Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nic do KATa nie mam misiu Ty mój(nie przepadam tylko za hajpowaniem go, to jeszcze z czasów gdy ludzie gromnie starali się wykazać jego wyższość nad Jokiciem), od zawsze głównym i jedynym kryterium było otoczenie w jakim gra, a co za tym idzie bardzo ciężko jest mi go kupić jako pierwszą opcję drużyny walczącej o ECF + to jak wyglądał gdy w nich debiutował

na pocieszenie masz Mitchella, który akurat w tym względzie przebił u mnie głową sufit

Ogólnie wierzę w rozwój obu i trochę pech z tym KATa nadgarstkiem i covidem, ale mam nadzieję, że w końcu to ruszy do przodu. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Ogólnie wierzę w rozwój obu i trochę pech z tym KATa nadgarstkiem i covidem, ale mam nadzieję, że w końcu to ruszy do przodu. :) 

 

no ja Townsowi aż zacząłem kibicować, ciężko o większą ilość wszelakich nieszczęść na przełomie roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Człowiek morza już pokazał, że czasem ma problem z odpowiednim ustawianiem lineupów i optymalizacją swojego talentu, ale na RS to będzie miało mniejsze znaczenie.

Kadra jest szeroka i bardzo wartościowa, więc ilość wariantów jest duża. Oponenci tymczasem grzebią w śmieciach, by w ogóle sklecić coś sensownego.

Kadrę ma przemocarną - sam chwaliłem już kilka razy Bradleya, który mu świetnie pasuje. Ciekawi mnie jak ułoży sobie team. Ogólnie cieszy mnie to co powstało w Nets, bo będziemy mieli jakieś porównanie jak Irving będzie wyglądał jako ten trzeci - bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że rola Alfreda właśnie jemu przypadnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Kadrę ma przemocarną - sam chwaliłem już kilka razy Bradleya, który mu świetnie pasuje. Ciekawi mnie jak ułoży sobie team. Ogólnie cieszy mnie to co powstało w Nets, bo będziemy mieli jakieś porównanie jak Irving będzie wyglądał jako ten trzeci - bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że rola Alfreda właśnie jemu przypadnie. :) 

rola trzecia (w ataku druga w spolce z davisem) mu przypadnie za pewne naturalnie (nihil novi), natomiast fit big3 (i tym samym maksymalziacja atutow irvinga) jest duzo lepszy u mnie anizeli w nets

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

rola trzecia mu przypadnie za pewne naturalnie, natomiast fit big3 (i tym samym maksymalziacja atutow irvinga) jest duzo lepszy u mnie anizeli w nets

Masz Davisa - zatem tu pełna zgoda. :) 

Teraz na spokojnie będziemy widzieli jak wygląda Irving jako ten 3.

Ogólnie głębię składu masz w tym sezonie olbrzymią. Nie będę ukrywał, że gdyby to miało wypalić, to trudno to będzie ugryźć.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Niezła ironia, ze Knicks wygrywali głosowania graczy za minimum bo mieli taka biedę w rosterze, a teraz szczycą się głębia :) mam tylko nadzieje ze w przyszłym FA takie argumenty nie będą już decydowały :)

ale co w tym dziwnego, że rolsi często gęsto ciągną do nalepszych eikip? 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Niezła ironia, ze Knicks wygrywali głosowania graczy za minimum bo mieli taka biedę w rosterze, a teraz szczycą się głębia :) mam tylko nadzieje ze w przyszłym FA takie argumenty nie będą już decydowały :)

Jak to się mówi - shit happens ;) Gdyby nie to, że ktoś tam złożył nieprawidłowo ofertę Boucherowi, to nie podpisałby z Sotą QO :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co w tym dziwnego, że rolsi często gęsto ciągną do nalepszych eikip? 

Ale ja nie mówię o sytuacji gdy Knicks rywalizowali na FA z Blazers:) 

 

8 minut temu, Alonzo napisał:

Jak to się mówi - shit happens ;) Gdyby nie to, że ktoś tam złożył nieprawidłowo ofertę Boucherowi, to nie podpisałby z Sotą QO :) 

Dokładnie, grałby przez 4 lata po 3mln za to bo mieliśmy wyrównać najwyższa ofertę po prostu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Dobrym imo przykładem jest Kenneth Faried z sezonu 18/19.

Nie grający w Nets, pozyskany przez HOU na wypadek kontuzji Kapeli i od razu z marszu dający bdb minuty przy Hardenie.

