Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Wiem ignazz :)Martwi mnie tylko czemu nie rzuca trójek, coraz mniej próbuje. On przed draftem mówiło się ze ma dobrą trójkę raczej. 

Za bardzo przyjebał, klasyczny case za szybkiego zbudowania masy i utraty rzutu :D Ale jeśli rzucał kiedyś to i będzie rzucał w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Stauskas?

Nie pamiętam już jak grał, ale sprawdziłem staty i jeśli też na początku przyjebał to by się zgadzało z moją teorią bo dwa pierwsze sezony po 32% za 3, a później co sezon coraz lepiej (poza 1 sezonem) i kończył na 43% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 10:25, MMM2121 napisał:

Ten Ingram jest tak jebany na forum, ze to aż smutne xd

W sumie to nie ważne, ile January będzie pisał na głównym o swoich graczach, to chyba zawsze wywołuje to jescze większa fale w druga stronę xd 

teraz jescze obrażają Ingrama, ze jest tragiczny w d, a myślałem, ze jest po prostu meh/słaby, jak większość graczy, którzy maja duża role w O. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Wiem ignazz :)Martwi mnie tylko czemu nie rzuca trójek, coraz mniej próbuje. On przed draftem mówiło się ze ma dobrą trójkę raczej. 

Spurs po prostu ogólnie grają nie pod rzuty 3 punktowe. 
Rzut calyczas trenuje i tu bym się nie obawiał. 
 

This list of players 21 or younger with at least 20 points and 20 rebounds in a game over the last five years: -Karl-Anthony Towns -Jarrett Allen -John Collins -Shai Gilgeous-Alexander -Deandre Ayton -Luka Doncic -KELDON JOHNSON
Notable players who have achieved this feat: -Anthony Davis -Andre Drummond -DeMarcus Cousins -Kevin Love -Dwight Howard -Chris Bosh -Elton Brand -Tim Duncan -Kevin Garnett -Chris Webber -Shaquille O'Neal -Hakeem Olajuwon -Terry Cummings -Moses Malone -Bill Walton -Rick Barry
 
 
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ignazz napisał:

Spurs po prostu ogólnie grają nie pod rzuty 3 punktowe. 
Rzut calyczas trenuje i tu bym się nie obawiał. 

Dziwne, żeby grali pod rzuty 3-punktowe mając na ławce trenerskiej Popa i taki personel na parkiecie :)

Keldon ogolnie jest fajny i widać, że się rozwija, ale jego rzut mi zawsze śmierdział, więc jakiś znak zapytania w tym aspekcie jest. 

Co do meczu, trochę Cavs zaskoczyli tą wysoką obroną na koniec Spurs i niewieke brakło, żeby było gorąco. Mnie cieszy postawa Garlanda i dosyć fajny Dean Wade w tym trymestrze :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

W sensie skoro pisałem ostatnio o Butlerze i LeBronie to wywołałem to, że ktoś napisał coś o Ingramie? Interesujące założenie. Jeszcze ciekawsze, że wybrałeś sobie pod swą tezę  dosłownie 1 negatywny post z tego co widzę z samych pozytywnych.

 

To, ze głównym forum wychwalasz swoich graczy jest już praktycznie memem tego forum i wszyscy w dość jawny sposób to wyśmiewają xd 

moj ulubiony post ostatnio to seria o Claxtonie. 

Chwilo trwaj, niezwykłego kolorytu nadajesz temu forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MMM2121 napisał:

 

moj ulubiony post ostatnio to seria o Claxtonie. 

Co racja to racja, Jasiek napisał więcej postów w których spuszcza się nad claxtonem niż koleś zagrał godzin w NBA. Rajcowanie się zawodnikiem który zagrał nieco ponad 100 minut na etapie połowy sezonu wiele mówi o begm Lakers w tym sezonie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolader najwyższa nota w sezonie wśród wszystkich graczy spurs z wszystkich spotkań 

Lonnie Walker IV

Walker poured in a career-high 31 points, with 23 of the points coming in the second half. He didn’t get any cheap buckets; he had to work hard for those points. From dizzying drives to the hoop to self-created three-pointers, Walker had it going. I loved his fearlessness. He could have done even more in the second half if his teammates did a better job of finding him more often. Defensively, he was more aware than usual and was making plays away from the ball. Good stuff all around.
Grade: A+

Dalej bardzo dobre noty...

Rudy Gay

Gay actually played really well. Defensively, his strength and length made him useful against the Greek Freak. He also rebounded well and was scrappy in the lane. Offensively, he picked his spots better than usual. He was the focal point of the bench unit and kept that squadron afloat for minutes at a time. Other than a few ugly misses, Gay was rock solid. 
Grade: A-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.