Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fluber napisał:

Wszyscy? :) Cavs dziś w 16 minut bez mobleya byli jakieś plus 25 ale pocieszne jest to jak próbujesz zasługi Rubio i Allena doklejac do mobleya:) 

fajnie, obejrzyj, potem komentuj (run zrobil love glownie trafiaajc pare trojek)

btw ani ich nie deprecjonowalem ani nie mowilem, ze wygrana to zasluga glownei mobleya (sukces cavs opiera sie w zasadzie w rownym stopniu na czworce garland-rubio-mobley-allen)

jedyne co chcialem zauwazyc, to ze zagral kolejne swietne spotkanie w ktorym pokazal pelen arsenal

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To tylko ja widziałem ten run Cavs bez mobleya na parkiecie? 

a co to ma do rzeczy (czyli tego co pisalem powyzej)?

dobra spierdalaj, bo nie chce mi sie tracic czasy

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie, bo ja poruszylem jeden temat (wartosc mobleya), a ty inny na ktory czasu mi sie tracic nie chce.

Wartość mobleya jest mniej więcej taka:

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612739&Season=2021-22&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=201937,1630596&OnlyCommonGames=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

spoko, pozostan w oblezonej twierdzy jedynego krytyka. toz bycia głupkiem nie mozna zabronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

spoko, pozostan w oblezonej twierdzy jedynego krytyka. toz bycia głupkiem nie mozna zabronic

Twoje argumenty to "spierdalaj" i" Nie można zabronić bycia głupkiem" . 

Zaraz pewnie wrzucisz trzy highlighty mobleya z meczu na deser:) 

Gościu ma przebłyski, aktualnie jest niezłym rolesem, przy dobrym rozgrywającym potrafi być plusowy. Masz jakiegoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Twoje argumenty to "spierdalaj" i" Nie można zabronić bycia głupkiem" . 

jest pierdyliard argumentow za obroną Mobley'a, i jeden przeciw niemu. gra bez playmakera. dziwne.

20 minut temu, fluber napisał:

Prawie tak dobrym jak Herbert Jones:) 

nie wiem jakim jest herbert jones. wiem jakim jest mobley (ogladam kazde spotkanie + jak nie wierzysz, to masz multum analiz powszechnie dostepnych).

wiem, ze statsy tez go bronia (najlepsza obrona na parkiecie jest z nim, najgorsza bez niego). eye-test mowi co do zasady o dobrm ustawieniu, nie skakaniu w każdą pompkę, tylko cyerpliwości (co nie jest normalne jak na rookiego)

statsy na ktore sie powolujesz (on/off), wywindowaly przede wszystkim bodajże w 2 lub 3 ostatnich spotkaniach (gdzie cavs zaliczyli jakies chore runy bez niego). tylko pytanie jak to ma go deprecjonować, skoro zagrał dobre spotkania?

szukasz na siłe dziury w całym, podczas gdy:
- mobley jest najlepszym defensorem druzyny (choc pewnie zaraz sie powolasz na markannena ze swoim zajebistym stats rim protection, pdoczas gdy jest totlanym kasztanem w obronie).
- w ataku zaskakuje, bo o dziwo ma całkiem niemało akcji 1 na 1, gdzie rzuca fadeawaye (dzis np. z tuckerem) - mało spodziewane
-  od paru dobrych spotkan regularnie dostarcza trojki na dobrym procencie - mało spodziewane w tym momencie, choc technika git, wiec daje to nadzieje na przyszlosc
- gra inteligentnie (nadzwyczaj jak na rookasa), dzis na przykldzie 2 kwarty, gdzie swietnie rozrzcual pilke z lini wolnych przeciw strefie  - w jakims sensie spodziewane, bo z tego był znany przed nba
- gra równo (jedno spotkanie ponizej 10 pkt w sezonie)

no ale chces sie klocic i wyjmowac jakies argumenty z dupy, twoj wybor. jestes jedyny z tego co wiem. no ale moze Bog Cie namaścił, nigdy nie wiadomo.

reasumując gosc ma impact na druzyne na pewno wiekszy od "niezłego" rolesa. dla mnie bdb rolesa jak juz.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, człowiek...morza napisał:

jest pierdyliard argumentow za obroną Mobley'a, i jeden przeciw niemu. gra bez playmakera. dziwne.

nie wiem jakim jest herbert jones. wiem jakim jest mobley (ogladam kazde spotkanie + jak nie wierzysz, to masz multum analiz powszechnie dostepnych).

