Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Alonzo napisał:

Musicie sobie Mac ustalić jakąś wspólna strategię, bo inaczej polegniecie na nieporozumieniach przy różnych wizjach drużyny. . 

Wizję mamy podobną, po prostu są pewne sprawy techniczne, a także propagandowe i specyficzne wobec tej gry, które ja jako nowy user ofc nie byłem nawet w stanie poznać, a nawet nie wiem czy chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ale MarcusieGOaTvie czy tym wpisem Ty czasem nie pochwaliles Minnesoty? 
Jednak ławka R.Williams,M.Bridges, D.White, M.Morris, D.Howard, M.Oni to nie są byle bolce, nie uważasz? 

Chyba nikt akurat nie czepia się Minny w przypadku głębi składu ( btw rozumiem, że pisałeś na szybko, ale chociażby pominąłeś Tatę ).

Nam się czepiają chyba czego innego ( ale ofc muszą się czegoś czepić pewnie bo drużyna bez czepiania to nie w beGM).

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A to Boucher do piątki wskoczył? ;)

Wolves z pewnością są w TOP3 na ten moment.

Na większość matchupów ( z głowy na nie tylko Jok i Embiid ) zdecydowanie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Alonzo napisał:

 

ja mam zasadę, że jak gracz bierze QO to nie podpisuje ze swoim dotychczasowym teamem ;) Wyjątek zrobię pewnie przy White, bo wiem, że @mac go lubi i tu wyjątkowo mogę to zinterpretować na korzyść Soty. :) 

ja sciagam tylko graczy ktorych lubie, a nie przypomianm sobie zebym zbieral za to benefity u ciebie w glosowaniu...

no jak ty przy whicie jestes za przedluzeniem dla soty, ktora go pieknie wyruchala, to nie mam pytan

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dalej podawajcie takie kiepskie argumenty, a potem dziwcie się, że contenderzy zamiast się wzmacniać prawdziwi graczami to zapychają szrotem za minimum.

Według mnie nie jest kiepski, a właśnie z prawdziwego świata NBA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja sciagam tylko graczy ktorych lubie, a nie przypomianm sobie zebym zbieral za to benefity u ciebie w glosowaniu...

I tak masz najwięcej benefitów tutaj w historii.

Nie było mnie, więc nie wiem jak to możliwe że liga zignorowała chęć Kawhiego do gry w Cali ( w sensie LAL i LAC mu nie zaproponowało tu kontraktu ? ) do jest już totalnym WTF.

Więć może Alonzo, uśrednia Twoje privilege ( ja tak np robię )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

I tak masz najwięcej benefitów tutaj w historii.

Nie było mnie, więc nie wiem jak to możliwe że liga zignorowała chęć Kawhiego do gry w Cali ( w sensie LAL i LAC mu nie zaproponowało tu kontraktu ? ) do jest już totalnym WTF.

Więć może Alonzo, uśrednia Twoje privilege ( ja tak np robię )

taaaaaa

jak jestem uprzywilejowany widac po FA w zeszlym roku (rubio jeden z najwiekszych skandali w historii tej gry czy patty mills dla 500 tysiecy w bostonie) czy w tej na przykladzie harklessa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Według mnie nie jest kiepski, a właśnie z prawdziwego świata NBA.

 

No tak. Alonzo podobnie próbował argumentować granie Pelle, McKinnie i resztą swoich no name, bo przecież Jazz wprowadzili Morgana i wyglądał bardzo korzystnie.

Każdy przypadek jest inny. Czy jak podpisze sobie Wang Zhelina to możecie mi uznać, że taki sam impact i wejście do ligi jak Jeremy Lin?

Skoro Lin mógł tak zajebiście wejść to czemu nie Zhelin? Czemu nie Paul Eboua?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja sciagam tylko graczy ktorych lubie, a nie przypomianm sobie zebym zbieral za to benefity u ciebie w glosowaniu...

no jak ty przy whicie jestes za przedluzeniem dla soty, ktora tu sie zachowala jak oszust, to nie mam pytan

Rok temu w FA przecież sam sobie rzucałeś kłody pod nogi - ale tam też gdzieś głosowałem za Knicks. Teraz głosowałem na Ciebie w kilku przypadkach i chyba nie różni się to zanadto od innych GMów. Zapamiętałeś mi po prostu Davisa i chyba dlatego tak  na to patrzysz. 

14 minut temu, mac napisał:

Nam się czepiają chyba czego innego ( ale ofc muszą się czegoś czepić pewnie bo drużyna bez czepiania to nie w beGM).

U nas jest zbyt duża skrajność przy oczekiwaniach GMów - albo ktoś walczy o mistrzostwo, albo o 1 pick w drafcie - tu jest chyba podstawowy problem.Za mało jest teamów, które po prostu walczą o playoffy, albo zwyczajnie o to żeby być lepszymi niz sezon wcześniej. Duże zmiany rotacji GMów temu nie sprzyjają, gdyż prawie każdy chce budowac po swojemu praktycznie od zera. ja zrobiłem inaczej - kontynuuje to co zaczął budować Dnc, a chociażby dziś byłem krytykowany, że nie robię spektakularnych wymian i bazuję tylko na talencie, który zgromadził Dnc - notabene podczas tanku, którego nie popieram. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Każdy przypadek jest inny. Czy jak podpisze sobie Wang Zhelina to możecie mi uznać, że taki sam impact i wejście do ligi jak Jeremy Lin?

