Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, january napisał:

Właśnie zepsułeś potencjalny trade Zion-Davis, bo jak @człowiek...morza to zobaczy to zakończy negocjacje :D 

Lepiej przeproś za c***owe głosowanie w playoff xd 

A Zion No wyglada fatalnie i to ogromny red flag, będę bardzo rozczarowany jak jego kariera nie potoczy się tak, jakby mogła bo bardzo lubie jego styl gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój power ranking to moja ocena siły drużyn na starcie ligi + przewidywania na nastepne dwa tygodnie powiedzmy, nie jest to power ranking na cały sezon a raczej obecna forma i dyspozycja. Z góry mowie nie bawię się w co bedzie w II trymestrze czy w lutym po transferach. 
 

podzielilem to na dwie konferencje dla przejrzystości. Najpierw zachod :

 

I tier PEWNIAKI do Play offs
 

1. Lakers 

cóż, curry i lebron i Butler osobno wyglądają zacnie jak narazie, strach myśleć jak wyglądaliby razem. Lebron co prawda dwa mecze opuscil już ale i bez niego będą mocni. Do tego bazemore i aldridge, George Hill jako weterani dobrze weszli w sezon. Czepiać można się jedynie zaangażowania Batuma po podpisaniu nowego kontraktu oraz formy Claxtona. 

2. Wolves

Melton swietnie wszedł w sezon, George jest w optymalnej formie, Booker, Tatum oraz Ayton dosc leniwie po mistrzowskim sezonie wchodzą w sezon ale już łapią po mału swój rytm. ponadto wolves mają ewidentnie kłopot bogactwa na centrze i ciekawe czy coś z tym zrobią w trakcie sezonu bo i rob will i Ayton zasługują na pełne minuty w s5. Jesli czegoś brak, to brakuje tu po odejściu jakiegoś stabilnego rezerwowego forwarda w tym zespole. 


3. Nuggets 

Jokic zaczął sezon fenomenalnie, to doprawdy fascynujące, że MVP ligi w tym roku postanowił się jeszcze w czymś poprawić i dorzucić coś do swojej gry, więc wszedł na jakiś kosmiczny poziom 60% fg i 15 zbiórek na mecz, naprawdę czapki z głów. Świetnie zaczął sezon Brogdon, ale u nas trzeba pamiętać żeby dać mu te kilka meczy na zgranie (ale tylko kilka, bo to inteligentny gracz). Grant, Caruso pozytywnie. Monte Morris i Conley dość ślamazarny start sezonu, stąd lokata niżej niż Wolves. 


4. Mavs
 

Tu Trae gra szczerze tak sobie, Wooda ciężko bedzie oceniać obiektywnie w tym sezonie, Jordan Poole nie taki świetny jak go malowali, a Holiday i Zion już połamani, a mimo wszystko głębia tego składu trzyma wyniki w ryzach na początku. Masa dobrych rolesów robi swoje Bridges, Bojan, Otto Porter dobrze weszli w sezon. Narazie to starcza na wynik w okolicach HCA w I rundzie PO, ale Houston tutaj depcze po piętach 

5. Rockets

Beal strasznie cegli na starcie sezonu. Pewnie się ogarnie zaraz ale 35% fg warto odnotować. Brown swoje niby robi ale nie prowadzi to do zwyciestw w realu, nie widzę pełnego zaangażowania w obronie u niego. Bam natomiast bardzo na plus. Terry Rozier i Josh Hart już opuścili po kilka spotkań. Jednak tu znowu głębia i zasłużeni tacy jak weterani robią swoje, każdy z czwórki Rondo, Ish Smith, Mason Plumlee, Larry Nance jr. Wnosi coś pozytywnego do tego zespołu. Ta głębia i starpower wyróżnia mocno 5 topowych zespołów na zachodzie do tej pory. 
 

