Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, MMM2121 napisał:

Czy DeRozon zostanie w końcu doceniony w naszej grze? Bo to już chyba najwyższy czas

Już w zeszłym roku raczej został doceniony, patrząc na mój bilans :) Ale w tym roku przyznaję, że nawet ja się nie spodziewałem że będzie jeszcze lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MMM2121 napisał:

Czy DeRozon zostanie w końcu doceniony w naszej grze? Bo to już chyba najwyższy czas

ja go doceniałem/doceniam.

Ostatnie sezony grał w SAS, a tam żaden gracz nie jest doceniany..

Jak drużyna gra dobrze to zasługa trenera, jak źle (w sumie jak dobrze to też nie wielka róznica) to oznacza że zawodnicy słabi.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cvbe napisał:

Już w zeszłym roku raczej został doceniony, patrząc na mój bilans :) Ale w tym roku przyznaję, że nawet ja się nie spodziewałem że będzie jeszcze lepszy :)

I to na jakim kontrakcie :) 

Ale, aby nie było za dobrze, to w Real Bulls DeRozan ma idealne warunki u ciebie brakuje mi grającego centra z 3. (Bo Porzi to na razie albo c***owo albo nie gra) wiec to ogranicza u ciebie jego potencjał. 

3 godziny temu, mac napisał:

ja go doceniałem/doceniam.

Ostatnie sezony grał w SAS, a tam żaden gracz nie jest doceniany..

Jak drużyna gra dobrze to zasługa trenera, jak źle (w sumie jak dobrze to też nie wielka róznica) to oznacza że zawodnicy słabi.

To tutaj mamy podobne zdanie.

Ja Demara kiedyś tez miałem w drużynie(jak jescze Bulls prowadziłem) i narracja na forum była wtedy taka, ze to rak bo ma c***owe on-offy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 12:46, RonnieArtestics napisał:

2. Wolves

 

Booker 49TS

Tatum 48TS

R. Jackson 41TS

i choć można doceniać formę PG, to jednak zwycięstw to nie daje, podobna sprawa jak z Roberetem Williamsem

i praktycznie brak głębi, gracza, który mógłby pociągnąć Minny pomimo słabej formy liderów

naprawdę @RonnieArtestics drugie miejsce? też mam swoje problemy (Grant, Brogdon) ale bądźmy poważni, Sota zaczęła fatalnie i zaraz może się okazać, że Tatum, Williams i George będą drżeli o Playoffy, a to byłaby katastrofa z perspektywy aspiracji, które nasze duo GMów na pewno ma niemałe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka , może  masz racje, może nie ale to był moj osobisty power ranking i odczucia bo obejrzeniu 80-90% meczy z całego weeekedu, oraz w dniu posta probka statystyk z 10 dni sezonu, od tego posta minęły 3 kolejne dni.

Więc jakby probka się zmieniła o aż 30% i przyznam ze w tym tygodniu to mam teraz czas może obejrzeć jeden Recap 30min dziennie. Luzik w weekend nadrobie znowu, a postaram się raz na 2-3 tygodnie uzupełniać PR bo jakaś dyskusje PR zawsze wprowadza i o to mi wlasciwie chodziło. I stwierdzam ze robiąc PR systematycznie wtedy tez bede miał lepszy obraz waszych zespołów pod glosowanie 

 

Wiec może dużo juz się zmieniło w te 3 noce, jak to bywa na początku,nie wiem. Bo conley chyba zaczal grać i brać w ogóle udział w ataku 😛 Napisałem tam dlaczego tak, a nie inaczej. Conley i Brogdon juz obaj mieli nieobecności, Brogdon nawet 3-4 mecze juz jakby liczyc do dzisiaj. Pozatym napisalem tez ze musicie sie kilka meczy dotrzeć, ale tylko kilka. Jakby nie było widoczna jest dość duża rewolucja w składzie, bo zamienić druga opcje zespołu (Jrue) na dwóch innych bardzo ważnych PG-SG ktorzy będą drugą i trzecią opcją, to nie jest jakaś kosmetyka.

 

Niektórzy Gracze Minnesoty mają trochę za uszami jak narazie, zwłaszcza Tatum wg mnie. Natomiast są tez gracze który zrobili break-out, jak Melton i RobWill. to gracze z ławki ale graja stawiam po 25-30 min, u nas ten breakout year jeszcze jest zboostowany ich mistrzowskim doświadczeniem które nabyli.

 

zreszta ja nie będę już Minnesoty bronił, może @mac Ma jakieś fajne staty ? Włączysz się bo ja ide spać, a Qcin jako ze chyba sam przyznaje ze nic nie ogląda raczej, to pewnie nic konstruktywnego nie napisze na temat dotychczasowej formy Minnesoty. 

