Skocz do zawartości

All Star Weekend 2009 Phoenix


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat, który już dawno powinien tu być, ale z jakiegoś powodu, do tej pory go nie było.

 

Mecz Gwiazd

Głosowanie na pierwsze piątki Meczu Gwiazd zakończyło się wczoraj, a wyniki zostaną ogłoszone 22 stycznia. Jeśli nic sie w ostatnich dniach nie zmieniło, to pierwsze piątki powinny wyglądać, tak:

 

Zachód:

G Bryant

G McGrady

F Anthony

F Duncan

C Yao

 

Wschód:

G Iverson

G Wade

F Lebron

F Garnett

C Howard

 

Mam nadzieję, że jednak coś się zmieniło w ostatnich dniach. Przede wszystkim Paul powinien wskoczyć do S5 Zachodu za T-Maca. Jesli to się nie stało, to jest jeszcze duża szansa, że Tracy będzie akurat kontuzjowany. On po prostu nie gra jak Gwiazda i tyle, nie da się oglądać jego gry, ciągle coś mu dolega, a statsy ma straszne. :?

 

Jeśli chodzi o Wschód to trochę nie pasuje mi w pierwszej piątce Iveson, dużo bardziej by tu pasował Granger czy Joe Johnson . Aha, mówi się coś o tym, że Jianlian wyprzedził KG w ostatniej chwili i zagra w pierwszej piątce. mam nadzieję, że to tylko plotki, ale jeśli jest to prawda, to NBA powinno pomyśleć od przyszłego roku o zmianie sposobu głosowania. Wiadomo, że trenerzy Chińczyka nie wybiorą, więc wypad liczyć na to, że to jednak Garnett dostał więcej głosów.

 

Swoje typy co do rezerw podam jak zostaną ogłoszone pierwsze piątki, ale z tego co widzę, to za mało miejsc jest na Zachodzie, a na Wschodzie za mało Gwiazd. :wink:

Zachód to przecież Shaq, Amare, Roy, Williams, Nowitzki, Paul, Billups, Parker, Kidd może Durant, West.

Na Wschodzie widzę Joe Johnsona, Redda, Bosha, Cartera, Harrisa, Grangera i może Allen i Pierce.

 

 

Konkurs Wsadów

Poza tym wiadomo już kto wystąpi w Konkursie Wsadów. Howard, Nate, gay i Rudy Fernandez. ten ostatni wygrał w głosowaniu kibiców z Westbrookiem z Thunder i Alexandrem z Bucks. Nie wiem czy to jest dobry wybór.

W każdym razie mam wątpliwości co do obsady, trzech z czterech ludzi już widzieliśmy z tym konkursie. Przydałaby się jakaś świeża krew, chociażby Dahntay Jones czy Gerald Wallace.

 

Jednak tragedii nie ma, Howard będzie miał szansę, że rok temu wygrał zasłużenie, bo ja mam duze wątpliwości, szczególnie ten Superman był delikatnie mówiąc przeceniony.

Nate i gay też dunkować umieją, oby tylko przystąpi poważnie do tej rywalizacji i może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie zapowiada sie tegoroczny asw:) zreszta, ktory nie zapowiada sie ciekawie:D

 

jezeli timak bedzie s5 zachodu to bedzie to porazka. cenie chlopaka za jego gre gdy jest zdrowy ale on byl zdrowy ostatnio kilka lat temu. jezeli sie zalapie do s5 to oslabi zachod bardzo.

 

zastanawia mnie co zrobia trenerzy gdy beda wybierali zawodnikow rezerwowych. przyjmijmy ze jakims cudem paul sie zalapie do asg, a na wschodzie yi nie dogoni jednak garnetta. na koniec zliczane sa jeszcz glosy oddawane w halach, wiec mam nadzieje, ze glowy niechinczykow przewaza szale na korzysc paula i kg.

 

wtedy mamy:

paul-kobe-anthony-duncan-yao

 

vs.

