Skocz do zawartości

All Star Weekend 2009 Phoenix


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze bardzo się cieszę, że Paul zagra obok Kobego w S5 Zachodu, a T-Maca zabraknie, jak najbardziej słusznie w ASG.

Poza tym ulżyło mi, że Yi jednak nie wyprzedził Garnetta i w ASG zagra tylko jeden Chińczyk, czyli tyle ile powinno.

 

Zgadzam się co do jednego z przedmówcami. Jak mogło dojść do tego, ze Melo został wyprzedzony przez tyle zawodników. To, że wypadł z S5 na rzecz Amare mogłem jeszcze jakoś zrozumieć, ale nie rozumiem, jak mógł zostać wyprzedzony przez Bowena :!: Artesta.

 

Chyba innej opcji niż jakaś pomyłka lub przekręt nie ma. Z jakiej okazji miałoby być takie bum na Bowena. Bez jaj. Przecież on jest stary, gra słabo, już nawet obrona nie jest u niego dobra. :?

 

Z resztą strasznie to kuje w oczy, jak Bowen i Ron są przed Melo, Nowitzkim, Gasolem.

 

Zgadzam się też w innej kwestii, Shaq musi być w ASG :!: Michalik - święte słowa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wynik bolena to pomylka. podobnie artesta. sprawa wyglada tak, ze do tej ostatniej tury glosowania doawane sa chyba glosy oddawane w halach. widocznie w sas maja solidny texanski elektorat i na niego ostro glosowali. nie mam pojecia czy mogl tyle zebrac ale czemu nie.

 

2. shaq ma miejsce w tym allstar. wywalczyl je sobie no doubt. milo bedzie zobaczyc w akcji duet kobe&shaq wspierany z lawki philem. heh. zeby bylo zabawniej w hali phx:) bedzie zabawnie i zobaczymy jak publika zareaguje. mam nadzieje, ze shaq i amar'e to beda jedyni gracze slonc w asg, bo nash wsrod guardow imo nie zasluzyl. shaq jak najbardziej. na rezerwowego. bo sory ale bynum czy okur czy reszta centrow zachodu wtym momencie nie dorownuja shaqowi.

 

3.carmelo, dirk i gasol powinni dolaczyc.roy,manu,bilups. i to jest 12 zachodu. ocieraja sie: nash, aldridge i david west

 

4. czy ai zasluzyl na asg? a czemu nie. w asg wystepuja nei tylko najlepsi. niekoniecznie musza wystapic najbardziej znani. ale jesli zawodnik jest bardzo znany ale niekoniecznie najlepszy to imo wciaz ma pierszenstwo w asg. w tym przypadku tak jest z ai. joe johnson, harris, allen. skrzydlowi bosh, pierce i hedo. a moze zamiast pp powinien byc lewis? skoro rezerwowym centrem wschodu moze byc perkins. imo nie zasluguje. big z. po nim al horford, wallace.

 

tak czy siak szykuje sie swietny allstar imo.

glownie dzieki trio kobe-shaq-phil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za porade, nie glosowalem na niego.

Problem jest w tym ze Iverson gra za slaby sezon na to zeby zagrac w ASG, wielu graczy jest znanych, to nie powod by grali w ASG, zabieraja miejsca graczom ktorzy na takie wyroznienie zasluguja. Tak to powinno byc WYROZNIENIE a nie przyznanie z automatu miejsca komus kto jest znany, moze ustalmy sklad ASG juz w pazdzierniku, dziwne tlumaczenie master.

 

Iverson, Lewis, T-Mac to ludzie ktorzy wg mnie nie powinni sie pojawic w Arizonie, bynajmniej nie na parkiecie, nie w niedziele ASG, paru innych gagadkow tez bym znalazl, poczekam na oficjalna liste.

