Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Juanchooooo ;)

Będzie miał z jakieś 8 min na C a później ława. PF na ten moment nie powącha. 

18 minut temu, january napisał:

On miał 1 świetny mecz vs były team, a poza tym mam ochotę go zaje*ać.*

*no dobra - wysłać gdziekolwiek po prostu ;d

Da się zrobić. Wedle życzenia gdzieś go wyślę :D.

Teraz, ignazz napisał:

Przypominam ze w rl spurs Gay gra z ławki dobrze. Jest dostępny. Za kogoś z covidem 

 

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Juanchooooo ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 pokusił byś się o jakiś zewnętrzny power ranking beGM dla nas? Tylko z podziałem na konferencje. Fajnie się Ciebie czyta i dla niektórych ( sądzę, że dla większości ) była by to miła lektura.

Składy nie są jakąś tajemnicą bo są ogólnie dostępne pod tym linkiem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, january napisał:

On miał 1 świetny mecz vs były team

praktycznie rzecz biorąc to tylko dwie pierwsze kwarty, ale ogarnie się, to mądry chłopak

8 minut temu, january napisał:

Panie, Pan żeś oddał w offseason co się dało, to nie pisz, że walczysz o wynik ;d

nie prawda, Monte nie chciał oddać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie prawda, Monte nie chciał oddać :(

Monte i tak walczy o W Nuggets grając w Spurs

 

 

Piękna ta walka na Zachodzie. Booker z Georgem się wyzywają na treningach, a Wielkiego Jokicia chwała nawet m rywale.

Tak za to wyglądała rywalizacja mojego Bola z Poku od @karpik

20210120_074001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pewnie już jeat w autobusie do mojego Zalando

z drugiej strony do rl Nuggets na 2way mógłby wpaść, i powalczyć z Hartensteinem o miano mniejszego gówniaka

Len na Wasze szczęście nie może być two-way ani w beGM, ani w RL. Za długo jest już w lidze, więc albo ktoś się nad nim jeszcze zlituje, albo jak ktoś pisał wyląduje w jakimś CSKA.

Ignazz się u nas załamie po tym jak w zeszłym roku dał mu 32,4/4. Żeby nie było, ja też byłem w gronie tych co się dali nabrać na jego całkiem dobrą grę rok temu i sam mu proponowałem coś w okolicy 24/4, no ale dzięki Bogom czuwających nad Thunder wybrał ofertę Spurs. Zresztą nie tylko ja i Ignazz, ale też LBS, SlaKB, Tecu i Ashi szli po niego mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet mocno pracował. Wyrobił rzut za trzy i miał pare razy 3/5 za trzy, nie był dziura pod tablica i cieszyły mnie jego 3 bloki w sekwencji gier jak dostawał +20 minut. W Toronto po odejściu starej gwardii liczyłem ze w końcu dostanie regularne minuty. A tu 2...3...11...15 od święta a teraz to. 
 

coz. Szykują się dwa zmarnowane sezony w sałary ( tego nie liczę. ). 
moze moneta się jeszcze odwróci ale to chyba na kant musiałaby stanąć. Kiedyś bawiąc się dwuzłotówka udało się.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2021 o 22:22, Eld napisał:

@ely3 pokusił byś się o jakiś zewnętrzny power ranking beGM dla nas? Tylko z podziałem na konferencje. Fajnie się Ciebie czyta i dla niektórych ( sądzę, że dla większości ) była by to miła lektura.

Składy nie są jakąś tajemnicą bo są ogólnie dostępne pod tym linkiem:

 

Power ranking to raczej ciężko zrobić bo masz ekipy które mają samych centrów jak Boston i takie które mają samych niskich ale ogólnie co się rzuca w oczy to Zachód jest w cholerę mocny . A Wschód słaby. Połowa ekip na Wschodzie zbudowana pod tank choc pewnie dwie najgorsze ekipy tej gry są na Zachodzi LAC i Grizzlies. No dobra Chicago też ma praktycznie 5 graczy tylko z rotacji NBA

Powiedzmy 6 najlepszych ekip : Torotno ( choć tu boli kontuzja McColluma bez niej byliby nr 1 ) Knicks , Denver . Minnesota. Lakers , Houston . A 7 byłoby Golden jeśli znajdą centra grającego dłużej niż 5 minut na mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Power ranking to raczej ciężko zrobić bo masz ekipy które mają samych centrów jak Boston i takie które mają samych niskich ale ogólnie co się rzuca w oczy to Zachód jest w cholerę mocny . A Wschód słaby. Połowa ekip na Wschodzie zbudowana pod tank choc pewnie dwie najgorsze ekipy tej gry są na Zachodzi LAC i Grizzlies. No dobra Chicago też ma praktycznie 5 graczy tylko z rotacji NBA

Powiedzmy 6 najlepszych ekip : Torotno ( choć tu boli kontuzja McColluma bez niej byliby nr 1 ) Knicks , Denver . Minnesota. Lakers , Houston . A 7 byłoby Golden jeśli znajdą centra grającego dłużej niż 5 minut na mecz. 

