Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, cvbe napisał:

No nie gra przez "mental issues" więc to raczej kontuzja jak każda inna...

Taa, mental issues ;) 

jestem fanem Bena od początku, śledzę cała karierę, tankowałem po niego w fbx2 także co nieco wiem o nim ;) i bardzo mi się nie podoba to nieprofesjonalnie podejscie

ale

te „mental issues” to był motyw aby nie dostawać kary za opuszczone mecze - bo wciąż chce za głosem Richa wymusić trade 

od wczoraj jadą kary bo już 76ers przestali wierzyć w to również, także zaraz pewnie wymyśli coś nowego albo wróci do gry

jak dla mnie - Ben po przejściu do NYK normalnie gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szulim napisał:

Taa, mental issues ;) 

jestem fanem Bena od początku, śledzę cała karierę, tankowałem po niego w fbx2 także co nieco wiem o nim ;) i bardzo mi się nie podoba to nieprofesjonalnie podejscie

ale

te „mental issues” to był motyw aby nie dostawać kary za opuszczone mecze - bo wciąż chce za głosem Richa wymusić trade 

od wczoraj jadą kary bo już 76ers przestali wierzyć w to również, także zaraz pewnie wymyśli coś nowego albo wróci do gry

jak dla mnie - Ben po przejściu do NYK normalnie gra 

Jak dla mnie to Simmons już w ostatnich po wyglądał jakby miał mental issues. 

Ogólnie to jest na całym świecie duży problem ze jak masz złamana nogę to wszyscy widzą że jest problem. A jak ktoś ma problemy psychiczne to wiele osób nie bierze tego na poważnie a często twierdzą że się udaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Alonzo napisał:

U mnie Wall, Irving czy Simmons grają bo nie ma krzty powodu by było inaczej. Odejmę im po prostu coś koło 30% meczy, gdyż nie wiadomo, czy któryś by gdzieś tam jakiegoś urazu podczas gry nie złapał. 

W przypadku Irvinga to chyba jest i to sporo. 

Swoją drogą dajcie znać jak dannygd, ely i tym podobni zaczną zachwycać się DeRozanem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

 

Ogólnie to jest na całym świecie duży problem ze jak masz złamana nogę to wszyscy widzą że jest problem. A jak ktoś ma problemy psychiczne to wiele osób nie bierze tego na poważnie a często twierdzą że się udaje. 

Fluber, żeby nie było ze bagatelizuje choroby psychiczne czy cos

sam przechodziłem przez załamanie nerwowe i widmo depresji i wyszedłem z tego już chwile temu

Mam wieku znajomych którzy chodzą ba terapie i szukaja pomocy 

i tu właśnie jest to clue - w momencie w którym przyznajesz ze masz problem, to już jest ten etap w którym chcesz sobie pomoc a nie odrzucasz - Simmons niestety po prostu od paru tygodni odrzuca jakakolwiek pomoc ze strony Philly wiec po prostu dla mnie jest to naciągane i bardziej skłaniam się ku temu ze to dalsza próba wpłynięcia na trade

 

EDIT:

swoją drogą dzisiejszy news tym bardziej potwierdza moje podejrzenia

 

hajs przestał się zgadzać i od razu chęć kooperacji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Czy Ty właśnie dzielisz GMow na:

Popierających Knicks a jak nie to: 

- pieniaczy

- nie będących bezstronnymi?

W sytuacji gdzie Simmons nie gra w RL, bo nie jest w stanie?

naprawde mam Ci tłumaczyc o co.chodzi. w tej grze? 

Osobie, ktorej glosy zatrzymały dynastie Knicks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Wgl z postu człowieka clowna wynika jakby Knicks mieli walczyć o to samo co Cavs i Pacers czyli o HCAw I rundzie/top6 na wschodzie. 😂😂 

tak szczerze to nie wiem z czego sie smiejesz.

ale przypominam sobie, ze masz van flett top40, to przestaje sie dziwic.

zaś Ty sie zdziwisz przy glsoowaniu 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile byłbym w stanie sie zgodzic, ze Simmons moglby/powinien zaczac sezon z Knicks to tu jest ta sama sytuacja co choćby z Klayem w Playoffs, nie wiadomo jak a) grałby w nowym zespole po ostatnim fiasku w PO b) co z ewentualnymi kontuzjami?

Nic do Knicks nie mam, ale sam jeszcze nie wiem czy Simmons u mnie bedzie grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

O ile byłbym w stanie sie zgodzic, ze Simmons moglby/powinien zaczac sezon z Knicks to tu jest ta sama sytuacja co choćby z Klayem w Playoffs, nie wiadomo jak a) grałby w nowym zespole po ostatnim fiasku w PO b) co z ewentualnymi kontuzjami?

Nic do Knicks nie mam, ale sam jeszcze nie wiem czy Simmons u mnie bedzie grał.

Simmons dla mnie wstępnie gra 2/3 meczy i gra słaby sezon. Na razie skłaniam się ku takiemu rozwiązaniu. 
Swoją droga @Lucas czy według ciebie Zion powinien grać w ostatnich playoff? Jak tego ulanca wtedy liczyłeś? Bo to może być nieco podobny case do Klaya, ale o tym nikt nie mówi xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Simmons dla mnie wstępnie gra 2/3 meczy i gra słaby sezon. Na razie skłaniam się ku takiemu rozwiązaniu. 
Swoją droga @Lucas czy według ciebie Zion powinien grać w ostatnich playoff? Jak tego ulanca wtedy liczyłeś? Bo to może być nieco podobny case do Klaya, ale o tym nikt nie mówi xd

Nie pamiętam, możliwe że grał, bo chyba nie miało to na ten moment naszej wiedzy wyglądać tak groźnie jak się okazuje.

Generalnie to zawsze ciężkie tematy u nas, bo nie mamy pełnej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

tak szczerze to nie wiem z czego sie smiejesz.

ale przypominam sobie, ze masz van flett top40, to przestaje sie dziwic.

zaś Ty sie zdziwisz przy glsoowaniu 🤷‍♂️

Kto ma lepszy backcourt ode mnie w lidze ? :) Kto ma lepszą ławkę ode mnie w lidze ?  Może po dwie drużyny w każdej z tych dwóch kategorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

W ostatnim sezonie Malik Beasley grał 30mpg, a Carmelo 13mpg. Jestem ciekawy, czy GM Knicks przygotował na początek 1 trymestru jakieś usprawnienia:)

No Beasley pewnie bedzie gral tyle samo, a Melo podskoczą minuty, bo konkurencja mniejsza.

akurat jestem chyba ostatnia osobe, ktora skrajnie zongluje minutami, w zaleznosci od formy via beasley, dotson itd.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.