Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@AlonzoA skad mieli miec i Brogdona i Bartona ? @LeweBiodroSmoka czy ty tez rozdajesz za darmo graczy ? :D Jak tak to poproszę jeramiego albo chociaż vanderbilta ! 

jeśli vanderbilt się komuś należy za free to mnie.

swoją drogą, czy Theis to jeden z gorszych kontraktów tego offseaon ?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mac napisał:

to i tak lepiej niż Ty potraktowałeś Isaiaha Stewarta.

Stewart został oddany do zespołu gdzie ma pewny plac i miejsce do rozwoju, został wymieniony za aktualnego startera, więc nie wiem gdzie tu złe traktowanie

buduje zespół po swojemu, zresztą o Morrisa starałem się 2.5 sezonu, nie wszystko da się przeliczyć na assety, są rzeczy ważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu potwierdzam wyjątkowa staranność w pozyskaniu Monte. Przypomne ze DEN walczyło o niego na rynku wolnych agentów i to był główny powód ze jedynym kierunkiem w który ewentualnie rozważałem oddanie Morrisa to było DEN. Po cichu liczę ze gracz się niesamowicie rozwinie i może to będzie języczkiem uwagi w jakiejś trudnej serii. Gość ma zadatki aby poskakać po głowie takim lakers. 

Ale stanę tez troszkę po stronie lakers. U nas gra finansowo jest trudniejsza i nie do końca możemy brać 1:1 temat budowania ekipy mistrzowskiej. Jak się budżet nie spina to u nas niestety trzeba robić bolesne ciecia inaczej niż w realu. 

Wiec mimo ze to bardzo obrazowe i plastyczne jest to zdenerwowanie LBJ czy Jimasa na brak Malcolma to mimo wszystko poprzez koncept finansowy gry nie jest to aż tak oczywiste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Tu potwierdzam wyjątkowa staranność w pozyskaniu Monte. Przypomne ze DEN walczyło o niego na rynku wolnych agentów i to był główny powód ze jedynym kierunkiem w który ewentualnie rozważałem oddanie Morrisa to było DEN. Po cichu liczę ze gracz się niesamowicie rozwinie i może to będzie języczkiem uwagi w jakiejś trudnej serii. Gość ma zadatki aby poskakać po głowie takim lakers. 

o to chyba nawet trochę lepsze predykszyn niż sam mu wróżę, dla mnie Monte będzie albo kluczowym zmiennikiem albo starterem w teamie rozwijającym się bez wielkich aspiracji(casus J. Granta), czy ma jeszcze szanse się rozwinąć? na pewno tak, bo ma trochę leaków jak przeciętna kreacja, ale coś mi się wydaje, że sufit jest już blisko

tak czy inaczej bardzo miło to słyszeć

a jedną serię już pomógł wygrać, tą z Blazers, może to nie Lakers, ale łatwo na pewno nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Stewart został oddany do zespołu gdzie ma pewny plac i miejsce do rozwoju, został wymieniony za aktualnego startera, więc nie wiem gdzie tu złe traktowanie

buduje zespół po swojemu, zresztą o Morrisa starałem się 2.5 sezonu, nie wszystko da się przeliczyć na assety, są rzeczy ważniejsze

no to ze Monte Morris jest starterem u Ciebie sporo mówi o aspiracjach na ten sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

no to ze Monte Morris jest starterem u Ciebie sporo mówi o aspiracjach na ten sezon

ziom, Monte jest starterem w rl Nuggets, nie u mnie, Murray ma kontuzje, pamiętasz?

a w mojej drużynie jest nieoceniony gdyż z powodzeniem moze wejść w buty Conleya czy Brogdona, a jak wiemy ta dwójka jest podatna na urazy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

mysle, ze lepszym byloby zadać to pytanie wszystkim?

jak znajdziesz 1 czy chociaz 2 osoby to juz bedzie sukces

Biorac pod uwage jak narracja potrafi ludziom namieszac to nie zdziwi mnie jak znajdziesz osoby wolace Freda nad Simmonsem, choc oczywiscie to nie oznacza, ze maja rację (nie mają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to samo podobno usłyszał Conley gdy podpisywaliście Jacksona

Conley to klasa gracz i bardzo bym go chcial i minuty i s5 mialby na pewno (w momencie podpisywania RJiego byli już pewne ze Conley ochodzi bo pewien pseudo spoldzielczyk zachował sie jak brutus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Conley to klasa gracz i bardzo bym go chcial i minuty i s5 mialby na pewno (w momencie podpisywania RJiego byli już pewne ze Conley ochodzi bo pewien pseudo spoldzielczyk zachował sie jak brutus)

prawda. 

należałoby tez przypomnieć ze rok temu nikt nie chciał Conleya a mu go wzięliśmy i odbudowaliśmy w Minnesocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.