 

iverson-wade-lebron-kg-howard

 

uu. miodzio. a lawki? no wlansie i tu jest problem. z reguly trenerzu uhonorowywali ekipy, majace swietne bilanse. rok temu hornets i celtics, kiedystam pistons itd. obecnie mamy 4 ekipy, ktore osiagnely 30 zwyciestw w mniej niz 40 grach. takie cos nie zdarzylo sie podobno nigdy w tej lidze. i wypadaloby powolac minimum po 2 zawodnikow z tych ekip.

dlatego ujrzymy pewnie gasola reszta jeziorowcow nie zasluzyla ale na wschodzie sa juz duze problemy.

kg-pierce i allen. nie wyobrazam sobie wciaz asg bez nich. jeszcze niedawno mowilo sie nawet o rondo w asg. ale skoro c's mieliby miec 3 to...

tymbardziej magic.howard,nelson i lewis.

cavs oprocz lbja powinni miec big z i mo williamsa

mamy wtedy 9 grajkow. plus wade, iverson i pozostaje 1 miejsce do obsadzenia:D

joe johnson? granger? zobaczymy jak to sie rozwinie.

 

w lakers nie wide 3 all starow. gasol pewnie przejdzie ale reszta? no way ani bynum ani odom nie zasluzyli.

wiec na zachodzie powinno byc wiecej zawodnikow z roznych ekip. z 2 strony przepasc pomiedzy bilansami lakers a eszta jest taka, ze ktokolwiek dostanie 2 przedstawicieli w asg to bedzie to nie fair w stos do lakers:)

z 2 strony bulls'96 tez mieli tylko 2 graczy i nikt z tego powodu nie plakal.

 

 

 

bardziej od samego meczu i konkursu wsadow interesuje mnie.... konkurs trojek.

rok temu mial byc kobe. w tym roku go pewnie nie zobaczymy w trojkach ale nieobecnosc kogokolwiek z lakers bedzie dla mnie policzkiem w twarz. tylko kto. najpewniejszy dla mnie jest my man sasha "themachine" vujacic. problem polega na tym, ze ma slabe procenty i za duzo tych trojek nie trafil. duzo wyzej od niego sa fisher i radmanovic. radmanovic na papierze wrecz masakruje.

 

lewis, granger, allen

kto dalej?

gordon? gibson?mason? sasha?!! radmanovic? jeszcze ktos z orlando, hedo? holera oby zalapal sie minimum 1 jeziorowiec...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

east:

howard

garnett

james

wade

harris

 

j.johnson

pierce

bosh

granger

d.rose

iverson

carter

 

west:

yao

amare

anthony

bryant

paul

 

d.williams

roy

nowitzki

duncan

t.parker

terry

shaq

 

na wschodzie trochę brak wysokich , ale przecież nie dam troja marfiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Konkursu trójek to rzeczywiście powinno się znaleźć miejsce dla kogoś z Lakers. Kto wie, może to Kobe właśnie w nim wystąpi, przecież rok temu, przez tą kontuzję palca nie wystąpił w tym konkursie, a w Meczu Gwiazd zagrał 5 minut.

 

W tym roku wątpię, żeby Kobe wziął udział, bo przecież ten palec w wakacje nie został zoperowany i mimo, ze Kobe spokojnie gra i ta kontuzja nie jest odczuwalna, to chyba lepiej odpuścić.

Jednak Radman rzuca za trzy ze skuteczności ponad 45% :shock: , Fisher także ponad 40, Sasha ponad 37%, ale to właśnie jego chciałbym zobaczyć, on jest seryjnym strzelcem i jeśli miałby swój dzień to mógłby wygrać.

 

 

 

bb2, chyba trochę przesadziłeś z tymi nominacjami do ASG na Wschodzie. Piszesz, że Bynum nie zasłużył i tu się zgadzam, ale jednocześnie piszesz, ze Big Z czy Mo Williams jak najbardziej. :roll: :?

 

Szczególnie Ilgauskas to absurdalna nominacja, ale Mo to też nie jest człowiek do Meczu Gwiazd.

