Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Alonzo napisał:

ja dałem Elyemu lajka, gdyż wiem, że jego opinia jest obiektywna :)

9-15

35 minut temu, MarcusCamby napisał:

Na pewno nie w moim głosowaniu.

na pewno nie na naszym wschodzie, nie z klucza, nie z Hardenem, który nawet w Nets kręci puste staty a sylwetką przypomina ziemniaka

oczywiście to jest do nadrobienia, ale skoro mówimy o walce o top4 to Wizz zaliczyli falstart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, człowiek...morza napisał:

No Beasley to póki co jedyny gracz który w Socie nie zawodzi, a z aktualną grą jego szacunkowa wartość to gdzieś 18 mln (mając na uwadze wiek na rynku epwnie dostałby +20 mln).

Ogólnie fajny sezon w jego wykonaniu, a styl gry (bieganie bez piłki, sporo ruchu bez niej, cut'y) świetnie uzupełnie BIG3 w ofensywie.

Także nie wiem gdzie Ty widzisz problem, ale może właśnie z powodu braku umiejętności postawienia trafnej oceny, jesteś gdzie jesteś.

 

No w tym, że on gra pod siebie i jest fatalny w obronie :D :D - tak się składa, że oglądam Sote i to nawet sporo. 

ja się już nie mogę doczekać Waszych opisów jak graczom minuty i konkretne role w takich potworkach jak Twoi Knicks zaczniecie przypisywać :P 

Ty to masz chyba większy pożytek w tym sezonie z tego Dotsona niż z Beasleya, bo Dotson chociaż broni, a Ty potrzebujesz obrony. Lineupy z defensywą Alfreda, Beasleya i Melo to będzie poezja przy opisach Knicks ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

beasley nie gra pod siebie tylko ma zielone światło z racji kontuzji KATa i kilku innych gracza, w obronie też zrobił spory postęp, widocznie inna Minnesote oglądasz

Żeby była jasność - w ataku jest świetny i ogólnie naprawdę zmieniłem o nim zdanie na plus. Jednak w obronie jest zwyczajnie słaby, a C_M nie potrzebuje od niego ofensywy przy swoim teamie, bo ma tam kim zdobywać punkty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Żeby była jasność - w ataku jest świetny i ogólnie naprawdę zmieniłem o nim zdanie na plus. Jednak w obronie jest zwyczajnie słaby, a C_M nie potrzebuje od niego ofensywy przy swoim teamie, bo ma tam kim zdobywać punkty. 

ja nie chcę Cię też Ciebie na siłe przekonować, bo jeśli chodzi o obronę to Sota eye testowo wygląda jak najgorsza obrona ligi, natomiast Malik ma świetną ramę żeby dobrze bronić i przede wszystkim zaczął być w D aktywny i to widać, natomiast jeśli za plecami masz 4 krzesła, to czasem ciężko to dostrzec

Sanders to wie i zaczął grać Vanderbiltem w s5 co mnie cieszy niezmiernie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Alonzo napisał:

No w tym, że on gra pod siebie i jest fatalny w obronie :D :D - tak się składa, że oglądam Sote i to nawet sporo. 

ja się już nie mogę doczekać Waszych opisów jak graczom minuty i konkretne role w takich potworkach jak Twoi Knicks zaczniecie przypisywać :P 

Ty to masz chyba większy pożytek w tym sezonie z tego Dotsona niż z Beasleya, bo Dotson chociaż broni, a Ty potrzebujesz obrony. Lineupy z defensywą Alfreda, Beasleya i Melo to będzie poezja przy opisach Knicks ;) 

imo 2 razy sie mylisz

granie pod siebie jest bez kontekstu i całości. w ten spsoob mozna pisac o kazdym strzelcu 

a fatalny w obronie nie jest

wiec naloz okulary albo daj sobie spokoj z ogladaniem, skoro tak c***owe analizy ci wychodza

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja nie chcę Cię też Ciebie na siłe przekonować, bo jeśli chodzi o obronę to Sota eye testowo wygląda jak najgorsza obrona ligi, natomiast Malik ma świetną ramę żeby dobrze bronić i przede wszystkim zaczął być w D aktywny i to widać, natomiast jeśli za plecami masz 4 krzesła, to czasem ciężko to dostrzec

Sanders to wie i zaczął grać Vanderbiltem w s5 co mnie cieszy niezmiernie 

pisalem juz wczesniej.beasley z punktu widzenia obrony druzyny stal sie neutralny. nie dzwignie obrony soty, to oczywiste. tak samo nie obnnizy poziomu obrony knicks.

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Malik Beasley to najlepszy gracz Wolves w tym sezonie.

nie jest to jakies wielkie osiagniecie.

natomaist tak jak pisalem, to jest aktualnie gracz easy wart 18 mln, a wartosc pojdzie prawdopdoobnie w gore

tym bardziej godne uznania, bo sota bez townsa to imo bardzo kiepskie otoczenie dla kogos, kto opeira swoja gre w duzej mierze na graniu bez pilki. bo to ze gosc nie nadaje sie na 1-2 opcje nie podlega dyskusji.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja nie chcę Cię też Ciebie na siłe przekonować, bo jeśli chodzi o obronę to Sota eye testowo wygląda jak najgorsza obrona ligi, natomiast Malik ma świetną ramę żeby dobrze bronić i przede wszystkim zaczął być w D aktywny i to widać, natomiast jeśli za plecami masz 4 krzesła, to czasem ciężko to dostrzec

Sanders to wie i zaczął grać Vanderbiltem w s5 co mnie cieszy niezmiernie 

Vanderbilt bardzo mi sie podoba - wygląda na gracza jakich lubię. 