II tier ŚREDNIAKI z playoffs/playin:

6. Suns

Ja nie żartuje, @Lucas twój zespół wchodzi w sezon na pełnej kurwie. Zwłaszcza Harrison Barnes, świeżo mianowany g2g w zespole? Dinwiddie, Bogdan, Tobias robią swoje. Bardzo dużym pozytywnym zaskoczeniem nazwałbym Bane’a, gość jest skuteczny i można na nim polegać po obu stronach parkietu. Dodaj do tego z ławki pozytywne minuty Thybulle i Giddeya. Przyczepiłbym się jedynie gry Jarrena Jacksona, który kolejny już sezon zaczyna od jakichś foul trouble w co drugim meczu. Znowu zbiera po 5 piłek a tu jest chyba podstawowym centrem. Więc zbiórka to Chyba pierwsze co Suns muszą wzmocnić w składzie, bo Harris już tez nie zbiera po 8 piłek na mecz jak kiedyś. Ale Naprawdę, musze to podkreślić aż: start sezonu wygląda znacznie lepiej niż u konkurencji z Warriors czy Thunder. 
 

7. Warriors

 

Zach LaVine na początek przyznam bardzo na plus. Przez te lata gdzie był liderem słabych drużyn dojrzał bardzo jako lider ataku. Sabonis i Ingram solidnie ale obaj nie prowadzą swoich zespołów w realu do zwycięstw, a mają przyzwoite supporty. Tutaj obowiązków mają rzeczywiście mniej niż w realu, ale no narazie obaj tylko przyzwoicie i bez zachwytów. Druga linia zawodzi mocno, Ingles jak zawsze ślamazarnie zaczął, więc pewnie się ogarnie w drugiej czesci sezonu. Danny Green i Harkless bezbarwni i w obronie i ataku. Mam zgrzyt z Dortem bo nie widziałem za dużo OKC realu ale skoro nawet w miarę stałej rotacji do dziś nie mają ustalonej i będą dostawać od wszystkich -30 to ciężko bedzie jego impact w tym sezonie oceniać jakkolwiek obiektywnie. 

8. Thunder 

wiem ze podejrzewacie mnie pewnie o nieobiektywność w ich przypadku wiec dałem ich wyżej niż Kings ale szczerze ten team mnie nie przekonuje do tej pory. SGA jak Dorta - będzie bardzo ciężko brać go jako duży pozytyw z takimi wynikami zespołu w realu. Randle mniej więcej swoje,choć gorszy mecz ofensywnie się juz trafił mu dwa razy. OG bardzo dobrze rzutowo wygląda na starcie sezonu. Mills gra nieźle ale jak to Mills, w kratkę dość. Muszę zwrócić uwagę na już bardzo sporo nieobecności - Brown coś opuscił, powell miał już uraz, Neto również, a Brook Lopez wypadnie chyba na ciut dłużej. Capela tez gra dość w kratkę. Głębia ratuje ten skład ale Kings i Clippers narazie drepczą im po piętach.

 

9. Kings 

Gobert, Rubio i Schroeder dobrze wchodzą w sezon. Clarkson z ławki zrobi swoje 17pts, KCP zagra raz na trzy mecze swietnie. Bjelica ma ten potencjał na przebłyski dobrej gry. Joe Harris się musi ogarnąć. Shake Milton bez Simmonsa w realu może mieć breakout year, wrócił już po urazie i narazie dwa razy ponad 10pts w kilkanaście minut na mecz.

 

10. Clippers

 

Vucevic coś zmianę klubu w begm i powiedzmy szczerze degradacje do słabszego klubu coś źle przyjął bo brakuje mu skuteczności z gry mocno :D ale oprócz slumpu rzutowego wygląda nieźle kondycyjnie. NAW bardzo na plus, choć bez impactu na zwycięstwa w realu. Zwłaszcza Fournier, ale też Wiggins i Garland zaczęli też nieźle. PJ washington mocno zawodzi moje oczekiwania ale w ciągu dwóch następnych tygodni przeczuwam że ustabilizuje formę.  Mocnym minusem jak narazie Porter jr, koszmarnie się ogląda Rockets w realu. Czekamy na jakiś pierwszy przebłysk geniuszu Cade, bo w debiucie coś nie poszalał. 