Tam sprawa była jasna, że będzie grał i nabijał statsy. Miałem odpalony akurat twitter Woja oglądając jakiś mecz w nocy i jak podał to info to momentalnie go podpisałem w Fantasy. Jak wrócił Capela, to wtedy Faried wypadł z łask. 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Nie żałujemy, za rok dostanie odpowiednie pieniądz do swojej wartości :) wiec jak CM się chęci ze Malik jest warty 2xtyle co kontrakt to pomysl ile warty jest obecnie Boucher w stosunku do 2mln kontraktu :)

ja mam zasadę, że jak gracz bierze QO to nie podpisuje ze swoim dotychczasowym teamem ;) Wyjątek zrobię pewnie przy White, bo wiem, że @mac go lubi i tu wyjątkowo mogę to zinterpretować na korzyść Soty. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Tam sprawa była jasna, że będzie grał i nabijał statsy. Miałem odpalony akurat twitter Woja oglądając jakiś mecz w nocy i jak podał to info to momentalnie go podpisałem w Fantasy. Jak wrócił Capela, to wtedy Faried wypadł z łask. 

ja mam zasadę, że jak gracz bierze QO to nie podpisuje ze swoim dotychczasowym teamem ;) Wyjątek zrobię pewnie przy White, bo wiem, że @mac go lubi i tu wyjątkowo mogę to zinterpretować na korzyść Soty. :) 

Przecież to QO to wynikało tylko z dziwnego zapisu odnośnie RFA a nie ze złej woli, No i Bouchera tez lubimy bardzo, był istotnym elementem wymiany Drummonda w lutym a teraz pełni ważna role, woleliśmy oddać Wooda niż jego a to wiele znaczy :) 

+ White nie brał QO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

ja mam zasadę, że jak gracz bierze QO to nie podpisuje ze swoim dotychczasowym teamem ;) Wyjątek zrobię pewnie przy White, bo wiem, że @mac go lubi i tu wyjątkowo mogę to zinterpretować na korzyść Soty. :) 

Akurat Bouchera też bardzo lubię ( o czym chociażby świadczy już przywołany mój wpis Cambiego na Jego temat, jeszcze zanim zagrał minuty w Raps w NBA .. )

Natomiast to co odjebał w Jego przypadku qcin to żenada totalna i powinno go skłonić do niekrytykowania ruchów innych GMów ( bo brak kontraktu dla Bouchera to imo najgorszy ruch tego lata jakiegokolwiek GMa ).

Chociaż może to wynikało z dziwnych zasad tu panujących i obawy, że jak da kontrakt wcześniej ktoś będzie chciał mu zrobić na złość etc

Ideą było ofc wyrównanie każdego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

Dobrym imo przykładem jest Kenneth Faried z sezonu 18/19.

Nie grający w Nets, pozyskany przez HOU na wypadek kontuzji Kapeli i od razu z marszu dający bdb minuty przy Hardenie.

Dalej podawajcie takie kiepskie argumenty, a potem dziwcie się, że contenderzy zamiast się wzmacniać prawdziwi graczami to zapychają szrotem za minimum.

Ja jestem pewny, że rotacje Lakers czy Wizards mógłby uzupełniać Wygnański i ludzie by nie widzieli problemu... Ręce opadają.

Simbasket jest chyba faktycznie dużo lepiej pomyślany, bo tam z bieda rotacją bardzo mocny team potrafi nie zrobić PO. BeGM odchodzi do lamusa.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież to QO to wynikało tylko z dziwnego zapisu odnośnie RFA a nie ze złej woli, No i Bouchera tez lubimy bardzo, był istotnym elementem wymiany Drummonda w lutym a teraz pełni ważna role, woleliśmy oddać Wooda niż jego a to wiele znaczy :) 

+ White nie brał QO. 

Dlatego się troche zdziwiłem, że nie dostał jakiejś dobrej oferty. :) Mnie niestety nie było na niego stać i z żalem się przyglądałem jak kilku graczy u nas poszło za bezcen na FA.. 

 

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Simbasket jest chyba faktycznie dużo lepiej pomyślany, bo tam z bieda rotacją bardzo mocny team potrafi nie zrobić PO. BeGM odchodzi do lamusa.

Jednak tych 8 graczy musisz tam tak, czy inaczej mieć. Zawsze dochodzą jeszcze kontuzje przecież, ale faktycznie - tam wąska rotacja styka. U nas w BeGM wymiennie tych 9-10 graczy rotacji musisz mieć. Z tego zawsze ten 1-2 Tobie wypadnie z jakiegoś powodu. 