Z Magic ewentualnie Lewis mógłby się załapać, Nelson gra dobrze, ale to nie jest poziom Gwiazdy, wszyscy się nim tak zachwycają, bo on po prostu poprzedni sezon miał bardzo słaby, teraz gra bardzo dobrze, jak na swoje możliwości.

 

Naprawdę chciałbyś w ASG takich jak Z, Mo czy Nelson kosztem Bosha, Redda, Cartera, nawet Harrisa :?: który tak na marginesie świetnie rozwija się w Nets i jest chyba głównym kandydatem do MIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mac porażka, mam nadzieję, że nie wejdzie. Chciałbym zobaczyć Grangera, Harrisa i chyba Cartera( zaskakuję swoją grą - spodziewałem się słabego sezonu w jego wykonaniu). Bosha na pewno wybiorą a nie powinien w ogóle zostać dopuszczony do gry w NBA z taką 'fryzurą' 8). Myślę, że ktoś z dwójki Mo&Nelson załapie się. Na Zachodzie raczej po staremu (Nowitzkie, Amarusy, Parkery itd).

 

Co do konkursu trójek - jeśli wystartuję Kapono to nie widzę szans aby ktokolwiek odebrał mu tytuł. Zdecydowanie najlepszy automat w całej lidze.

 

Szkoda, że startuje Fernandez, spodziewałem się Westbrooka w SDC. Chyba ponownie wygra Howard, Nate przejadł się już a Rudy mimo potężnego verticala pewnie znowu niewiele pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się Laker w konkursie trójek ;] Może Sasha ? :>

 

Poza tym T Mac to rzeczywiście nie taki dobry pomysł ,ale na ASG nie straszył nigdy formą ,więc powiedzmy ,że 'przejdzie' ;]

Nie podoba mi się to ,że Konkurs Wsadów będzie trochę taki... cóż 1 'nowa' osoba to trochę za mało ...

Chociaż z drugiej strony Nate;a z chęcią obejrzę ,bo oglądanie gościa mierzącego bodaj 175 pakującego nad Webbem robi wrażenie :)

BTW czemu Bronek nie chciał brać udziału w SDC kiedy miał okazję ? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BTW czemu Bronek nie chciał brać udziału w SDC kiedy miał okazję ? :?

Powiedział, że chce być w przyszłości rozpoznawany z czegoś więcej niż z brania udziału/wygrywania SDC ;)

Udało mu się... Teraz jest znany z tego ,że rozczarował wielu fanów Slam Dunk Contest :lol:

Jakoś do mnie nie przemawia ta wymówka... Już osobiście wolałem usłyszeć szczere " idę tam dla kasy " od Tyrusa Thomasa :lol: Cóż to była jego decyzja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie jest wasze zdanie na temat udzialu Iversona w All Star Game? Dzisiaj beda podane wyniki kto sie dostal do ASG a kto nie.

Pytam bo dzisiaj wyczytalem "Sporting News" ze Reggie Miller wstawil Iversona do "swojego" ASG jako rezerwowego, troche mnie to zdziwilo, ja bym osobiscie jako rezerwowego pg sklanial sie ku Nelsonowi (Miller dal Lewisa z Orlando jako drugiego grajka z Orlando).

Troche mnie to irytuje jak mocno bazuje sie na legendzie/zaslugach gracza a nie aktualnej grze/formie. Iversonowi znaczaco pospadaly statystyki odkad zjawil sie w Detroit, zespol rowniez nie prezentuje sie jak nalezy, nie widze powodu czemu AI mialby zagrac w tegorocznym ASG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś ASW zapowiadał się tak beznadziejnie jak ten obecny. Do meczu gwiazd się pewnie zmuszę z uwagi na LeBrona i takie niuanse jak pierwszy występ KG po drugiej stronie, ale w zasadzie to równie dobrze mógłbym sobie to odpuścić. Bo mnie osobiście, Danp, jako fana tej ligi takie wybory jak Iverson czy zwłaszcza McGrady po prostu obrażają. Jeszcze niech Yi od razu wyprzedzi Garnetta...

