinie chęci mogło być jeszcze ciekawiej :mrgreen:

 

 

EDIT: Uprzedziłeś mnie Lucc i zgadzam się, mogli jeszcze poszukać bardziej urozmaiconych kombinacji, no ale jak już siadło Durant'owi to się tego trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmy oczywiscie jackadanielsa. jest tylko jeden whiskacz:D

A MECZU oczywiscie nie widzialem. a dzis glowa boli...

No to sie chłopie minąłes z prawdą i to ku*ewsko bardzo. Po pierwsze Daniels to nie whisky, a burbon, po drugie Daniels to shit a nie burbon.

 

To jest tak jak z koniakami, nie każde brandy jest koniakiem, podobnie jest z whiskaczami i o ile nazwanie Danielsa whiskaczem nie boli, to jednak pisanie że whisky jest tylko jedno i jest nim Daniels to grzech, profanacja, brak wiedzy :P :P :P :P

 

Amerykańskie "whisky" jest pędzone na kukurydzy i dlatego nie smakuje jak prawdziwe whisky pokroju np ballantinesa (polecam, gównie niebieskiego na lodzie, ew. niebieskiego Johnnie Walkera ;)

Wtedy będziesz mógł powiedzieć ze piłeś whisky

 

Poza tym po whisky głowa boleć nie powinna, po danielsie boli :P

 

 

Taka mała lekcja od barmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się odechciewa oglądania tych konkursów :? Z roku na rok gracze co raz mniej się przykładają do tego co robią. Nie wiem czy oni łaskę robią, że wezmą w tym udział czy co :x :x Po prostu beznadzieja. Właśnie trwa Skill Chalange i to co zrobili Rose i Parker to naprawdę przesada. Odbiera to przyjemność oglądania weekendu gwiazd. Kiedy oni zmienią te konkursy na takie, które przyniosą jakieś emocje ?? A komentarz "usprawiedliwiający" pozostawię bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc od tematu alkoholów :roll:

Rose nie typowany przez nikogo pokazał klasę w skills, ciesząc mnie bo od początku na niego stawiałem, z racji że młody byk :twisted:

 

EDIT: Wróbel o co Ci chodzi z tym co zrobił Rose? bo nie bardzo rozumiem, spokojnie pierwsze podejście, na drugim już kontrolował czas, zresztą odbierając nagrodę to powiedział :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka lat z rzędu jest taki mecz, napewno nie pierwszy raz.

No to dzięki za informacje, ja jakoś niepamiętałem tego z przeszłości ale widać mało uważny zemnie widz ASW :) A co do konkursów to widzę że dużo niestarciłem nie oglądając, nawet chciałem ale zaspałem, wogóle z tego co czytam z waszych komentów to się zaczeło o innej porze niż miało być, a co do poziomu to się zmienia z roku na rok, nie można powiedzieć że to wychodzi z roku na rok coraz marniej, poprostu raz jest lepiej raz gorzej. Widać w tym roku największym newsem ASW bedzie powrót do fryzjerskich korzenii AI :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SDC. Pierwsza runda JR, zdecydowanie mnie rozczarowal. Pierwszy mlynek byl niezly, ale on takiego dunka mial w meczu tylko bez narzutu, jego potencjal pozwala na naprawde wiele, a pokazal tak malo. Szkoda, ze zrezygnowal z narzutu od kolegi, bo chcial zapewne zlapac pilke w powietrzu, przelozyc za plecami z obrotem ciala o 180 stopni i wsadzic, niestety ikry mu starczylo na tylko 2 proby. Drugi dunk mega, mega slaby. Oczywiscie zalozenie bylo inne i wine ponosi podajacy, bo narzut mial wylgadac tak, ze pilka odija sie miedzy trumna a linia za 3, dzieki czemu pokonuje jeszcze dodatkowy, dlugi lot po odbiciu i wtedy JR ja lapie przy maksymalnym wychyleniu i wyglada to prawdopodobnie zajebiscie, a to co zrobil bylo po prostu slabe-sluszna decyzja, ze nie wszedl do finalu. Teraz Rudy, przy ktorym bylo sporo kontrowersji. Pierwszy dunk, ok, paczka LeBrona z pamietnej rozgrzewki przed meczowej, tylko, ze Bronek odbijal sie chyba jakis metr za osobistymi i wychylil sie przy tym jakby go za jakies liny ciagneli i wygladalo to niezle. Rudy natomiast zrobil to z bliskiej odleglosci i nie bylo to tak imponujace, ale mimo wszystko, trzeba go pochwalic, bo robil dunki, ktorych nikt wczesniej w SDC nie pokazywal i to sie ceni. 2gi pamietny dunk, przy ktorym najwiecej jest kotrowersji byl dobry. Nie byl fantastyczny, byl dobry. Technicznie byl mega trudny, timing to raz, zlapalnie pilki i jej kontrola jedna reka przy czyms takim to wielka sztuka i za to wielkie uklony z mojej strony. Powienien byl dostac wieksze noty, ale na pewno nie 10siatki.

