Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, BMF napisał:

Dwight się mocno opuścił w tym sezonie względem tego co grał w Lakers (top3 backup w lidze) niestety*. :(

* no, ostatnio wklepał Jazz. 

Dalej to solidny backup na centrze :) on chyba RS tez w Lakers nie miał jakiegoś imponującego rok temu, w PO wszedł poziom wyżej :) 

Tak czy inaczej, 10 minut na dobrym poziomie chyba da radę pociągnąć z tej ławki :) 

// panna wyjechała wiec wrzucaj ten filmik xd 

31 minut temu, MarcusCamby napisał:

Sprzedałem już Blake Griffina, więc nikt nie posądzi mnie o stronniczość, ale po tym co widziałem w Pistons i znając skillset Blake jestem mocno przekonany, że w mocnym teamie będzie on bardzo wartościowym rolesem.

Sprzedales? 
 

A co to Bazarek? 
 

Komu komu, kolana Blejka, bo idę do domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

No 3 z 4 jest Malik Beasley, taki tam przecietny shooter via @ely3 i @karpik !

 

Bardzo proszę mi pokazać kiedy pisałem o Maliku, że jest przeciętnym shooterem albo przestań mnie oznaczać przy jakichś tweetach, które nijak się mają do tego, co o nim pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 23:44, BMF napisał:

Dwight się mocno opuścił w tym sezonie względem tego co grał w Lakers (top3 backup w lidze) niestety*. :(

* no, ostatnio wklepał Jazz. 

To chyba był jego najlepszy mecz jaki widziałem w tym sezonie. On nawet trójkę trafił pod presją czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

@everyone 

Rudy Gay w T2 zaczyna się rozkręcać w rzutach za trzy. Za ostatnie 6 spotkań 

13/5/1,5/1,4 steala 44,8% za trzy 2,2/4,8 +5,2 daje z ławki. 
 

będzie mocnym wsparciem. Dostępnym wkrótce. 

Chcesz jeszcze więcej niż ten 1st, który ktoś Ci oferował? Będzie ciężko chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Chcesz jeszcze więcej niż ten 1st, który ktoś Ci oferował? Będzie ciężko chyba...

Myśle ze cenę można dogadać. Dobrym assetem jest jego TO gdyby nam się rozszalał na wiosnę lub jakby przeszedł do MIA w realu. Nie oczekuje wyborów #1-20 na pewno to nie jego wartość. 

Tez istotne co idzie w zamian. Jakiś ciekawy młody gracz czy kontuzjowany kmiot. 

Ekipy mogą się nie tylko wzmocnić ale jeszcze podreperować finanse aby wcisnąć mocniej guzik. 

Wyższy gorszy kontrakt może połączyć z Lylesem bo ten przyszedł przed sezonem i teraz będzie można ich połączyć. 

Drumm tez by powalczył o wyższe cele. 

Ale tu zadecyduje coś na co nie chce liczyć czyli uraz komplikujący sytuacje jakiegoś contendera 

Lou Williams tez ożył i last 5

15 punktów 50% za trzy 2,4/4,8 rzutu 88% FT + 5,6

Alex Len rzuca nieduzo ale trafia 70% tych rzutów i dwa ostatnie mecze udane. 

Ogólnie dobre opcje na wzmocnienia gdzie poza Gayem drugie rundy spokojnie wystarcza. 

Jakby to dobrze rozegrać to średni pick 1rd kupić może pakiet lub zejście z kosztów 

Obok wzmocnienia co oczywiste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ignazz napisał:

Myśle ze cenę można dogadać. Dobrym assetem jest jego TO gdyby nam się rozszalał na wiosnę lub jakby przeszedł do MIA w realu. Nie oczekuje wyborów #1-20 na pewno to nie jego wartość. 

Tez istotne co idzie w zamian. Jakiś ciekawy młody gracz czy kontuzjowany kmiot. 

Ekipy mogą się nie tylko wzmocnić ale jeszcze podreperować finanse aby wcisnąć mocniej guzik. 

Wyższy gorszy kontrakt może połączyć z Lylesem bo ten przyszedł przed sezonem i teraz będzie można ich połączyć. 

Drumm tez by powalczył o wyższe cele. 

Ale tu zadecyduje coś na co nie chce liczyć czyli uraz komplikujący sytuacje jakiegoś contendera 

Lou Williams tez ożył i last 5

15 punktów 50% za trzy 2,4/4,8 rzutu 88% FT + 5,6

Alex Len rzuca nieduzo ale trafia 70% tych rzutów i dwa ostatnie mecze udane. 

Ogólnie dobre opcje na wzmocnienia gdzie poza Gayem drugie rundy spokojnie wystarcza. 

Jakby to dobrze rozegrać to średni pick 1rd kupić może pakiet lub zejście z kosztów 

Obok wzmocnienia co oczywiste. 

Zapowiada się jednak walka o PO w Spurs :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ignazz napisał:

@everyone 

Rudy Gay w T2 zaczyna się rozkręcać w rzutach za trzy. Za ostatnie 6 spotkań 

13/5/1,5/1,4 steala 44,8% za trzy 2,2/4,8 +5,2 daje z ławki. 
 

będzie mocnym wsparciem. Dostępnym wkrótce. 

A co dopłacasz za jego zrzutkę?

---------------------------------------------------

Przy okazji zagadka dnia:

Od początku Lutego: 18 meczów, 33,6 mpg, 47,2% przy 6,8 3PA, 23,1 ppg, 68,1% TS, 63,3% eFG.

Któż to taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy za spadający kontrakt gracza który ma pewne miejsce w rotacji się dopłaca? Który jest liderem jednej z najlepszych  ławek nba 

zagadka? Brogdon kręci mocne cyfry ale nie aż takie  

 

Julius tez tyle za trzy nie rzuca ale produkuje mocne staty

Nikt ze spurs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Wiele razy pisałeś, że liczysz na dobry pick w tym drafcie, a z Twoich laurek wynika, że tu będzie całkiem solidny bilans, około 10 seedu przed loterią;)

"Oponenci" w tankathonie jak dotąd nie śpią - ciekawe co dalej będziesz kombinował^

Mam szczęście w losowaniu. Zobaczysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ignazz napisał:

Od kiedy za spadający kontrakt gracza który ma pewne miejsce w rotacji się dopłaca? Który jest liderem jednej z najlepszych  ławek nba 

zagadka? Brogdon kręci mocne cyfry ale nie aż takie  

 

Julius tez tyle za trzy nie rzuca ale produkuje mocne staty

Nikt ze spurs 

Odpowiem Ci.

Mój six man :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MMM2121 napisał:

Draymond jaki szef dzisiaj. 

 

Najbardziej podobała mi się akcja w 2 połowie, gdzie po stracie bodajże Wigginsa, Jazz szli we 2 albo 3 do kontry na samego Draymonda, a on najpierw świetnie się ustawił, potem w idealnym tempie wyskoczył pionowo z rękami w górę i to wybronił :)

Btw, gra off-ball Stepha to jest taka poezja, że nawet jakiś janusz z podwórka, by mu rozdawał po kilka asyst w meczu 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.