Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Zabawny jesteś Camby :) 

ja z 45 pickiem wybrałem Stewarta do Nuggetspo 10 minutach scoutingu, Ty waliłes konia pod swój (a jaaaak) wybór Josha Greena z 20 czy którymś tam pickiem. 
 

Zreszta o czym my piszemy, gdzie są Pelicans a gdzie jest Sota, to najlepiej obrazuje kto się zna, a kto tylko udaje ze się zna na koszykówce :) a przypomnę, ze miałeś Jrue Holidaya i Anthonyego Davisa, ja miałem na starcie Wigginsa i KATa :) Ty miałeś czysty roster Pelicans, ja miałem pozbawiony już choćby Lavina i 2 pickow :) 

Wiec próbuj dalej się pucowac pod swoją GOATowosc i swoją niesamowita znajomość koszykówki, albo zamiast się pucowac chociaż raz pokaz ze nie jest to czcze gadanie i nie wiem, spróbuj awansować do PO? Albo chociaż pozbyć się swojego picku, bo to zastrzeżenie w top10 równie dobrze mogłoby być do 3620 roku a dalej by nie zeszło, z ta Twoja błyskotliwa analiza koszykówki.

 

 

podejrzewam, że we wskaźniku zwiększenia liczby zwycięstw (zaczynales z bilansem dodatnim) względem liczby dokonanych transferów jest u Ciebie wartość ujemna, a i pewnie na szarym końcu ligi.

takze z ciebie tez taki spec jak z koziej dupy traba, bo przy takiej ilosci ruchow kazdy glupi by w koncu do czegos doszedl.

tym bardziej ze poszedles na latwizne i wymieniles jeden talent na drugi, ale na rookie kontrakcie przez co o wiele latwiej buduje sie team, a co bylo totalnym odejsicem od realizmu

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

podejrzewam, że we wskaźniku zwiększenia liczby zwycięstw (zaczynales z bilansem dodatnim) względem liczby dokonanych transferów jest u Ciebie wartość ujemna, a i pewnie na szarym końcu ligi.

takze z ciebie tez taki spec jak z koziej dupy traba

Statystyka jak z TVP.info xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że uważam że większośc tutaj GMów zna się ponadprzeciętnie na koszykówce czy NBA.

Poziom wyżej nawet chyba niż realgm.

A z takimi tworami jak 6g, twórcy basketu czy nawet profesjonaliści ze Stanów zarabiający gruby hajs to jest przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart22 - co do rzadkiego pisania, zauważ, że wydawało się neutralny mój post już rozpętał jakąś gówno burzę .. nie zachęca to do pisania.

p.s rzecyzwiście posty się nie liczą w tym dziale, i w sumie 4123 to bardzo vajna liczba ..

Taka ciekawostka, rozkładając na czynniki pierwsze, to 4123 = 7 * 19 * 31.

7 + 19 + 31 + cyfry z 4123 = 7 + 19 + 31 + 4 + 1 + 2 + 3 = 67 a to się równa prawie 69 ( słynna liczba qcina, oznaczająca raka ).

Przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tadzio jest OSOM!

Bo top5 all time, widać na grafice :D

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

To tak jakby dla przykładu Karpik po czterech latach tankowania wyśmiewał sytuacje Cavs

Lekko parafrazując znane powiedzenie - kto mieszka z kobietą, ten z Cavs się nie śmieje!

 

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą żyłka Ci coś ostatnio szybko w dupie pęka :)

Faktycznie nerwusek ostatnio!

7 minut temu, mac napisał:

Piękna karma dla clownCina, jest Mulder a nie ma Tate :D

Dziwna selekcja.

True, Tate>Achiuwa, NAW, Avdija, Campazzo czy Mulder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

True, Tate>Achiuwa, NAW, Avdija, Campazzo czy Mulder

Chyba ma znaczenie narodowość i to, że jest dużo większa konkurencja wśród USA niż wśród reszty świata.