 

Ale ostatnie co powiem jeszcze:  „George gra fajnie ale zwyciestw to nie daje” to jest zwykle żerowanie na tym gdzie gra obecnie pg, czyli w klubie gdzie ma powiedzmy sobie szczerze dość kiepski support na tą chwile. Wrzuć tam Jokica za PG13 i smiem twierdzić ze wiele lepszego bilansu nie zrobi Clippers. Kilka winow więcej e skali sezonu, owszem ale nikt nie zrobi chyba z tego co tam obecnie jest jakiegoś teamu 50+W. Dla Mnie takie zarzuty jak ten to niecelne argumenty. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Booker 49TS

Tatum 48TS

R. Jackson 41TS

i choć można doceniać formę PG, to jednak zwycięstw to nie daje, podobna sprawa jak z Roberetem Williamsem

i praktycznie brak głębi, gracza, który mógłby pociągnąć Minny pomimo słabej formy liderów

naprawdę @RonnieArtestics drugie miejsce? też mam swoje problemy (Grant, Brogdon) ale bądźmy poważni, Sota zaczęła fatalnie i zaraz może się okazać, że Tatum, Williams i George będą drżeli o Playoffy, a to byłaby katastrofa z perspektywy aspiracji, które nasze duo GMów na pewno ma niemałe

 

 

no tak xd c***owi Wolves, wielcy Denver! 

Pacers (Brogdon)- 3/6 

Jokic (Denver) - 4:4

Grant (Pistons)- 1:6

ino Conley dodatni bilans z s5, ale przypisywać mu wygrane Jazz to niezły odlot :D 

W ogóle ocenianie trymestru po 6-7 meczach (Suns, Clippers) to tez niezły odlot :) 

Zgadzam się ze Tatum wyglada kiepsko i jak tam nie ogarną w Celtics kogoś kto potrafi rozgrywać i będą ciagle izolacje na Browna i Tatuma to c***a Celtics w tym roku ugrają niestety, ale cóż, taki los Mistrza BeGM bez gwiazdki, ciagle kłody pod nogi a i tak dziwnie spokojny jestem ze będą finały z naszym liderem Paulem Georgem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to super, nie miałem pewności :)

Z jakiego powodu? Przecież to co napisałem jest prawdą. Decyzja sędziego to inna kwestia, ale faktem jest, że Jaren (nie tylko w tej akcji) rozegrał bardzo dobry mecz i mocno pomógł Memphis w tym zwycięstwie.

Barton też rozegrał zajebisty mecz, czy Jokić, ale o tym napisałem w temacie o Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

no tak xd c***owi Wolves, wielcy Denver! 

Pacers (Brogdon)- 3/6 

Jokic (Denver) - 4:4

Grant (Pistons)- 1:6

ale gdzie ja napisałem, że Denver są w świetnej formie? chodzi o to, że nie wszyscy śledzą formę wszystkich graczy i ktoś mógłby się zasugerować opisem Ronniego, a tak naprawde to clue sprawy jest takie, że skoro na oko pół rosteru Soty gra fatalnie lub poniżej oczekiwań, to wypada to odnotować, a nie sprowadzać wszystko do formy Meltona i PG

chciałbym aby walka była uczciwa i wyrównana, nie piszę tego po złości przecież

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

no Conley dodatni bilans z s5, ale przypisywać mu wygrane Jazz to niezły odlot

no taki odlot, że bez Conleya od razu było z Bulls w plecy, Conley to bezprzecznie mój drugi najlepszy gracz obecnie, jako kibic Jazz byś się wstydził takie brzydkie rzeczy pisać i to jeszcze o kluczowym graczu mistrzowskiej ekipy

 

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

w ogóle ocenianie trymestru po 6-7 meczach (Suns, Clippers) to tez niezły odlot :)

a co komu to przeszkadza, zwłaszcza, ze po Clippers widać, że Złote Ręce ich raczej nie wybawia

przyjedź do Blejkowa, to Ci dopiero pokaże niezły odlot, się tam pierdołami nie podniecaj

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Zgadzam się ze Tatum wyglada kiepsko i jak tam nie ogarną w Celtics kogoś kto potrafi rozgrywać i będą ciagle izolacje na Browna i Tatuma to c***a Celtics w tym roku ugrają niestety, ale cóż, taki los Mistrza BeGM bez gwiazdki, ciagle kłody pod nogi a i tak dziwnie spokojny jestem ze będą finały z naszym liderem Paulem Georgem

 

W dniu 10.06.2021 o 11:24, Qcin_69 napisał:

Paul George taka właśnie pełni role w Socie, jest 2-3-4 opcja i jest mu z tym dobrze, a te PO pokazują ze nie ma problemu usunąć się w cień i podporządkować potrzebom zespołu, co było tytaj wyśmiewane na starcie sezonu :) 

Tak jak pisałem od zawsze, Tatum jest pierwsza opcja, opcja B1 jest Booker, B2 George 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Skoro SGA tak lubi grac vs Lakers, to U nas w begm Thunder również robią sweepa Lakersom, prawda ? :D ? Oj @january ten najlepszy bilans w historii begm coś ci ucieka :D

Z moich analiz wynika, ze Lakers maja znowu najlatwiejszy terminarz w lidze. Zdecydowanie ida na rekord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.