11. Grizzlies 

moze i mógłbym wrzucić wyżej, do końca nie wiem. To chyba dlatego tak dałem, ze widziałem dużo Bulls i Vucevica, a Wolves i Edwardsa tak sobie, jedynie wczoraj 2nd half gdzie grał średnio. MPJ narazie tez mocny meeeh. Draymond wygląda dobrze w Warriors ale nie wiem czy tu by mu się chciało grac na 100%? Brakuje ciut firepower w ataku, a raczej powtarzalności tam. Nie wiem tez za bardzo kto ma tu być podstawowym PG, Barton? I Dray jako point-forward ? Bo chyba nie Elfrid Payton? Ta pozycja zwłaszcza, oraz ławka musi zostać wzmocniona jeżeli gm Memphis ma aspiracje do walki o play-in już w tym roku. (Swoja droga @BMF To może ze mną byś mógł się dogadac w pierwszym okienku jak potrzebujesz shooterow z ławki : blink : : blink : odezwałbym się tez do shevcu po jakiegoś rozgrywajacego, ale nie wiem czy on chce wzmacniać rywala w walce do play in

III tier SŁABIAKI i przedszkolaki 


12. Spurs 

Murray zaczął ten sezon dość zacnie. Collins, Reddish i rookie Franz Wagner bardzo przyzwoicie I regularnie przede wszystkim. To jest słowo którego brakowało reddishowi w pierwszych dwóch sezonach, a tu proszę, równa produkcja co noc. Niestety poza tą czwórka pod nieobecność Rui ciężko wskazać mi jakichkolwiek przyzwoitych na więcej niż 5-10minut ( Little, Hampton, Nesmith ) zawodników, jeżeli któryś z wymienionych wyżej graczy to twój piąty najlepszy zawodnik to wiedz że o play in w begm możesz sobie pomarzyć. 
 

13. Blazers 

to na pewno jeszcze nie ten sezon, z dużym prawdopodobieństwem bez pozyskania gwiazdy z FA w przyszłym roku to również jeszcze nie to, ale światełko w tunelu w postaci pierwszych przebłysków talentu Greena i Suggsa już są. Ciekawe w sumie jak będą obok siebie wyglądali bo dość podobny skillset widzę w obu. Toppin zrobił małe postępy w obronie. Martwi ta poważna kontuzja Patricka Williamsa, zastopuje to trochę mu karierę. 
 

14. Jazz 
 

Lonzo pewnie się już wkurza i zaczyna po mału  tupać nóżkami ze się marnuje jesli w ogóle przez grę w Jazz jest świadom jak dobry jest w koszykówkę. Szulim, nie zmarnuj jego potencjału i spiesz się z tym procesem! Takie sygnały wysyła Ci twój lider! Gry innych nie skomentuje z grzeczności.

15. @MarcusCamby a Wall to gra u Ciebie czy tez sobie stwierdził ze jesteś za słaby żeby marnować swoj wysiłek na twój zespół ? 😛 bez złośliwości, pytam bardziej czy go Liczyc jako grającego, czy nie ? A zreszta, watpie żeby nawet taki superstar jak on zmienił tutaj coś. Nie traktuj jak atak, sam wiesz chyba, że jest źle. Z pozytywów: Harrell trzepie sobie fajne staty, kto wie może z taka grą się nad tobą nawet zlituje i nie weźmie player option ?;p 
Pechowo trafiłeś pod kątem tego sezonu z przydziałem w realu Moody’ego i Butlera bo zbyt szybko nam nie pokażą na co ich stać naprawdę.  Ale january pewnie wiedział co robi i chłopaki na przyszłość wydają się być niezłą inwestycją.. cierpliwości życzę i hmm.. miłego oglądania NCAA ? ;)

