Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, shevcu napisał:

Jedyne czego mi szkoda w tych Nets to tego Harrisa bo liczyłem ze będzie dawał lepsze cyferki. A mówiłem ze Prience pójdzie w wymianie za Hardena i będzie dostawał minuty.

harris to akurat nie mógł sobie wymarzyć bardzie idealnych warunków do grania

w teorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, człowiek...morza napisał:

@MMM2121

Patrz długofalowo, a nie tylko pod kątem aktualnego bilansu. Masz szanse osiągnąć mocny wynik w PO, nawet z niższego rozstawienia.

Jeśli chodzi o bilans to moim zdaniem jestem raczej w pierwszej 4 na zachodzie. Jeśli spojrzeć na moja drużynę to jest ona w sumie dość wszechstronna

mam konia pociągowego - Stephan

super druga opcje - Zach 

przyzwoita trzecia opcje, która pasuje do dwóch liderów - Otto 

Perfekcyjne uzupełnienie w postaci Draymonda, który spina defensywę oraz daje rozegranie, które pomaga Stephanowi i Zachowi. 

super obrońcę obwodowego w postaci Dorta, który w ataku cały czas się rozwija. 

wiadomo, ze tutaj z centrem nie trafiłem za dobrze, ale sporo drużyn ma z nimi problem, a w tym konkretnym środowisku nie stanowiłby specjalnego obciążenia, poza tym mam nadzieje, ze się w końcu ogarnie 😛 No i jakieś minuty będę zapewne grał Draymondem jako C. 
 

Wbrew początkowym głosom  o rozczarowaniu np. @MarcusCamby postrzegam ta drużynę jako bardzo mocno z ogromnym potencjałem w playoff, gdzie rotacja jest krótsza, a dobry fit jest na wagę złota (a w mojej drużynie fit jest imho niemal idealny.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otto Porter to żadna 3 opcja ...On nawet w przeciętnych Chicago wchodzi z ławki i nie jest nawet najlepszym rezerwowym Chicago.. Bo jest nim Temple.

@MarcusCamby

Obejrzyj sobie 2 mecz z Cavs to zrozumiesz dlaczego postawiłem Bradleya blisko Jordana. Jordana nie rusza sie praktycznie ani w obronie ani ataku. Jordan nic nie broni. Nie zastawia kosza. Rywale robią co chcą. Obrona pomalowanego w RL Nets nie istnieje. To jest poziom Bradleya . Broni trochę lepiej 1 na 1 od Bradleya ale za to gorzej zbiera na atakowanej tablicy. W przypadku Jordana żyjesz przeszłością. On jest fatalny obecnie.

Nie podałem Irvinga bo w tych pierwszych dwóch które para Durant-Harden wygrała Irvinga nie było. Zresztą Irving to fatalny fit do Hardena co pokazały te mecze z Cavs. . Irving ma za dużo akcji w których kozłuje nikomu nie podaje tylko rzuca po zrobieniu kilku kozłów. Każdy gracz, który również potrzebuje dużo piłki więdnie przy Irvingu. Durant wygląda świetnie bo on jest fantastyczny off ball. 

Poza tym zapominasz o jeszcze jednej rzeczy. W meczu średnio rzucasz 88-90 razy. Więc jeśli tu masz skład gdzie 6 opcją jest Pat który w realu rzuca 3 razy to tutaj by dobić do tych 90 będzie rzuczał 7-8 razy a on za 3 ma prawie 50% skuteczności więc z automatu jego wartość tutaj będzie spora wyższa niż RL i odwrotnie przy dużych nagromadzeniu rzucających to nie można dodawać tylko odpowiednio zredukować im te rzuty. Więc czasem skład ułożony wg pewnej logiki tzn ma większy sens niż 6 kolesi z których każdy rzuca po 15 razy na mecz bo wtedy zabraknie rzutów dla wszystkich zadaniowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

jeśli Bulls nie zrobią PO to ten cały ogromny potencjał taki trochę patykiem po wodzie pisany, druga runda oczywiście, ale o więcej może być trudno

Ja bym tylko tego nie uzależniał od jednego czynnika. Zach w tych konkretnych warunkach, tylko by zyskiwał, bo jego partnerem w ataku nie byłby Coby White tylko Kura, zatem miejsca na wjazdy byłoby jeszcze więcej, plus byłby kreowany przez Draymonda, co byłoby kolejnym ułatwieniem. Moim zdaniem przy użyciu nawet małej ilości wyobraźni można zobaczyć, jak to wszystko dobrze z sobą współgra. Poza tym Zach gra, jak na razie ofc swój najlepszy sezon. Jeszcze lepiej rozdaje piłkę po wjazdach i gra na niesamotnej efektywności 27,2 punktów na 0.650 ts% to kosmos. 

5 minut temu, ely3 napisał:

Otto Porter to żadna 3 opcja ...On nawet w przeciętnych Chicago wchodzi z ławki i nie jest nawet najlepszym rezerwowym Chicago.. Bo jest nim Temple.