No to masz zupełnie odwrotną opinię niż my, gdzie wg. nas Wschód to rzeźnia bez znieczulenia ( Wizards mają Duranta i Hardena np, 76ers i Tecu Embiida i Simmonsa ).

Z zadeklarowanych tankerów których mógł byś w ewentualnym rankingu pominąć są: Boston, Nets, Pistons, Bulls, Memphis, Spurs, Blazers, Jazz i Clippers. 9 drużyn, do klasyfikacji 21. 10 ze Wschodu i 11 z Zachodu. Reszta to w zasadzie do pominięcia ( no może poza Pistons aby było równo po 11 tu i tu ) bo oni grają coś a la Qcin 2 lata temu gdzie miał w s5 - 4x PG i 1xC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bad . Wizards  mają 4 świetnych zawodników plus dwóch co jeszcze jest w rotacji i Bradleya na centrze ,, Reszta zawodników praktycznie nie gra w RL . A Bradley na centrze to gorszy pomyśł niż Jordan . Ogólnie 6 graczy z rotacji NBA - nawet obecne Nets nie jest tak hardocorowe

a 76ers przeoczyłem choć troche mam wątpliwości bo Maxey przy Benie nie wygląda tak różowo ( ta dwójka razem jak na razie jest na minusie i praktycznie nie ma obrony). Poza tym tam jest pod koszem jeden Embiid i ani nie ma rezerwy ani nawet porządnego PF-a. Od biedy Covingotn może grać ale on w Blazers gra słabo ,  Ale jak będzie schodził Joel to masz krucho pod koszem i z obroną

Liderzy w ekipach mocni. Głębia zwłaszcza w Wizards żadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

My bad . Wizards  mają 4 świetnych zawodników plus dwóch co jeszcze jest w rotacji i Bradleya na centrze ,, Reszta zawodników praktycznie nie gra w RL . A Bradley na centrze to gorszy pomyśł niż Jordan . Ogólnie 6 graczy z rotacji NBA - nawet obecne Nets nie jest tak hardocorowe

a 76ers przeoczyłem choć troche mam wątpliwości bo Maxey przy Benie nie wygląda tak różowo ( ta dwójka razem jak na razie jest na minusie i praktycznie nie ma obrony). Poza tym tam jest pod koszem jeden Embiid i ani nie ma rezerwy ani nawet porządnego PF-a. Od biedy Covingotn może grać ale on w Blazers gra słabo ,  Ale jak będzie schodził Joel to masz krucho pod koszem i z obroną

Liderzy w ekipach mocni. Głębia zwłaszcza w Wizards żadna

I właśnie dlatego Cię poprosiłem o ranking gdzie obiektywnie patrząc na fit, liderów i głębie byś to jakoś poukładał.

Btw Lakers też mają biedę pod koszem a w Minny jest tylko jedna piłka do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi centrami to w ogóle jest totalna ruleta, rok temu na topie podczas FA byli Len czy Ed Davis, a dziś jeden nie ma klubu a drugi szuka formy, za to tacy Baynes, Theis czy Howard byli na końcu list życzeń

dzisiaj Baynes nie istnjeje, Leonard nie gra a startujacy Śliwka był na końcu większości ofert

ratuje nas to, ze to zwykle sa max 2letnie umowy, ale trafić centra na FA to nie je łatwa sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Btw Lakers też mają biedę pod koszem a w Minny jest tylko jedna piłka do gry.

Lakers mają LeBrona, Butlera (kontuzjowany, ale te 4 mecze zagrał i chyba zara wraca),  Ingrama, jednych z lepszych FA w postaci Batuma i czy dobrego na ławkę Doziera. Theis i Leonard każdy wie co  wnoszą. Jedynie Russel to totalna padaka.

Co do Minny to już wielokrotnie pisałem to pominę.

