Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, cvbe napisał:

No to c'mon - nie porównuj swoich wyników do wyników RL drużyny jeśli masz z niej 3ch graczy :D Choć też uważam, że overall miałeś personalnie lepszy skład niż RL Nuggets, ale tego nie da się brać 1x1 ;)

chyba odnosisz mylne wrażenie, bo ja właśnie nie chcę tych rosterów porównywać, bo u mnie tutaj nie ma dyskusji zresztą największy problem jest właśnie taki, że głosujący uznali, że moi Nuggets zasłużyli na niższy bilans niż wykręciliśmy w realu, a to jest po prostu absurdalne, sam Holiday, który grał rs izyi na poziomie top20 powinien tutaj "robić robotę"

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

glebie to mieli u nas knicks gdy zdobyli mistrza, tam za back-court robilo tro rubio-bogdanovic-duncan robinson

mówisz chyba o głebi odbytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

mówisz chyba o głebi odbytu

rywali jak najbardziej. nikt nie pomiescil tej szarży skonczylo sie na ambulance, a dla mnie osobiscie tytulem goat begm forever

rywalom pzoostalo jedynie jaranko typu udalo sie zrobic najlepszy sklad, bo lbj przyszedl za free a brat shevcu zaakcepowal ruchanie calonocne w cenie godziny

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

ale się tryb Alonzo Ci włączył LBS, długo będziesz jeszcze rozpamiętywał te końcówkę sezonu gdzie potężne Wilki Cię dopadły? 

 

chciałem tylko przypomniieć bieg wydarzeń póki sezon młody, już kończę, mam nadzieję, że choć kilku GMów się zreflektuje

bo taki Austin Rivers ma obecnie PER -2.9, ja serio nie wiedziałem, że tak w ogóle można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciałem tylko przypomniieć bieg wydarzeń póki sezon młody, już kończę, mam nadzieję, że choć kilku GMów się zreflektuje

bo taki Austin Rivers ma obecnie PER -2.9, ja serio nie wiedziałem, że tak w ogóle można

ale Ty uważasz za haniebne to ze przegrałeś bilans z najlepsza drużyna w historii dotychczasowej beGM? gdzie tydzień w tydzień ktoś z BIG5 Wolves dostawał nagrodę dla gracza tygodnia a zdaje się dwukrotnie jej gracze otrzyamali takowe nagrody jednocześnie na Wsxhodzie i Zachodzie w rl NBA? (w 3 trymestrze) dlatego ze miałeś Monte Morrisa i Alexa Caruso ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

gdzie tydzień w tydzień ktoś z BIG5 Wolves dostawał nagrodę dla gracza tygodnia

no zajebisty argument, Jokić w takim razie miał 2 nagrody dla gracza miesiąca w 4miesięcznym sezonie

zresztą beGMowi Nuggets to kolektyw, nie muszę mieć 15 allstarów żeby się tutaj liczyć, co jest o tyle dobre z mojej perspektywy, ze jestem w stanie załatać potencjalną kontuzje ważnego gracza, Sota gdy wypadnie im ktoś z allstarów od razu sprada w notowaniach i tego już nie nadrobi bez nieprzewidzianych wymian

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

no zajebisty argument, Jokić w takim razie miał 2 nagrody dla gracza miesiąca w 4miesięcznym sezonie

zresztą beGMowi Nuggets to kolektyw, nie muszę mieć 15 allstarów żeby się tutaj liczyć, co jest o tyle dobre z mojej perspektywy, ze jestem w stanie załatać potencjalną kontuzje ważnego gracza, Sota gdy wypadnie im ktoś z allstarów od razu sprada w notowaniach i tego już nie nadrobi bez nieprzewidzianych wymian

no ja wiem ze już próbowano udowadniać ze DFS jest lepszy niż George na tym podforum, ale niby jak wypadnięcie jednego z 5 graczy na poziomie allstar miałoby znacząco obniżyć notowania Soty? Przewaga Soty jest właśnie to, ze nawet jak wypadnie 1 gracz to pozostała 3-4 jest tak wykurwiscie dobra ze nie powinno mieć to znaczącego przełożenia na bilans:) Stad konstrukcja Soty zeszłorocznej to niedościgniony wzór, który w podręcznikach beGM miałby osobny rozdział, bo nigdy w beGM nie uzbierano w 1 miejscu tak wiele talentu jednocześnie w swoim prime/ lub chwile przed nim, w sumie to byliśmy pod tym katem takimi Thunder 12’ na końskich sterydach :) stad piękny tytuł, jedyny w historii beGM bez gwiazdki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

ale niby jak wypadnięcie jednego z 5 graczy na poziomie allstar miałoby znacząco obniżyć notowania Soty? P