 

Konkursy też zapowiadają się wyjątkowo linie. Główne danie, SDC to ludzie, których już widzieliśmy i którym trudno będzie widownie zaskoczyć i jeden nowy uczestnik, u którego z góry wiadomo, że nic fajnego nie pokaże. W ogóle sam pomysł pozwolenia kibicom wpłynąć na wybór uczestników bardzo fajny, ale nominacje już niezbyt, no i jeszcze wybrano najgorszego kandydata. Trójki może to poprawią poziom widowiska, ale równie dobrze Kapono może znowu to zdominować. No i dla mnie będzie o tyle gorzej, że w odróżnieniu od poprzednich lat, tym razem nie spodziewam się reprezentanta Cavs. No cóż, fajnie by było, gdyby pojawiły się chociaż jakieś fajne nowe twarze typu Gordon czy mój coroczny kandydat Redd. Skills challenge to skończy się zanim się człowiek zdąży odwrócić, a Shooting Stars to wiadomo, że strata czasu. Podobnie oczywiście z poprzedzającym sobotnie wydarzenia Rookie Challenge.

 

Pozwolę się posłużyć cytatem Danpa o Pro Bowl w temacie o NFL, aby dobrze podsumować sytuację:

zarty zartami ale powinno sie cos z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie jest wasze zdanie na temat udzialu Iversona w All Star Game? Dzisiaj beda podane wyniki kto sie dostal do ASG a kto nie.

Pytam bo dzisiaj wyczytalem "Sporting News" ze Reggie Miller wstawil Iversona do "swojego" ASG jako rezerwowego, troche mnie to zdziwilo, ja bym osobiscie jako rezerwowego pg sklanial sie ku Nelsonowi (Miller dal Lewisa z Orlando jako drugiego grajka z Orlando).

Troche mnie to irytuje jak mocno bazuje sie na legendzie/zaslugach gracza a nie aktualnej grze/formie. Iversonowi znaczaco pospadaly statystyki odkad zjawil sie w Detroit, zespol rowniez nie prezentuje sie jak nalezy, nie widze powodu czemu AI mialby zagrac w tegorocznym ASG

Jak długo już Shaq nie gra na swoim bardzo wysokim poziomie, a dalej gra w ASG? Jordan grając w Wizards też zasługiwał?

 

To jest All-Star Game. Tu grają najbardziej znani, ale niekoniecznie najlepsi. W czym problem? Nie podoba Ci się Iverson, nie głosuj na niego, w tym cała zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat Iverson specjalnie nie przeszkadza, co prawda wolałbym, żeby znalazł się wśród rezerwowych, bo na pierwszą piątkę nie zasługuje, ale według mnie mimo wszystko w ASG powinien się znaleźć.

 

Mi najbardziej zależy na tym, żeby Paul wyprzedził T-Maca, pewnie się to jednak nie stanie, oficjalne ogłoszenie pierwszych piątek ma być koło 2:00 polskiego czasu.

 

 

Poza tym już wiadomo, że niestety Amare wyprzedził Melo i to gracz Suns zagra w S5 Zachodu. Melo i tak zapewne znajdzie się w składzie, ale jednak w rezerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amare? shaq w tym roku na rezerwy zasuzyl. nie daj boze wezma jeszcze nasha i bedziemy mieli trio z zespolu, ktory nie wiadomo czy zalapie sie do po na zachodzie. melo, billups, gasol, jest troche gosci na zachodzie , ktorzyzasluguja na asg bardziej niz trio z phx. a jeszcze jak bedzie msgrady w s5 to w ogole sytuacja sie skomplikuje:) dziwic sie pozniej, ze schod wygrywa:P

 

cala nadzieja w chinczykach i yi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje, ze Szaq dostanie powolanie na mecz.

Wierze ze Jax mu to załatwi i znów choć na chwile zobaczymy na parkecie w jednej drużynie Szaqa, KB a na ławce Phila.

 

I ta łezka, która zakręci mi się wtedy w oku przy alleyopie Shaqa od KB będzie głownym powodem do którego zobacze ten ASG:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo już Shaq nie gra na swoim bardzo wysokim poziomie, a dalej gra w ASG? Jordan grając w Wizards też zasługiwał?