wiem, ze statsy tez go bronia (najlepsza obrona na parkiecie jest z nim, najgorsza bez niego). eye-test mowi co do zasady o dobrm ustawieniu, nie skakaniu w każdą pompkę, tylko cyerpliwości (co nie jest normalne jak na rookiego)

statsy na ktore sie powolujesz (on/off), wywindowaly przede wszystkim bodajże w 2 lub 3 ostatnich spotkaniach (gdzie cavs zaliczyli jakies chore runy bez niego). tylko pytanie jak to ma go deprecjonować, skoro zagrał dobre spotkania?

szukasz na siłe dziury w całym, podczas gdy:
- mobley jest najlepszym defensorem druzyny (choc pewnie zaraz sie powolasz na markannena ze swoim zajebistym stats rim protection, pdoczas gdy jest totlanym kasztanem w obronie).
- w ataku zaskakuje, bo o dziwo ma całkiem niemało akcji 1 na 1, gdzie rzuca fadeawaye (dzis np. z tuckerem) - mało spodziewane
-  od paru dobrych spotkan regularnie dostarcza trojki na dobrym procencie - mało spodziewane w tym momencie, choc technika git, wiec daje to nadzieje na przyszlosc
- gra inteligentnie (nadzwyczaj jak na rookasa), dzis na przykldzie 2 kwarty, gdzie swietnie rozrzcual pilke z lini wolnych przeciw strefie  - w jakims sensie spodziewane, bo z tego był znany przed nba

no ale chces sie klocic i wyjmowac jakies argumenty z dupy, twoj wybor. jestes jedyny z tego co wiem. no ale moze Bog Cie namaścił, nigdy nie wiadomo.

reasumując gosc ma impact na druzyne na pewno wiekszy od "niezłego" rolesa. dla mnie bdb rolesa jak juz.

Dodaj jeszcze 5 razy "jak na rookiego" To może zrozumiesz o co mi chodzi:) 

Więc w sumie mogę się zgodzić że jest świetny jak na rookiego:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Dodaj jeszcze 5 razy "jak na rookiego" To może zrozumiesz o co mi chodzi:) 

Więc w sumie mogę się zgodzić że jest świetny jak na rookiego:) 

Ty piszesz niezly roles, ja bardzo dobry.

i obronca tez juz jest dobry/bardzo dobrym, przy ktorym nie jest na wyrost rozwazanie do all-d (jak na rookiego ewenement, w historii bodajze bylo 6, z glowy mutambo, bol, robinson i wiecej nie pameitam, gdzie wszyscy wchodzili po chyba 3-4 sezonach w ncaa). pierwsze z brzegu, polecam z dzis. pierwsza minuta filmiku i 3 akcje w obronie przeciw Herro w izolacji

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

I to akurat dzień sobie wybrał jak trzeba było dać odpocząć Paulowi Georgowi.

w czepku urodzeni, bogowie beGM wynagradzają nam zawiść userow. Musi być sprawiedliwość na tym świecie jakaś. 

A Tate wiadomo, klasa, jak i Brunson- aż szkoda ze się chłopak marnuje u nas na ławce bo easy byłby starterem w większości zespołów PO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2021 o 11:23, MarcusCamby napisał:

Duncan Robinson  53,76/3+1PO ( 12+12,96+13,92+14,88 ) od Philadelphia 76ers

Głos: TAK - Gość ma 27 lat, nic nie zarobił w karierze i jeden skillset dzięki któremu zarabia miliony, a nie zbiera szparagi w Niemczech. Wystarczy jeden gorszy sezon i będzie casus Buddy Hielda.

Tak mi się przypomniało. Na ten moment zbieracz szparagów to absolutny dramat.

Chyba najgorszy obecnie starter w lidze.

Tak tylko przypomnę mimochodem, że to extension zostało odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chyba najgorszy obecnie starter w lidze.

Nieeeee, dalej ma impact, bo obrona jest maks na nim skupiona. choc wiadomo, ze to nie to co wczesniej. ale pewnie niedlugo skoncyz sie ten slump

jak juz to walker :P

no ale ogolnie tego tez sie bałem, dlatego tez nie przedluzylem (a skonczylo se na wymianie na divincenzo, wiec bardzo git)

choc kontrakt ma u nas bardzo fajny i przy wiedzy ze taka bedzie cena na bank bym nie wymenil (wydawalo sie 60/4 u nas, lecz dziwne lato nadeszlo)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.