 

 

kto Się zgadza a kto chce mi najebac ?

wschod wieczorem, oj bedzie gorąco bo mam haki na każdego tam! 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam ale i chętnie bym tez i najebal. Przecież nie musi to być z powodu jakiejś błędnej oceny graczy nba. Ba. U nas nie musi być w ogóle powodu.  Wystarczy ze bylbys pod ręka w pobliżu. A ba serio fajny świeży bez napinki ranking. Zapewne następne wpisy ten miły nastrój pewnie zepsują ale mi ta świeżość odpowiada. Taka sałatka owocowa z wszystkim po trochu. 
Od strony spurs dodam ze cierpliwie czekam na powrót Rui a Wagner i Cam bardzo cieszą. To jest już fajna młoda drużyna z dobrym nastawieniem w D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny power ranking @RonnieArtestics ;) 

Ja może tez zacznę pisać ale dopiero za rok jak już trochę ogarnę bardziej zależności i ocenę każdej z druzyn ;)

co do oceny Jazz - Lonzo wie jak bdb graczem jest i wie tez ze po to podpisałem go na dłużej razem z Isaacem i Bryantem aby rozwijac zespół - zwłaszcza defensywnie ;) 

Póki co kontuzje jeszcze nie pozwalają wejść dobrze w sezon ale myśle ze w drugiej połowie Utah będzie gryźć parkiet i defensywnie walczyć w obronie do konca

o firepower powalczę w kolejnym sezonie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics Kto w Real Pels oprócz Jonasa jest przyzwoitym supportem? :) 
 

Real Pacers jak Real Boston na razie bardzo rozczarowują, ale tutaj imho zwycięstwa przyjdą. LeVert wrócił, Brogdon na szczescię nie ma poważnej kontuzji, wiec zapewne optyką się zmieni. Sam Sabonis ma bardzo dobry początek sezonu po dwóch stronach parkietu. (Poprawił prace nóg na pick and rolu imho). Chociaż ja osobiście liczę, na jego transfer tak, aby mógł w jakieś drużynie grać pełnoetatowego centra, bo imho to powinna być jego docelowa pozycja. 
 

i dzięki za power ranking zawsze fajnie się czyta trochę dłuższe wypowiedzi. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMM2121 napisał:

@RonnieArtestics Kto w Real Pels oprócz Jonasa jest przyzwoitym supportem? :) 
 

Real Pacers jak Real Boston na razie bardzo rozczarowują, ale tutaj imho zwycięstwa przyjdą. LeVert wrócił, Brogdon na szczescię nie ma poważnej kontuzji, wiec zapewne optyką się zmieni. Sam Sabonis ma bardzo dobry początek sezonu po dwóch stronach parkietu. (Poprawił prace nóg na pick and rolu imho). Chociaż ja osobiście liczę, na jego transfer tak, aby mógł w jakieś drużynie grać pełnoetatowego centra, bo imho to powinna być jego docelowa pozycja. 
 

i dzięki za power ranking zawsze fajnie się czyta trochę dłuższe wypowiedzi. :) 

NAW jeszcze legitnie wyglada a i @fluber zapewnia ze Graham jest plusowy wiec na kogos musi zlecieć wina, czyli wychodzi że na Ingrama jako lidera. 😛 Ergo on robi swoje staty, ale wyników drużynowych kolejny raz brak.

 

btw Zgadzasz się ze Phoenix w tych 5-6 kolejkach wyglądało lepiej ? Bo tu ciekawy pojedynek o 6 seed się szykuje miedzy wami moim zdaniem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał:

NAW jeszcze legitnie wyglada a i @fluber zapewnia ze Graham jest plusowy wiec na kogos musi zlecieć wina, czyli wychodzi że na Ingrama jako lidera. 😛 Ergo on robi swoje staty, ale wyników drużynowych kolejny raz brak.