Poprosiłeś Elego o powerrangin, dał jakiś swój i jesteś zdziwiony że są te dwie ekipy.

Ja bym był mocno zdziwiony, jakby u kogoś nie były one w top4 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Ja przynajmniej mam centra 😉 

Theis jest przecież świetny jako C, tylko fatalny jako PF w parze z TT (pozdro Stevens), coś jak odwrotność Randle'a, który w końcu jest playable jako PF mając C za plecami i mając dużo piłki w rękach, ale ponoć w OKC pod nieobecność słabego Nurka będzie przez ponad pół trymestru będzie nim grane jako starting C bez piłki w rękach xD

A kto powiedział, że Randle nie będzie miał piłki w rękach? Nie mam żadnego gracza, który bez piłki grać nie może. Typowego ballhuga. SGA przychodził do ligi jak point guard/shooting guard a teraz nawet dużo na SF gra. Przy CP3 miał prawie 24% usg, teraz przy tych gówniarzach ma 26%. Brogdon ma jeszcze mniejsze usg% od niego. OG to spajacz. On piłkę w ciągu minuty ma trzy razy. Albo jak rozrzuca po obwodzie, albo jak steala zaliczy, albo jak ma pozycję za trzy bez kozła.

Trymestr trwa 24 mecze, Jusuf zagrał w połowie, więc Randle przez połowę trymestru ma dobrego centra za plecami. Przed kontuzją Nurka i tak pisałem o tym, że Randle dostanie spokojnie kwartę na C mimo obecności Nurka. Jeśli Randle tak strasznie lubi grać na PF to ja nie mam problemu postawić Clarka na C który jedyne co w miarę dobrze robi, to broni. A na jeden - wiadomo jaki mecz - wystawiam Juancho :). Ktoś mi też zwrócił uwagę, że Nurse ma setupy z OG na 5. Nie mniej Randle z powodu kontuzji Nurka na pewno będzie miał zwiększoną rolę na C. Więcej niż te zakładane wcześniej przeze mnie ~12 minut, ale to nie znaczy od razu, że obecność Randle na boisku przy kontuzji Nurka = Randle tylko na centrze. Szykuję kilka setupów.

Mnogość moich możliwości, a twoich na pozycji 5 to jak przyrównywać formę LBJ z NBA finals, a formę LBJ z ostatniego meczu. 

Wiem Jasiek, że z Tobą nie mam szans konkurować póki tam jest LeBron i ani myślę pisać takie bzdety ale trzeba przyznać, że problemy pod koszem jakie masz bardzo, ale to bardzo słabo wyglądają u contendera. Contenderowi wręcz nie wypada takich mieć. Masz T1 w plecy i sam dobrze o tym wiesz. Niegrający Butler, centry, Ingram który nie może grać swojego, o DLO nie chce mi się pisać, LBJ na jałowym biegu. s5 jest meh u Ciebie. Dla mnie i to bez żadnej złośliwości masz teraz 4 seed nad piątymi GSW. Przed Tobą na lajcie mam Denver, Rockets i Wolves i jak czegoś nie zrobisz, to któryś z tych trzech teamów w jakimś SWCF Cię dość łatwo puknie. 

No i muszę zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. W Twoim interesie jest dyskredytowanie Thunder bo w końcu masz mój pick. Liczyłeś na loterię ale wyszedł mały psikus z Brogdonem, Randle i Rosem, gdzie dodatkowo musząc liczyć każdego dolca po podwyżce dla LeBrona wyskoczyłeś przy okazji z 5 baniek dla mnie, więc znając Ciebie będziesz robił co mógł aby ten pick był jak najlepszy, a co za tym idzie - to co piszesz i będziesz pisał o Thunder trzeba będzie dzielić przez pół i wrzucać pod pierwiastek. 

1 minutę temu, mac napisał:

Lakers mają LeBrona, Butlera (kontuzjowany, ale te 4 mecze zagrał i chyba zara wraca),  Ingrama, jednych z lepszych FA w postaci Batuma i czy dobrego na ławkę Doziera. Theis i Leonard każdy wie co  wnoszą. Jedynie Russel to totalna padaka.

Co do Minny to już wielokrotnie pisałem to pominę.

Poprosiłeś Elego o powerrangin, dał jakiś swój i jesteś zdziwiony że są te dwie ekipy.

Ja bym był mocno zdziwiony, jakby u kogoś nie były one w top4 ..

Czytaj wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.