Jakie wyróżnienie? Wyróżnienie dostają Ci, co się znajdą na ławce (choć i w tym przypadku niekoniecznie tak bywało). Ale prawda jest taka, że to najczęsciej ławkowicze dostają się do All Star ze względu na grę, natomiast reszta to "konkurs piękności". Wybacz danp, ale o czym tu dyskutować? Zawsze tak było, podałem Ci przykłady ludzi, którzy grą nie zasługiwali, ale wygodnie zrobiłeś i nie odpowiedziałeś na to. Możemy ustalać pierwsze piątki w październiku i wynik byłby ten sam, podstawą jest to, kogo FANI chcą oglądać a nie kto gra fajny sezon. Zawsze komuś nie spasuje ten czy inny zawodnik, to normalne, ale wyniki trzeba przyjąć do wiadomości, bo zdanie większości jest w tej kwesti decydujące.

 

Szczerze mnie to generalnie "lata", kto tam wystapi, bo nie mam zamiaru tego oglądać (chyba że powtórke dzień później). Zresztą ASG jest nudne odkąd... odeszli od klubowych strojów ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.carmelo, dirk i gasol powinni dolaczyc.roy,manu,bilups. i to jest 12 zachodu. ocieraja sie: nash, aldridge i david west

Troche jak wyczytalem nazwisko Ginobili mnie zamurowało. Szczegolnie, ze jak mowil master ławkowiczow sie wybiera za grę, a nie za nazwisko. Manu wprawdzie jest dalej swietnym graczem, ale kontuzja zawaryla na jego jeszce bardziej limitowanym czasie gry (bodajze 26 mpg), wiec mimo mojej calej sympatii do argentynczyka powinno go zabraknac w asg. ogolnie ta pamietna kontzuja na olimpiadzie odbila sie bardzo szerokim łukiem. Jesli juz chodzi o Spurs to predzej Tony Parker jako drugi /druga ostroga.

 

Moje typy na bench playerów:

Zachód:

G- Tony Parker

G- Brandon Roy

F- Dirk Nowitzki

F- Pau Gasol

C- Shaq O'Neal

extra player- Carmelo Anthony

extra player- Bruce Bow :lol: Chauncey Billups

 

Wschód:

G- Devin Harris

G- Ray Allen

F- Danny Granger

F- Paul Pierce

C- Chris Bosh

Extra player- Jameer Nelson

Extra player- Derrick Rose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.carmelo, dirk i gasol powinni dolaczyc.roy,manu,bilups. i to jest 12 zachodu. ocieraja sie: nash, aldridge i david west

Troche jak wyczytalem nazwisko Ginobili mnie zamurowało. Szczegolnie, ze jak mowil master ławkowiczow sie wybiera za grę, a nie za nazwisko. Manu wprawdzie jest dalej swietnym graczem, ale kontuzja zawaryla na jego jeszce bardziej limitowanym czasie gry (bodajze 26 mpg), wiec mimo mojej calej sympatii do argentynczyka powinno go zabraknac w asg. ogolnie ta pamietna kontzuja na olimpiadzie odbila sie bardzo szerokim łukiem. Jesli juz chodzi o Spurs to predzej Tony Parker jako drugi /druga ostroga.

 

Extra player- Derrick Rose

tak nie do końca bo liczba głosów jak i popularność wśród latynoskiej widowni wieksza u Manu ale rzeczywiści przez kontuzję gra słabsza choć równie ciekawa

ja wolałbym nawet nieobecność innych Ostróg w tej zabawie bo życzyłbym sobie oddechu dla nich....

 

Rose - co do obecności rookasa w ASG niezależnie od nazwiska ( z wyjatkami typu kaliber Shaq TD młody MJ) to zawsze choć trochę popieram tezę niech młodzież poczeka aby mu nie odpaliło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podobają, oprócz jednego - znaczka adidasa po prawej stronie, jak wiadomo na strojach żadnej z drużyn NBA znaczka na strojach nie ma, na ASG też tak było do tej pory :?

a jak jesteśmy przy znaczku to znaczek adidasa to symbol ruchu olimpijskiego i jedności 3 kontynentów ( czasy przedwojenne stąd ograniczenie liczby) a ciekawostką jest że konkurent - Puma firma "wydzielona od Adidasa" ( a raczej mocniej wydzielona bo bracia przed wojna juz je założyli - wcześniej nie rywalizujac)

 

do tego zawsze cieszy mnie ta historyjka:

 

Pierwsze zwycięstwo nad Adidasem w tej wojnie o rynek Puma odniosła w 1970 r.