 

btw Zgadzasz się ze Phoenix w tych 5-6 kolejkach wyglądało lepiej ? Bo tu ciekawy pojedynek o 6 seed się szykuje miedzy wami moim zdaniem. 

 

Przecież NAV cegli strasznie, okropne ma procenty na razie. 

no i oczywiście, ze ogólnie się nie zgadzam, odnosiłem się głównie do mojego zespołu xd 

Dallas zdecydowanie na razie za wysoko,

Suns zamienić miejscami z Golden i ideolo xd ale przyznaje, ze Suns weszli w sezon bardzo dobrze, ale nie sadze, ze to utrzymają na dłuższa metę. (Barnes i Harris spadną z procentów) No i nie maja centra, to tez powinno bolec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód jedziemy. 

I Tier czyli PEWNIAKI do PO

1.  76ers 

Traktuje Irvinga jako niegrającego, a pomimo tego uważam że to właśnie Sixers najlepiej narazie zaczęli. A to dziwne, bo w sumie moim zdaniem bardziej dlatego, ze każdy z innych contenderów ze wschodu ma swoje problemy na starcie niż dlatego, że embiid jakoś super wymiata. Ale rolesi trzeba przyznać zaczęli sezon na bardzo dużym poziomie. 

2. Magic 

Towns gra jak top5 ligi w tej chwili, zobaczymy czy to utrzyma. Mitchell swoje. Lowry pasywnie w ataku jak narazie jeśli chodzi o rzuty w tym Miami. Liczyłem na większe postępy Manna. Najmniej problemów w tej grupie topowej więc daje drugie miejsce, ale rzuca mi się w oczy srednia ławka rezerwowych w tym sezonie. 

3. Cavaliers 

Haliburton miał flopsa małego ale już się rozkręca. DeRozan wygląda wybornie. Barrett rownież, zwłaszcza w defensywnie. Poeltl też. Wyrósł turaj bardzo mocny młody zespół z charakterem w obronie. Na minus kryzys wieku średniego u Kemby, opuszczone mecze Kristapsa, Gallinariego i THT. Ten skład wcale nie jest zbyt głęboki wiec cvbe musi się pilnować tu ze zdrowiem, nie zajeżdżać nikim po 40minut. I to powinno starczyć na pewny awans do PO bez play-in.

4. Raptors 

Ten skład na papierze wyrasta na największego kandydata do wygrania wschodu. Ale narazie gra Lillarda i Turnera bardzo delikatnie mówiąc- nie zachwyca. Zachwyca natomiast CJ McCollum,  wiec jak Lillard przestanie ceglić na potęgę to naprawdę jest w tej chwili team to beat. Niezmierzona głębia składu, i super fit i chciałbym ten skład i jego konstrukcje docenić. Pytanie jak traktujemy Matthewsa ? Może longer powinien go po prostu zwolnić i poszukać zastępstwa za minimum? Narazie czwarte miejsce ale duży kandydat do strzałki w górę w kolejnych tygodniach. 

II Tier czyli ŚREDNIAKI PO/play-in

5. Wizards

Nie wiem czy to nie jest trochę na wyrost. Bo Durant o ile wyglada swietnie w ataku to w obronie coś się nie stara na 100% chyba do tej pory. Harden wyglada na … hmm… zagubionego. Smart rzuca 7ppg na 25% fg. Jednak jest ktoś kto robi robotę na tyle ze chciałbym go mocno docenić. Miles Bridges to instant MIP sezonu i mój cichy kandydat do allstar game. Ciekawa trzecia opcja do duetu Harden-Durant, bardzo pasuje. Ten skład ma ogolnie 8 super graczy w rotacji ale później jest taka bieda że jak zaczną się urazy w big3, to playoffs wcale nie jest takie pewne. W zdrowiu powinni do top6 jednak dobić. 