bez jaj, wygrałeś Finał w proporcjach ok 60/40, bez kogoś z Big4 tytułu by nie było, a już na pewno byłoby o to o wiele  trudniej

nie żeby coś, bo też na żadne urazy nie liczę, a jakby mi wypadłby Jok lub Holiday też byłoby to samo, ale miałem tylko dwóch graczyz topu, zawsze to mniejsza szansa na ubytek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Trzeba się z tym zgodzić. Wpadł wielki szlem w poprzednim sezonie i to zdrowie dopisało o konkurencji nie na dokładkę. A świetny ale uważany za najsłabsze ogniwo świetnie zagrał w finałach. To się może nie powtórzyć choć uważnie patrzę teraz w stronę lakers. 

przepraszam ze przeszkadzam, ale sota to mzoe 2 all-starow miala (george i tatum) i to na tyle.

imo dolna polowka, jak nie ostatnia cwiartka patrzac na to jakie druzyny zdobywaly mistrza przez ostatnie 20 lat (najslabszy mistrz u nas - fakt, nie opinia)

wiecej szczescia niz faktycznej sily (w zdrowiu knicks i lakers na luzie lepsi) + heat porownywalny poziom, sixers ze zdrowym klayem i whitem tez 

tier 1 knicks,

1.5 lakers

2. wolves, sixers, heat

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dla mnie jedyny tytuł bez gwiazdki to ten człowieka morza. 

Wolves to spółdzielnia. Ich tytuły smakują równie znakomicie jak te wygrywane taktyką save&load w Football Manager. 

aha, a możesz podać jakikolwiek dowód na działanie Spółdzielni w zeszłorocznym sukcesie Wolves? I kto w końcu do tej Spółdzielni należy?

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bez jaj, wygrałeś Finał w proporcjach ok 60/40, bez kogoś z Big4 tytułu by nie było, a już na pewno byłoby o to o wiele  trudniej

nie żeby coś, bo też na żadne urazy nie liczę, a jakby mi wypadłby Jok lub Holiday też byłoby to samo, ale miałem tylko dwóch graczyz topu, zawsze to mniejsza szansa na ubytek ;]

no wygrałem 60/40 przez Antyspoldzielnie i ogólna niechęć do mojego geniuszu przez zakompleksionych userow :D 

Użytkownicy którzy są obojętni na sympatie/antypatie do danych Gmow i głosują obiektywnie (na ile obiektywne może być głosowanie ofk) - w 100% zagłosowali na Minnesote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wolves to spółdzielnia. Ich tytuły smakują równie znakomicie jak te wygrywane taktyką save&load w Football Manager. 

jak mialem 10 lat to tak sie gralo.

wymowne.

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dla mnie jedyny tytuł bez gwiazdki to ten człowieka morza. 

dziekuje przyjacielu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, Marcus 

taka to Spółdzielnia, że dzięki Qcinowi dałem Conleyowi o jakieś 12 baniek więcej niż musiałem, bo mnie c***ek straszył, że mnie przebije w ostatniej turze, a na dokładkę za odpuszczenie go chciał wyciągnąć pick

jak trzeba takiemu Sylwkowi pomóc zejść z selera, to nie ma problemu, zawsze pomogę czy coś, ale Spółdzielnia to jest taki mit, o wiele więcej pomógł mi c_m niż cała ta pseudo Spółdzielnia razem wzięta

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@LeweBiodroSmoka mam nadzieję, że będziesz zgłaszał chęć docenienia głębi składu jak zobaczysz skład Pacers. Nie ma co wracać do tego już, sam mówisz że miałeś urazy - a  Minnesota miała monster III trymestr. 

Pacers mega mi się podobają, doceniam

rl Nuggets grali przecież znakomicie robiąc najlepszy bilans, znowu to powtarzam, a dodatkowo miałem MVP i zdrowy skład, taki układ gwiazd może się już nie powtórzyć, a mimo to niewiele mi to pomogło ;]

8 minut temu, january napisał:

Lakers zrobili na ten sezon takiego overkilla, że pozostała tylko dyskusja o przeszłości, czy o co chodzi :D ?

no na dziś dzień sezon jest rostrzygnięty, chyba, że znowu zdarzy się jakiś run Suns czy innych Mavs, ale ciężko na to liczyć

tam @RonnieArtestics nie doczytałem, że pisałeś o urazach, naprawdę chciałbym w każym trymestrze mieć takie problemy, że wypada mi Morris na połowę spotkań razem z Bartonem, którego nieobecność była raczej plusem patrząc na jego formę w tamtym sezonie

ok kończę już ten temat, sorry jak kogoś to drażniło

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.