W ostatnich sekundach przed pierwszym gwizdkiem sędziego meczu finałowego Mistrzostw Świata 1970 r. w Meksyku Pele poprosił arbitra o pozwolenie na zawiązanie sznurowadeł. Klęknął i starannie zawiązał sznurowadło, a kamery telewizyjne, w zbliżeniu, pokazały milionom widzów but Pumy. Za grę w butach tej firmy Pele dostał (nieoficjalnie) 120 000 dolarów. Ta sprytna, a przemyślana reklama Pumy wywołała wściekłość rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was, ale mnie osobiscie bardzo razi brak wsrod rezerwowych Ala Jeffersona na Zachodzie, i Allena na Wschodzie (chocby za Rasharda Lewisa).

Nie wiem co Al Jefferson musi zrobic by znalezc sie w ASG, poczekac na emeryture Shaqa? Odejscie Amare do NYK? :) Oczywiscie gra w lepszym zespole znaczaco by pomogla, jak widac nawet nawolywanie Paytona w nba tv ze AJ jest All Starem na niewiele sie zdalo, szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy mimo rzeczywiscie braku Ala J. ( Choc mozna na to patrzec że wilki i AJ zaczeli dobrze grac w styczniu czyli za piec dwunasta jeżeli chodzi o glosowanie) wybory bardzo trafne.

Dano szanse mlodym (Harris Nelson Roy) uzupelniono o ciekawych graczy obecnie dobrze grajacych (Lewis Parker. JJ West)

Wychodzi na to że najslabszym ogniwem jest AI ale popularnascia w tym roku się obronil!

Uniknieto też zbytniego sunso mani i odpuszczono Nasha ktory gra slabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to największą porażką jest brak w wśród rezerw Melo, żenada na całego. :? Zasłużył dużo bardziej niż West czy Parker, ale trudno. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń.

 

Aha, no i świetnie że stało się to na co liczyłem, czyli Jax, Kobe i Shaq znów w jednej drużynie, czuje, że będzie się działo, będzie się z czego pośmiać i dlatego czekam na ten mecz chyba jeszcze bardziej niż co roku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "delikatnym" nietaktem jest fakt, ze wsrod all-starow na wschodzie bedzie az 3ech magicow. Ja rozumiem ze graja calkiem fajny sezon, ale dlaczego mja oni 3razy wiecej all-starow niz Cavs czy o jednego wiecej niz Celtowie? Szczegolnie ze Rysiek Lewis juz byl raz w all- star i tylko dlatego go zapamietalem z tego meczu swoim debilnym (jak na warunki asg) zachowaniem, faulujac biegnacego sam na sam z koszem gracza wschodu(wtedy byl Lewis bench playerem na zachodzie).

 

Na zachodzie moje typy sie sprawdzily oprocz Anthony'ego, ktorego zastapil David West. W sumie obaj minimalnie obnizyli loty w porownaniu do poprzedniego sezonu, ale oba zespoly w czubie zachodu. Osobiscie wybralbym do tego zespolu Melo, ale moze zawazyla na braku jego wystepu fakt kontuzji tuz przed ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowca. melo powinien byc za westa. mam wrazenie, ze po zeszorocznych playoffs mentalnie nieco dorosl.

inna sprawa, ze rok temu znalazl sie w s5 zachodu nieco na wyrost. wtedy nie zaslugiwal...

 

co do wschodu. rozumiem pokrzwdzonych kibicow cavs i zgadzam sie z nimi. nba ostatnio razi brakiem koncsekwencji. wschod wyglada teraz tak, ze sa 3 mega silne druzyny a reszta to bajzel. i tuaj powinno byc imo z kazdego teamu albo 2 albo 3 allstarow.