Dlatego dobre są te kontrakty na 1/3 czy 2/3 sezonu (trymestralnie), które pozwalają uzupełnić roster. Wydaje mi się, że jeszcze ze 2-3 sezony i wypracujemy tu jakiś consensus. Trochę za bardzo  przepłacamy graczy i później są problemy z luxury tax czy hard capem. 

9 minut temu, mac napisał:

Akurat Bouchera też bardzo lubię ( o czym chociażby świadczy już przywołany mój wpis Cambiego na Jego temat, jeszcze zanim zagrał minuty w Raps w NBA .. )

Natomiast to co odjebał w Jego przypadku qcin to żenada totalna i powinno go skłonić do niekrytykowania ruchów innych GMów ( bo brak kontraktu dla Bouchera to imo najgorszy ruch tego lata jakiegokolwiek GMa ).

Chociaż może to wynikało z dziwnych zasad tu panujących i obawy, że jak da kontrakt wcześniej ktoś będzie chciał mu zrobić na złość etc

Ideą było ofc wyrównanie każdego kontraktu.

Musicie sobie Mac ustalić jakąś wspólna strategię, bo inaczej polegniecie na nieporozumieniach przy różnych wizjach drużyny. . 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Jednak tych 8 graczy musisz tam tak, czy inaczej mieć. Zawsze dochodzą jeszcze kontuzje przecież, ale faktycznie - tam wąska rotacja styka

Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu.

Właśnie w simbasket rotacja ma bardzo duże znaczenie, tak jak w RL NBA. Spójrz na Warriors. Baron Davis grał MVP sezon, do tego bardzo dobre wsparcie Kevin Garnett, Tyson Chandler, Trevor Ariza, Jason Richardson i co? Brak Playoffs! A na papierze to jest team na mistrza.

Grizzlies mimo LeBrona i Howarda bili się niemal do ostatnich spotkań.

A kto był wysoko? Sacramento Kings z drugim seedem, gdzie grali na dwie piątki.

A u Nas wpuszczasz Wygnańskiego i Sylvek, człowiek morza czy January będą Ci mówić, że przy LeBronie, Hardenie, Leonardzie biegający po parkietach Qcin to jest PAN KOSZYKARZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

A u Nas wpuszczasz Wygnańskiego i Sylvek, człowiek morza czy January będą Ci mówić, że przy LeBronie, Hardenie, Leonardzie biegający po parkietach Qcin to jest PAN KOSZYKARZ.

W 2 liceum rzuciłem game winnera po zbiórce ofensywnej na 3 sekundy przed końcem meczu LO Drawsko Pomorskie- LO Kalisz Pomorski wiec sam lepiej pomysl jakbym wyglądał z lepszymi partnerami!

Ale MarcusieGOaTvie czy tym wpisem Ty czasem nie pochwaliles Minnesoty? 
Jednak ławka R.Williams,M.Bridges, D.White, M.Morris, D.Howard, M.Oni to nie są byle bolce, nie uważasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu.

Właśnie w simbasket rotacja ma bardzo duże znaczenie, tak jak w RL NBA. Spójrz na Warriors. Baron Davis grał MVP sezon, do tego bardzo dobre wsparcie Kevin Garnett, Tyson Chandler, Trevor Ariza, Jason Richardson i co? Brak Playoffs! A na papierze to jest team na mistrza.

Grizzlies mimo LeBrona i Howarda bili się niemal do ostatnich spotkań.

A kto był wysoko? Sacramento Kings z drugim seedem, gdzie grali na dwie piątki.

A u Nas wpuszczasz Wygnańskiego i Sylvek, człowiek morza czy January będą Ci mówić, że przy LeBronie, Hardenie, Leonardzie biegający po parkietach Qcin to jest PAN KOSZYKARZ.

Albo cos tam zmieniłeś, albo za szybko przeczytałem ;) 

Stąd była ta moja propozycja odnośnie Hardena i tych 4 kasztanów :) 

W BeGM mamy trochę za dużo tej propagandy i docinania sobie zamiast bardziej skoncentrować się na merytoryce. 

Gdybym to ja napisał Sylwkowi to samo co Ely, to Sylwek by się na mnie obraził, a ktoś inny by wyskoczył znowu z atakami na Oubre. Jednak te pięć rund FA po cos mamy i warto przywiązywać wage do głębi, rotacji i stabilizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.