 

To jest All-Star Game. Tu grają najbardziej znani, ale niekoniecznie najlepsi. W czym problem? Nie podoba Ci się Iverson, nie głosuj na niego, w tym cała zabawa.

Dziekuje za porade, nie glosowalem na niego.

Problem jest w tym ze Iverson gra za slaby sezon na to zeby zagrac w ASG, wielu graczy jest znanych, to nie powod by grali w ASG, zabieraja miejsca graczom ktorzy na takie wyroznienie zasluguja. Tak to powinno byc WYROZNIENIE a nie przyznanie z automatu miejsca komus kto jest znany, moze ustalmy sklad ASG juz w pazdzierniku, dziwne tlumaczenie master.

 

Iverson, Lewis, T-Mac to ludzie ktorzy wg mnie nie powinni sie pojawic w Arizonie, bynajmniej nie na parkiecie, nie w niedziele ASG, paru innych gagadkow tez bym znalazl, poczekam na oficjalna liste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy listy graczy, AI choć faktycznie na S5 nie zasłuzył jednak tam jest, no cóż, jako gwiazda powinien zagrac, ale byli w tym roku lepsi gracze na G.

 

Co cieszy to fakt, ze Yi T-Mac nie są w S5 czyli nie ma ich wogule w ASG, ale niech mi ktoś wytłumaczy jakim sposobem Bowen i Artest dostali wiecej głosów od Melo? O ile chińskie wpływy przy wyborze Rona jeszcze jestem w stanie zrozumiec to tylu głosów na Bowena absolutnie nie. Lubię, cenię, podziwiam goscia za robotę jaką robi, ale 4te miejsce w głosowaniu na ASG, przed Anthonym, Gasolem, Nowikiem!!!

Ja mam nadzieję, ze to jakiś błąd, albo żart :wink:

 

Ciekawe czy Rose'a wybiorą do ASG, w sumie konkurencje ma sporą, Carter, Harris, Allen, Johnson. Raczej dla młodego Byczka miejsca zabraknie, ale spoko ma chłopak czas :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo ja pare razy sprawdzalem glosy Bowena z roznych zrodel bo wierzyc mi się nie chcę....

 

Sezon ma slabszy, wypadl z S5 i chyba tylko goscie nielubiacy LBJ chcieli w S5 Westu stoppera na niego

 

Jakby mi powiedzieli Bowen wygral z Melo Dirkiem AI a suma Roya Odena i Cambiego nie styka to wyslalbym kogos na leczenie

Sas w ogole doceniono bo TD wygral Forwards zdecydowanie TP i Manu po 1,6 mio BB1,4M

Porownujac glosy Roya Harrisa PP robi dziwne zestawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo w ostatnich ogłoszonych wynikach przed zakończeniem głosowania

:arrow: http://basketball.realgm.com/src_wireta ... h_returns/

Bowen miał 500 tys. głosów. Ciekawe, że Duncan od tamtego czasu dostał 1,1 mln głosów, Bowen 900 tys., a Ginobili 1 mln. To porównywalna ilość z Jamesem, Howardem, Paulem i Bryantem. W ogóle ciekawe, że Kendrick Perkins z 80 tys. ma teraz 620 tys. i jest drugim centrem wschodu. Mam tylko nadzieję, że nie było w tym żadnego przekrętu jak w przypadku NHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te liczby oddanych głosów to w tym roku to żart, ale czy ja wiem czy większy niż to co się wyprawiało w tym głosowaniu w ciągu ostatnich lat ? Ale ja nie o tym, a o SDC, jak ktoś pisze że Fernandez nic wielkiego nie pokaże albo ze jest na starconej pozycji, to chyba nigdy meczu euroligi nie widzial z tym chłopakiem, ja parę widziałem to też wiem że typ potrafi dunkować niesamowicie, jak pierwzsy raz zobaczyłęm co on wyprawia to myślalem że to jakiś przebrany czarny podszywa się pod białego hiszpana :)

I jeszcze jedno na koniec, MIP w tym roku Sap dostanie na bank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.