6. Pacers 

Bedzie larum ale co mi tam. Uważam ze moi swietnie zaczeli sezon, mam chyba w tej chwili top3 najlepiej rzucającą za trzy druzyne w lidze, oraz top3 ławkę rezerwowych w lidze. Nurkic i VanVleet jako nowa siła swietnie wchodzą w sezon. Głębia i równy skład, brak urazów jakichkolwiek jak do tej pory. Jesli w waszych oczach na tą chwile nie jestem wyżej niż rywale tacy jak Bucks, Knicks,to już w ogóle nie będę prawdopodobnie :). 

 
7. Heat 

Zaczne od tego ze brooks narazie nie grał. Doncic zaczął sezon tak sobie ale się rozkręca. Middleton nie powala na łopatki ale swoje tam gra w miarę. Horford już dwa opuszczone, Portis zagrał tylko jeden mecz, satoransky zagubiony w rotacji pelicans i chyba tez choroba ? Tu narazie jest szpital i leniwe wejscie w sezon liderow wiec powinni być wyżej w przyszłości ale narazie jest sredniawka i PO wcale samo się nie zrobi tutaj. Nie ma już zdecydowanie tangiers tego firepowera ani głębi co rok temu a wiec tez trzeba zadbać o zdrowie Luki i Khrisa. 

8. Pistons 

Musialem docenić Moranta ktoremu trzeba oddać świetny start sezonu. Valanciunas jest najlepszym graczem Pelicans jak do tej pory. A jak wiemy do Ja ten gracz pasuje swietnie. Oubre jak na Oubre bardzo efektywnie w ataku jak narazie, ciekawe kiedy spuchnie. Markkanen wyglada bardzo słabo, jeden z gorszych graczy s5 w Real NBA, (wygryzł z tej roli Osmana) D’Angelo i Trent dają tu fajne wsparcie punktowe. Ogółem fajny ciekawy i szeroki skład. Ciekawe czy nie spuchną w trakcie sezonu i powalczą o te wymarzone dla każdego z nas top6.


9. Bucks 

Giannis rewelacja. Hayward i Seth curry dobra postawa, Hield grał nieźle. Niestety w tym składzie totalnie brakuje głębi, bo zawodzi Bullock, zawodzi poki co Delon Wright, a reszta, może poza Kleberem to solidniaki na maks 8-10minut gry. Jedynym centrem w składzie jest Javale McGee. Skład zbudowany słabo w te lato przez ograniczenia finansowe w klubie na ten moment. Giannis ma już na wstępie swoje zdrowotne problemy które się za nim ciągną od zeszłego sezonu a tutaj bedzie musiał nakurwiać po 40minut every night. Jakos nie widzę pewnego awansu do PO, ale do play-in spokojnie wejdą bo maja w składzie top3 gracza ligi. 

10. Knicks

Davis wymiata trzeba to przyznać. Z tym ze jak pokazały znowu mecze w realu z nieobecnością Lebrona, Davis żadnych gwarancji wyników jako lider znowu nie daje. Gość w realu ledwo co daje PO z druga opcja Jrue Holidayem i dobrze skonstruowanym składem a tutaj z trzech obecnie najlepszych aktywnych zawodników w składzie wszyscy trzej graja na pozycji PF-C (AD, Bamba i Mobley) a do gry na PF chetny jeszcze jest Melo. Nie wiem tez jak mam liczyc Simmonsa, ale na obwodzie bez niego jest straszna bieda i to sprawia ze knicksow mam obecnie bardzo nisko w hierarchii. Zbyt Słabo dopasowany skład, zbyt dużo kontrowersji i tarć w klubie, zmian, żeby to klikało od początku. Co nie zmienia faktu ze top6 jeszcze nigdzie nie uciekło i knicks to kandydat do Strzałki w górę w następnym power rankingu   