Nate, a to maly skurczybyk. Jego mlynek byl imponujacy, wymierzone w czasie idealnie, silka i pomyslec, ze ma tylko 176 cm wzrostu, nieprawdopodonby wyskok. 2gi wsad i tutaj sytuacja dla mnie kompletnie nie zrozumiala. Wydaje mi sie, ze zalozenia byly inne, ale nate zle naskoczyl na chandlera i dlatego pewnie wyszlo jak wyszlo. To byl dunk na jakies 10 pkt.

Howard. Pierwszy wsad i mlynek nie byl pelny, pilka nie przeleciala nad tablica (a takie bylo zalozenie) i jego reka nie zrobila pelnego, plynnego obrotu, tylko gdzies przy 60% sie zalamala i uciela reszte windmilla. Nie powinien dostac 50, ja bym ocenial na jakies 42 pkt.

2gi wsad, czyli kosz na widlaku. Swoja droga czy wszscy sa tak glupi ? czy tylko nasi komentatorzy ? (wsad na 2 kosze ?rotfl, telman wez Ty sie puknij w glowe) Od razu bylo wiadomo, ze chodzi o probe wysokosci, zeby pokazac jak Dwight potrafi wysoko wsadzic. Nelson mu zle narzucil to raz, przy tym dunk mial jeszcze spory zapas, mysle, ze spokojnie wozek mogl podciagnac tablice o jakies 10 cm wiecej, a moze i jeszcze wyzej. Jakie tu oceny powinny byc ? Za oryginalnosc, za zalatwienie tego w taki sposob, czy basket na widlaku, atmosfera, budka 50, ale dunk...ogoldnie trudna sprawa do ocenienia, nie bylo bledem dac mu 50 za to co zrobil, ale rowniez nie byloby bledem ocenic go troche nizej, tak czy siak i tak bylby w finale.

Final. Nate przekozak, narzut, zlapanie pilki na wysokosci i dopiero wtedy pompka pod jajca i wsad tylem, ogolnie zajebista paczka na 50. Wsad nad Howardem kosmos, to jest niewyrobrazalne jak ten maly czlowiek skacze. 176 cm przeskakuje goscia, ktory ma 211 cm, niesamowite !!. Wygladalo to naprawde imponujaco, teraz mozna tylko sie zasmiac jak przeskoczyl Webba. Do tego zielony stroj, pilka, buty – kryptonite najwieksza slabosc supermana i wszystko jasne, wygral zasluzenie, brawo !!.

Najlepsza paczka Howarda to ta od rogu tablicy i jest to jego najlpeszy wsad ever, trudnosc, timing, sila z jaka to zrobil zaslguje na wielkie uznanie. Na potorce widac, jak w pewnym momencie pilka troche uciekla mu z reki, ale nadrobil to szybkoscia i wbil ja do kosza. Byl to wsad na styku, ale dobrze, ze weszlo, wygladalo swietnie.

2ga paczka rozczarowanie. Przesuwa dzieciaki, a wcale nei bylo to potrzebne zrobil tylko smaka widowni, przekroczyl o stope linie osobistych i zapewne mial byc dunk z 2ch rak, ale tak by tego nie dociagnal i zdecydowal sie na jedna reke. Nate wygral zasluzenie, pokonal Supermana kryptonitem. Konkurs mi sie podobal, bylo Show, byly dobre paczki, tak na dobra sprawe to tylko Nate’a poza „belka” i Howarda z rogu tablicy, ale atmosfera przednia. Za rok komu zmutuje nogi tak, zeby zrobic cos jeszcze mocniejszego ? Bedzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.