Widzisz LBS - jak piszesz o graczu, którego lubisz (Beasley) - to winna jest Minnesota, a jak ja piszę to samo od 2 lat odnośnie KATa - to winny jest KAT :) 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

imo 2 razy sie mylisz

granie pod siebie jest bez kontekstu i całości. 

a fatalny w obronie nie jest

Beasley będzie robił u Ciebie to samo co u mnie Oubre przez 2 ostatnie sezony - dłubał w nosie przez 30min. na boisku - ofensywy mu nie liczymy, bo nie jest u Ciebie potrzebna przy Twoim talencie ofensywny, ale w defensywie jest ch%$wy - to mu liczymy ;) Karma wróciła :) 

Jak na ironię - zwracam uwagę obiektywnym GMom pomimo tego że Oubre jest słaby w ofensywie w Golden St. to w defensywie gra właśnie bardzo dobrze co forsowałem u mnie od 2 lat, ale mało kto u nas brał to na poważnie, bo można się było z niego ponabijać i powq&^ć Alonzo :) 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Malik Beasley to najlepszy gracz Wolves w tym sezonie.

Pytanie nie brzmi czy Knicks odjechali reszcie stawki, tylko jak daleko...

I czy liczymy im, ze grali równocześnie 2 piłkami, czy na 2 boiskach, bo jak na jednym to się to nie dodaje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

Żeby była jasność - w ataku jest świetny i ogólnie naprawdę zmieniłem o nim zdanie na plus. Jednak w obronie jest zwyczajnie słaby, a C_M nie potrzebuje od niego ofensywy przy swoim teamie, bo ma tam kim zdobywać punkty. 

ja potrzebuje balansu. a ten balans dzieki beasleowi zostaje zachowany po obu stroanch parkeitu.

beasley to konkretna 4 opcja ofensywna, a w obronie knicks juz dawno odjechali reszcie ligi, takze z nim na parkiecie.

1 minutę temu, Alonzo napisał:

 

Beasley będzie robił u Ciebie to samo co u mnie Oubre przez 2 ostatnie sezony - dłubał w nosie przez 30min. na boisku - ofensywy mu nie liczymy, bo nie jest u Ciebie potrzebna przy Twoim talencie ofensywny, ale w defensywie jest ch%$wy - to mu liczymy ;) Karma wróciła :) 

Jak na ironię - zwracam uwagę obiektywnym GMom pomimo tego że Oubre jest słaby w ofensywie w Golden St. to w defensywie gra właśnie bardzo dobrze co forsowałem u mnie od 2 lat, ale mało kto u nas brał to na poważnie, bo można się było z niego ponabijać i powq&^ć Alonzo :) 

 

prosze nie porownuj tych 2 zawodnikow, bo to zupelnie inny poziom.

przyznaj po prostu mi racje i po sprawie. bo wszelie moje zapowiedzi w kontekscie beasleya i oubre sie sprawdzily i teraz zbeiramy tego owoce.

takze ty placisz 10 mln za leszcze, a ja 10 mln za gracza wartego 2x wiecej

a tym, ze jego ofensywy mu nie liczmy coz jak zwykle sam sobie wystawiassz swiadectwo. nie ogarniasz zawodnikow, i tego jak graja i w jakim stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ja potrzebuje balansu. a ten balans dzieki beasleowi zostaje zachowany po obu stroanch parkeitu.

beasley to konkretna 4 opcja ofensywna, a w obronie knicks juz dawno odjechali reszcie ligi, takze z nim na parkiecie.

Malik Beasley - defensywny stoper :D :D 

Ma potencjał, ofensywnie - jak pisałem - jest świetny, ale Ty potrzebujesz go w obronie bo i tak nie masz dla niego za dużo rzutów. 

@MarcusCamby - mi sie w ofensywie też w Socie Beasley najbardziej podoba, żeby nie było, ale C_M nie tego od niego potrzebuje w swoim teamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

odnośnie KATa - to winny jest KAT

nic do KATa nie mam misiu Ty mój(nie przepadam tylko za hajpowaniem go, to jeszcze z czasów gdy ludzie gromnie starali się wykazać jego wyższość nad Jokiciem), od zawsze głównym i jedynym kryterium było otoczenie w jakim gra, a co za tym idzie bardzo ciężko jest mi go kupić jako pierwszą opcję drużyny walczącej o ECF + to jak wyglądał gdy w nich debiutował

na pocieszenie masz Mitchella, który akurat w tym względzie przebił u mnie głową sufit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

@MarcusCamby - mi sie w ofensywie też w Socie Beasley najbardziej podoba, żeby nie było, ale C_M nie tego od niego potrzebuje w swoim teamie. 

Człowiek morza już pokazał, że czasem ma problem z odpowiednim ustawianiem lineupów i optymalizacją swojego talentu, ale na RS to będzie miało mniejsze znaczenie.

Kadra jest szeroka i bardzo wartościowa, więc ilość wariantów jest duża. Oponenci tymczasem grzebią w śmieciach, by w ogóle sklecić coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.