 

powolalbym big z. ostatnio w asg byl chyba w 2004? czy w 97? nie pamietam ale powninen byc za caloksztalt.

 

nba roznie w roznych latah decydowalo o tym kto bedzie a kto nie. raz nacisk kladzie sie na wyniki druzyny(pistons 2-3 lata temu, celtics rok temu) a kiedys brano raczej gwiazdy. richmondy,rice'y, i ine dziecioly. i w tym roku zrobiono mixa. wyrozniono magic za bilans i grangery i boshe za to, ze sa all starami. no i na dobra sprawe bledu nie zrobiono. kazdy bedzie mial zawsze jakies ale.

 

dziekujmy raczej, ze nei ujrzymy timaka, yi, sun yue

 

a co do logo adasia o na meczu go nie bedzie. chyba. bedzie tylko na fotkach oicjalnych promujacych asg... niestety. i 3 paski i tak wtrynili w stroje.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niewidzę czemu Anthony miałby być w ASG, i tu nie przmawia przezemnie niechęć do typa, chociaż go szczerze nielubie, ale fakt ze jak koleś miał kontuzję to Denver sobie spokojnie radziło bez niego. Co do wyborów to też podłaczam sie do tego że Al powinien być, a co do mojego teamu to muszę powiedziec parę spraw, pewnie gdyby nie kontuzja to Booz by się luzem załapał, ale skoro jest jak jest to go niema, Sap gra bardzo dobrze ale na wyrost było by mówienie że już zasłurzył 15/10 to niezłe nr. ale pewnie all starowe cyferki to chłopak dopiero zalapie pod koniec sezonu, natomiast co mnie wkurzylo to brak nawet zająknięcia się o Deronie, prawda chłopak ma gorszy sezon niz zeszły i długo do formy wracał po tym urazie z początku roku ale jedna koleś który niegra na 100% swoich możliwości a i tak robi staty 17,1 ptk i 10,3 ast powinien pojechac do Phoenix. Co do wschodu to udział AI uwazam za bezsensowny pewnie chłopak sam nie ma ochoty tam grać w związku z problemami z tego sezonu, ale fani mu niedali odpocząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwlasnie do mnie dotarlo, ze amar'e bedzie gral jako sf:)

i od razu jestem ciekaw jak to wplynie na gre jamesa. amar'e z obrony raczej nie slynie. wiec spodziewam sie, ze james moze sporo rzucic.

 

a zamiana w kryciu tez w gre nie wchodzi bo nie wyobrazam sobie amare latajacego za wade'm.

 

 

a no i phil-shaq-kobe reaktywacja:) heh. czy bedzie milo? kobe unika tematow shaqa, wrecz nie jest o niego pytany. shaq natomiast oznajmil ostatnio, ze kobe jest mvp. choc pare miesiecy temu zadl cios swoim rapem... sam nie wiem jak to sie potoczy. ale zgrzytow sie nie spodziewam.

 

a wiecie kiedy beda ogloszeni uczestnicy konkursu trojek? w nastepny czwartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem argumenty przedmowcy odnosnie Melo. Jakie znaczenie wzgledem ASG ma fakt, ze "nuggetsy" dobrze sobie radzili podczas jego nieobecnosci??? Nie mowimy tutaj o walce o tytul MVP a meczu-uciesze dla gawiedzi.

No dobra jeśli tak na to patrzeć to faktycznie powinien tam być, ale ja przyjołem sobie za kryterium jakość a nie efektowność :) Może i Anthony wykręca luzem 20+ ptk, ale skoro bez niego Nugets nic nie tracą, ba po obejrzeniu starcia z Jazz to powiem że nawet zyskują, to wydaje mi się że koleś jest mocno przeceniony. Taka jest moja opinia, pewnie większość się z nią nie zgodzi ale co ja na to mogę poradzić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.