Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Najbardziej podobała mi się akcja w 2 połowie, gdzie po stracie bodajże Wigginsa, Jazz szli we 2 albo 3 do kontry na samego Draymonda, a on najpierw świetnie się ustawił, potem w idealnym tempie wyskoczył pionowo z rękami w górę i to wybronił :)

Jeśli to o tym mówisz co myślę, to tą kontrę Clarkson zawalił bo zamiast na spokojnie ściągnąć Greena i oddać na czysty layup to postanowił go przeskoczyć i zamiast wykorzystać 3x1 to zagrał 1x1 :P ale i tak Green profesor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Nie żeby to było jakieś wielkie osiągnięcie, ale Ingram w tym trymestrze zdazyl zgwałcic już zarowno Tatuma jak i tego przelamusa PG13.

A to ledwie moja trzecia opcja;) Sympatycznie.

 

Uważaj żeby 3 trymestru nie oglądał w celi obok Beasleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no ogolnie ta wymiana lilllarda na georgea jawi sie w ciemnych barwach

PGeorgea idealnie fituje  do Minnesoty. Praktycznie każda jego wypowiedź pokazuje, że pasuje do kultury Minny jak kupa do klozeta.

Ot np ostatnia wypowiedź, czemu opuścił mecz:

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ely3 napisał:

Lillard to jest kosmita w tym sezonie. W TOP3 MVP w tym sezonie. Nikt z czołówki nie ma tylu kontuzji i to kluczowych graczy a on sam na plecach ciągnię Blazers do PO.   To co on ci zrobił w końcówce meczu. Zresztą kolejny raz. Najlepszy gracz na końcówki i nikt nie jest nawet blisko. 

Tu nie chodzi nawet o to ,że Blazers potrzebuje 50 pkt meczu od Lillarda by wygrać 1 pkt .. I nie, że obrona nadal jest słabiutka ale oni w około 6 minut odrobili 17 pkt straty i wygrali mecz. Wiadomo Ingram był w tych ostatnich minutach beznadziejny i ogólnie Pelicans pomogli sporo Blazers w zwycięstwie niemniej Lillard gra naprawdę na poziomie MVP w tym sezonie

No cóż, kiepskie rozpoczęcie rządów @mac w minnesocie.

oddać top3 mvp za łamiącego się, grającego w kratke i dającego dupy w PO all-stara.

najs

chyba  najgorsza wymiana w lato w calym begm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Ingram jest tak jebany na forum, ze to aż smutne xd

 

3 godziny temu, ignazz napisał:

Korzystając z okazji zarząd San Antonio Spurs pragnie w liście otwartym przeprosić Pana Zacha LaVina za mizerna znajomość umiejętności tego wspaniałego gracza NBA który znalazł miejsce w sercu GM swoją gra nieustępliwością oraz postawa 

 

LIST OTWARTY

 

przepraszam 

 

Marny GM 

Myśle, ze Zach przyjmuje przeprosiny. Jestem niezwykle dumny, ze taki zawodnik mógł zagościć w Golden. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słów kilka od wróbla ćwirka. A może pytań? Niektóre może nawet doczekają się odpowiedzi?

  • czy ( kolejna ) kontuzja Bagleya to wzmocnienie czy osłabienie Wielkich Pels?
  • gdzie jest Wally? Wiecie, ten odpowiedzialny za trening trójek w Lakers...
  • a nie mówiłem, że Cameronowi najlepiej będzie w Thunder? Zarobi najwięcej, Hill i Rose nadal połamani. Gdzie Ci co mówili, że minut nie dostanie?
  •  Z cyklu "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", czyli Regis. Codziennie sprawdzam skrzynkę i odpowiedzi nadal brak...
  • teraz coś na rozluźnienie. Nie mogłem się powstrzymać:

 

  • o4uxfenke8d61.png

 

  • Lillard za dzisiejszy mecz zapewnił ode mnie +2W dla Raptors po T2
  • Dlaczemu gupie cavs musieli akurat oddać Klaksona do mojego bezpośredniego konkurenta?
  • Trey Lyles i San Antonio Spurs rozpoczęli rozmowy o nowym kontrakcie. W kuluarach mówi się, że Trey ma się zrzec opcji i dostać coś w okolicach tego co Murray.
  • Te migdały w posypce z wiórków kokosowych z Biedry są naprawdę zajek****biste. Wciągam drugą paczkę. Wiem, będę żałował. 
  • Czy możemy już SGA nazywać allstarem?
  • Netsi podobno zainteresowani są Śliwką. Jak do tego dojdzie CM będzie wyglądał tak:

 

  • 10807511.jpg

 

  • Jakby rozszerzyli ligę do 32 drużyn @MarcusCamby dał byś Kuciowi Las Vegas Poranki Kojota?
  • Próbuję, próbuję i wciąż próbuję i nic z tego. Nie potrafię sobie Ja Moranta wyobrazić obok DLO. 
  • Ariza ma podobno wrócić do żywych:

 

 

  • ja się pytam kiedy i dlaczego jeszcze nie ma drugiej części sagi @BMFa o beGM
  • Durant i Davis spodziewani dopiero za 3 tygodnie. Oj ciepło się robi...
  • Ogólnokrajowy lockdown do 8 Kwietnia! Yay! Akurat jak się będzie kończył to opisy powinny już być :D!
  • Cholera. Migdały się kończą. 
  • Audycja zawiera lokowanie produktu: dostałem Szajsunga S20, więc mam na sprzedaż jeszcze a chyba na 14 miesięcznej gwarancji również Szajsunga ale A51. Wygląda jak nówka bo go w kondonie nosiłem. Jak by ktoś chciał sprawić sobie prezent na Wielkanoc to jak znalazł.
  • O właśnie przeczytałem, że Ariza w Heat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie za lotto, ale ta wymiana od poczaktu byla c***owa.

olejny powod do wstydu dla rady

To złóż petycję o jej delegalizację zamiast w kółko obrażać tych którym chce się organizacyjnie całość. Akceptacja deali nigdy nie należy do łatwych rzeczy, więc albo sam weź się do jakiejś pożytecznej roboty dla ogółu beGM, albo się po prostu zamknij. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie za lotto, ale ta wymiana od poczaktu byla c***owa.

olejny powod do wstydu dla rady

 

5 minut temu, Eld napisał:

To złóż petycję o jej delegalizację zamiast w kółko obrażać tych którym chce się organizacyjnie całość. Akceptacja deali nigdy nie należy do łatwych rzeczy, więc albo sam weź się do jakiejś pożytecznej roboty dla ogółu beGM, albo się po prostu zamknij. 

Zamiast się kłócić proponuje docenić Golden, które w tym trymestrze pokazuje klasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie zawsze wkurza mnie takie gadanie - mogłeś sprzedać go lepiej, 1st rounder to najmniej, a najlepiej ze dwa - a tak naprawdę po rozesłaniu masy zapytań jak chciałeś jakikolwiek 1st nawet z odległej przyszłości to była to propozycja wyśmiewana :D 

także     nie ma co dywagować skoro i tak by się to nie wydarzyło - MMM zyskał w rotacji, ja zyskałem w tanku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.