Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

XD 

Nie śpię, oglądam Jazz! 

Kłamczuszek bo.....

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Zasnąłem po 1 połowie, widzę ze będę musiał 4 kwartę nadrobić :) 

 

Gobert? 
kurde widzę ze ominęło mnie więcej niż myślałem 

 

Czyli były pierdy. I to po spożyciu czyli niekontrolowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie tripple-double w tym trymestrze sliwki (boucher ladnie possal), kolejne zwyciestwo, ale january wie swoje...do tego melo jako 3 opcja blazers, ktorzy wygrywaja mecz za meczem. 

justin patton 10-6-4-4-1 2 trojki

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no taka prawda, eld tez zrobil teraz pierdyliard transferow, trafil mu sie randle z dupy i teraz moze się chełpić. 

 

podobnie z toba

Ale pierdolisz złodzieju. Z Randlem to Ronnie do mnie trzy razy przychodził więc po prostu czekałem na dobry moment. I gdzie się chełpię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz najlepszym graczem spurs na parkiecie z OKC okazał się Lyles 17/10 7/9  1/2 za 3 i bez straty 

pochwaly dla GM który ma Dorta bo ten zamknął DDR i wybił koszykówkę z głowy DePression 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

generalnie to jest śmieszne pod każdym aspektem, ale akurat Jamal zrobił mega progres w D, więc nie jest to jednak jakies żenujące jak niektórzy myślą

Bardzo mocny w D obecnie. 

Gdzieś czytałem ze obecnie topowy na PG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ignazz napisał:

Kolejny raz najlepszym graczem spurs na parkiecie z OKC okazał się Lyles 17/10 7/9  1/2 za 3 i bez straty 

pochwaly dla GM który ma Dorta bo ten zamknął DDR i wybił koszykówkę z głowy DePression 

Bardzo mocny w D obecnie. 

Gdzieś czytałem ze obecnie topowy na PG. 

Ani słowa o SGA który Was po raz kolejny wyjaśnia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

generalnie to jest śmieszne pod każdym aspektem, ale akurat Jamal zrobił mega progres w D, więc nie jest to jednak jakies żenujące jak niektórzy myślą

According to NBA.com, the Kentucky product has been effective particularly in close-out situations, bothering an average of 6.8 shots per game on shots made from 15 feet and beyond. He has been an intimidating presence for shooters who normally shoot 37.7 % from beyond the arc. With Murray defending them, their accuracy went down to only 28.8%, giving the Nuggets point guard a defensive gain of 8.9%.

Ja już wcześniej pisałem, że jest legit w D. Oczywiście nie na dpoty, ale może niektórym da to do myślenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 18:43, LeweBiodroSmoka napisał:

to może być z tym różnie, np. Qcin nie wiedział kto to jest Vanderbilt i już ciul z tym, bo gość był mało znany... ale Qcin bardzo się zdziwił gdy okazało się, że... typ nie jest biały

Żeś przyjebał 😄.

Ale swoją drogą to ja też team Qcin bo jak gość się pojawił w lidze a ja Wolves oglądam z częstotliwością Wiadomości TVP czyli przez przypadek to też oczyma wyobraźni widziałem Vanbera jako białasa z blond włoskami, techniczego, dobrze rzucającego ale z atletyzem porównywalnym do mojego wchodzenia po drabinie.

A no i do dziś mam rozkminę czy Curry to białas, czy jednak ciemnoskóry jest 🤔.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Eld napisał:

Żeś przyjebał 😄.

Ale swoją drogą to ja też team Qcin bo jak gość się pojawił w lidze a ja Wolves oglądam z częstotliwością Wiadomości TVP czyli przez przypadek to też oczyma wyobraźni widziałem Vanbera jako białasa z blond włoskami, techniczego, dobrze rzucającego ale z atletyzem porównywalnym do mojego wchodzenia po drabinie.

A no i do dziś mam rozkminę czy Curry to białas, czy jednak ciemnoskóry jest 🤔.

Ale to prawda xd sam się z tego śmiałem :D Pamietam ze wyszło to przy rozmowie o jakimś kasztanie gdzie z kolei LBS był pewny ze typ jest czarny a się okazał biały xD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.