Skoro Lin mógł tak zajebiście wejść to czemu nie Zhelin? Czemu nie Paul Eboua?

  Czy zawodnicy nie grali nigdy w NBA. Sylinho raczej nie chce robić z Jakari czy DellaDeWody Kawhi stoppera czy jakiegoś super rolesa, co pewnie przyjąć, że grają mniej więcej to co np jak dostawali całkiem niedawno minuty, ale może się mylę.

Np Quickley z tego sezonu - myślę że pokazał wystarczająco dużo, by być solidnym graczem rotacji,a to że Thibs za bdb grę prospecta wynagrodził go mniejszą ilością minut uznaję za mało znaczące w ocenie Jego przydatności na parkiecie.

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

No tak. Alonzo podobnie próbował argumentować granie Pelle, McKinnie i resztą swoich no name, bo przecież Jazz wprowadzili Morgana i wyglądał bardzo korzystnie.

No i doprowadził do 7meczowej serii z bardzo mocnymi NYK przecież ..

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

No tak. Alonzo podobnie próbował argumentować granie Pelle, McKinnie i resztą swoich no name, bo przecież Jazz wprowadzili Morgana i wyglądał bardzo korzystnie.

Każdy przypadek jest inny. Czy jak podpisze sobie Wang Zhelina to możecie mi uznać, że taki sam impact i wejście do ligi jak Jeremy Lin?

Skoro Lin mógł tak zajebiście wejść to czemu nie Zhelin? Czemu nie Paul Eboua?

Marcus,

tam Leonarda kryli głównie Grant Williams i Oubre, ale tu chodziło bardziej o pośmianie się z McKinniego, czy właśnie Pelle. :) Nawet wrzucałem odpowiednie cytaty o tym na początku sezonu, ale @fluber trzeźwo zauważył, ze przecież mało kto czyta długie wypowiedzi :) memy fajniejsze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Rok temu w FA przecież sam sobie rzucałeś kłody pod nogi - ale tam też gdzieś głosowałem za Knicks. Teraz głosowałem na Ciebie w kilku przypadkach i chyba nie różni się to zanadto od innych GMów. Zapamiętałeś mi po prostu Davisa i chyba dlatego tak  na to patrzysz. 

no gdyby twoje glosy decydowaly to bylbym tankerem bez big3

takze nic a nic sie nie rozni

zapomnailvym. tankerem bez mistrozstwa

13 minut temu, Alonzo napisał:

, a chociażby dziś byłem krytykowany, że nie robię spektakularnych wymian i bazuję tylko na talencie, który zgromadził Dnc - notabene podczas tanku, którego nie popieram. 

nie robisz, bo nie masz materialy by je zrobic.

sciagasz gracyz typu oubre prince noel, wiec nie ma co sie dziwic. zamiast nich w tym samym siane mogles meic graczy duzo lepszych i albo ich zostawic albo wymienic na gwiazde

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no gdyby twoje glosy decydowaly to bylbym tankerem bez big3

takze nic a nic sie nie rozni

Jak kiedyś ściągniesz klapki z oczu to dostrzeżesz, że uważam Ciebie za jednego z najlepszych u nas GMów w BeGM - najbardziej doceniam GMów, którzy budują drużynę bez tanku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Sylinho raczej nie chce robić z Jakari czy DellaDeWody Kawhi stoppera czy jakiegoś super rolesa, co pewnie przyjąć, że grają mniej więcej to co np jak dostawali całkiem niedawno minuty, ale może się mylę.

Sampson od trzech sezonów nie wyszedł ze strefy garbage player. Sporo oglądam Pacers i on wchodzi dopiero jak połowa kadry Pacers jest kontuzjowana.

Jeśli ktoś za siódmego gracza rotacji ma Sampsona, a ktoś drugi powiedzmy Sarica no to da mnie jest k**** przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Sampson od trzech sezonów nie wyszedł ze strefy garbage player. Sporo oglądam Pacers i on wchodzi dopiero jak połowa kadry Pacers jest kontuzjowana.

Jeśli ktoś za siódmego gracza rotacji ma Sampsona, a ktoś drugi powiedzmy Sarica no to da mnie jest k**** przepaść.

No i dobrze, a dla kogoś przepaść jest pomiędzy top2 Harden i Durant a np Sexton Drummond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak kiedyś ściągniesz klapki z oczu to dostrzeżesz, że uważam Ciebie za jednego z najlepszych u nas GMów w BeGM - najbardziej doceniam GMów, którzy budują drużynę bez tanku. 

no jakbys ianczej uwazal, to bys sie dopiero osmieszyl.

wiec to zadna laska z twojej storny

nie wiem co to mialo do rzeczy ogoonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.