Ostatnio się wydawało, że świat nadgania, ale w tych dwóch latach spora przewaga USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Chyba ma znaczenie narodowość i to, że jest dużo większa konkurencja wśród USA niż wśród reszty świata.

Ostatnio się wydawało, że świat nadgania, ale w tych dwóch latach spora przewaga USA.

Aaa byłem pewien, że Tate to Kanadyjczyk, nie wiem czemu... To jednak w USA to nie bardzo miał kogo wygryźć, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@cvbe Tadzio jest OSOM!

@Qcin_69 Przecież ty poszedłeś inną drogą niż ja. Ty najpierw tankowałeś, a ja pierwsze sezony sezony grałem o wynik. To tak jakby dla przykładu Karpik po czterech latach tankowania wyśmiewał sytuacje Cavs.

Swoją drogą żyłka Ci coś ostatnio szybko w dupie pęka :)

Nom, Sota raz była w bottom 10 ligi, nie tankując nawet :) Wówczas chwaliłeś mnie ze pozyskuje assety nie osłabiając zespołu (nadmiernie) teraz przechodzisz do jakiejś negatywnej narracji po raz 5 czy 6- ja mam ogromny dystans do siebie i do tej gry, ale jak 10 raz powtarzasz to same kłamstwo to już faktycznie zaczyna nie tyle irytować co wkurwiac. 
Dla przypomnienia od kiedy jestem w Minnesocie:

1 sezon- 1 runda PO 

2 sezon-8 miejsce od końca 

3 sezon- finał konferencji 

4 sezon- trwa 

Zaczynalem od

Rubio-KCP-Wiggins-Ibaka-KAT 

JJ Barea-Matt Barnes-Kent Bazemore-Harrison BArnes-John Henson i jakiś 140mln w salary, bez 2 swoich pickow(19 i 21) i z jednym swapem(20)
 

Wkurwia mnie takie przypominanie, ale miej trochę godności i Rigczu i się przestań przypierdalac tylko doceń ze nawet jak byłem 8 od końca to po 1 trymestrze już wzmanialem zespół (pozyskanie Dragicia choćby od Ignazza gdzie dałem 5x2nd pickow). Nigdy nie prosiłem o złe bilanse, czy nigdy nie zebrałem o dobre-mogłem się z niektorych śmiać, ale nigdy nie robiłem z siebie k****, ani tez- z drugiej strony- omnibusa, mimo ze „wygrałem” pewnie z 90% wymian z czego ponad polowe przez ciężki nokaut. Jestem bezczelny, chamski i wkurwiam ludzi, No cóż, No taki jestem :D ale generalnie ciagle wierze ze wygrywa w te grę grę najlepszy GM a nie najbardziej lubiany user :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Chyba Qcin walczysz ze swoimi jakimiś własnymi demonami. 

Tak, w grze forumowej xd 
Panie Finley, po prostu oczekuje odrobine szacunku, a po raz któryś zarzucasz mi brak wiedzy i traktujesz jak uczniaka :P 

Normalnie mi to lata, ale jak popije to mnie wkurwia xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przekazuje swój tytuła GOATa na Qcina!

Chłop potrzebuje więcej atencji!

Jakby status "Króla Cyganów" mu nie wystarczał :)

a i ja mu dam, skoro tak bardzo potrzebuje połechtać swoje ego.

ja żem skromny, a i prawde każdy zna kto najlepszy (to mi wystarczy).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przekazuje swój tytuła GOATa na Qcina!

Chłop potrzebuje więcej atencji!

Jakby status "Króla Cyganów" mu nie wystarczał :)

❤️ One Love Camby przecież wiesz 

 

Teraz, człowiek...morza napisał:

a i ja mu dam, skoro tak bardzo potrzebuje połechtać swoje ego.

ja żem skromny, a i prawde każdy zna kto najlepszy.

A Ty spierdalaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chyba Qcin walczysz ze swoimi jakimiś własnymi demonami. 

no niestety coś w tym jest.

Nie jest to może produkcja bliska tej BMFowej ostatnio, ale imo całkiem dobrze obrazuje Minnesotę z beGM:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.