11. Hornets 

westbrook gra koszmarnie, ale fluber ma trochę przewage ze u nas jako lider pewnie nieco lepiej by się prezentował niz jako shooter u boku lebrona. Ale jednak bierzemy pod uwagę w pewnym stopniu grę z reala i jakiś minusik za grę rw30 się należy. 
nalezy pochwalić jednak Kuzme który gra sezon życia do tej pory. graham cegli jak zawsze. Ten skład ma zbyt dużo przeciętniaków. Fluber musi liczyc na cud ze Ibaka zacznie mieć impact sprzed dwóch trzech lat, bo zdecydowanie za mało tu dobrych podkoszowych graczy moim zdaniem. 

12. Boston

Fajny młody zespół się zrobił. Maja głównego kandydata do rookie of the year trzeba podkreślić to. Barnes wyglada swietnie. Jednak czy starczy tu doświadczenia na te ekipy powyżej ? będą dzielnie walczyć o play in. Hardaway musi grac o wiele lepiej a ma potencjał na to co pokazywał rok temu w play offs.( w play in u nas)

III tier SLABIAKI I PRZEDSZKOLAKI 

13. Nets 

Herro wyśmienity sezon się szykuje, Holmes jest bardzo solidny, dla mnie osobiście top10 centrów w NBA. Masa fajnych prospektów, efekty tanku widać tutaj lepiej niż chociażby u Ashigaru, ale w tym sezonie zabraknie obycia tutaj chłopakom żeby powalczyć na tym piekielnym wschodzie o play-in.

14. Hawks 

eMeS powinien ten sezon zdecydowanie odpuszczać od początku i czekać spokojnie  na wyleczenie Warrena i Murray, może zbierając jeszcze po drodze jakieś assety za Rossa, Gordona, McConella, czy McDermotta. 
 

15. Bulls

Na spokojnie trzeba czekać ten sezon i rozwijać dalej Balla i Sextona. Ten Duet wydaje się spoko budulcem na przyszłość. Kawhi za rok po Offseason będzie miał tu fajne wsparcie zapewnione coś czuje. Na tą chwile brakuje ze trzech czy czterech graczy żeby mieć fajną rotacje do gry. Stąd czeka Bulls prawdopodobnie najgorszy bilans na wschodzie.

 

jesli nikogo nie uraziłem i podoba się w miarę to może w połowie pierwszego trymestru, jakos za dwa tygodnie pokuszę się o update 😛 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:


3. Cavaliers 

Haliburton miał flopsa małego ale już się rozkręca. DeRozan wygląda wybornie. Barrett rownież, zwłaszcza w defensywnie. Poeltl też. Wyrósł turaj bardzo mocny młody zespół z charakterem w obronie. Na minus kryzys wieku średniego u Kemby, opuszczone mecze Kristapsa, Gallinariego i THT. Ten skład wcale nie jest zbyt głęboki wiec cvbe musi się pilnować tu ze zdrowiem, nie zajeżdżać nikim po 40minut. I to powinno starczyć na pewny awans do PO bez play-in.

Dziękuję za docenienie, też uważam że to póki co piękny trymestr mojego zespołu. Nie zgadzam się tylko z tym kryzysem Kemby bo oglądałem wszystkie mecze Knicks i gra super + rzuca jakieś 60% za 3 czy coś koło tego :) Za to Porzingis dobrze że się rozjebał bo był dramatyczny w tych 3 meczach, więc tu na plus :D Liczę, że wróci już w lepszej formie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Co za różnica? :) lebron czy Davis nie byli w stanie takich zrobić vs Houston? :)

poza tym nie przywolywalbym tego gdyby tutaj cały czas nie trabiono o tych plus Minus w kontekście Westbrooka:) 

Nie, no + 25. Ładnie :)

Jeszcze kilka takich meczów i będzie wniosek o TR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.