Tylko przy moich konkretnych uwarunkowaniach (Czyli Stephanie i Zachu) imho sprawdzałby się znakomicie. Gracz, który nie potrzebuje piłki, dużo rzuca za trzy, okazjonalnie jakiś wjazd lub mid range i przy tym bardzo efektywny to coś czego potrzebuje każda drużyna. Do tego przy Draymondzie, łatwo można sobie wyobrazić, że byłby lepszym obroncą w tym środowisku. (Skoro Draymond potrafi ogarnąć tych ananasów, których ma u siebie w real Golden). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho top4 na zachodzie raczej nie do ruszenia. GSW pewnie na 5, ale gryzie mnie jedna rzecz. Rotacja podkoszowa wygląda tragicznie. Draymond sam tego nie połata, a i granie nim jakiś wielkich minut na C to nie jest dobry pomysł. Wiem, że ten Dieng był okrutnie drogi, ale w tym momencie byłby zbawieniem dla tego zespołu. Musisz coś pokombinować @MMM2121, żeby wzmocnić pozycje 4-5. Szkoda, że wypadł na trochę MCW, bo to bardzo użyteczny roles. Kasę wydaną na Iwundu, można było na kogoś innego przeznaczyć, bo on nic Ci nie daje. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ely3 napisał:

Otto Porter to żadna 3 opcja ...On nawet w przeciętnych Chicago wchodzi z ławki i nie jest nawet najlepszym rezerwowym Chicago.. Bo jest nim Temple.. 

Poza tym zapominasz o jeszcze jednej rzeczy. W meczu średnio rzucasz 88-90 razy. Więc jeśli tu masz skład gdzie 6 opcją jest Pat który w realu rzuca 3 razy to tutaj by dobić do tych 90 będzie rzuczał 7-8 razy a on za 3 ma prawie 50% skuteczności więc z automatu jego wartość tutaj będzie spora wyższa niż RL i odwrotnie przy dużych nagromadzeniu rzucających to nie można dodawać tylko odpowiednio zredukować im te rzuty. Więc czasem skład ułożony wg pewnej logiki tzn ma większy sens niż 6 kolesi z których każdy rzuca po 15 razy na mecz bo wtedy zabraknie rzutów dla wszystkich zadaniowców.

Miło, ze ktoś  dostrzega grę Templea :) 

Kwestię tych 86-90 rzutów na mecz poruszałem tu niedawno, ale teamy, którym ten argument sprawia największe kłopoty podręcznikowo tu milczą.. ciekawe dlaczego? 🤔

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

ogolnie takie orlando, czy inne zespoły walczące o PO mogą chyba pomarzyć o tak zdrowym i równym składzie jak mój w 1 trymestrze. Jedynie Hardaway jr i Turner opuścili po dwa mecze jak do tej pory, i Aldridge kilka. Zapowiada się udany bilans tutaj, Turner, czy Hardaway jr. grają sezony życia jak narazie. 

Czy uważasz Ronnie, że jesteś w tym momencie przed moimi Orlando? - pytam, gdyż 2 razy wykasowywałem długi monolog nie chcąc rozpoczynać bez sensu kolejnej dyskusji, ale oczywiście znam odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MMM2121 napisał:

Gracz, który nie potrzebuje piłki

Ty to piszesz o Otto Porterze?

Przecież on Wizards przeszedł do drugiego unitu, właśnie po to by grać więcej z piłką, bo był obok Walla i Beala często bezużyteczny.

Po za tym piszesz, że u Ciebie zyskiwałby więcej grając obok Lavine i Curry. Ale on właśnie gra z Lavine i w RL NBA i nie widać tego profitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Braveheart22 napisał:

Imho top4 na zachodzie raczej nie do ruszenia.

Jakie to top4?

Jest Minny w nim ?

Swoją drogą, wydaje mi się, że Minny to chyba największa róznica na plus jest, pomiędzy poziomem w naszej lidze, a poziomem w NBA.

Po drugiej stronie chyba Twoi LAC :( ( ofc oba to nie nasza zasługa, a poprzednich manago )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Jakie to top4?

Jest Minny w nim ?

Oczywiście Minnesota, Houston, Denver i LA Lakers, i na 99% nic się nie zmieni. Lakers chyba na ten moment 4, ale jeszcze dokładnie nie myślałem nad rankingiem czołówki zachodu.

7 minut temu, mac napisał:

Po drugiej stronie chyba Twoi LAC :( ( ofc oba to nie nasza zasługa, a poprzednich manago )

No niestety. Sytuacja nie jest łatwa w tym momencie. Chciałoby się już walczyć o coś, ale jeszcze nie ma z czego lepić. Jednak zdolną młodzież myślę, że mam. Dojdzie wysoki pick '21, gdzie kilku bardzo ciekawych graczy będzie do wyboru. Finanse coraz lepsze i kasy na wzmocnienia za rok powinno być sporo. Assetów w postaci picków też nie brakuje, co będzie można wykorzystać jak się nadarzy okazja. W optymistycznym planie, przy fajnym rozwoju młodzieży, dobrym wyborze w drafcie i odważnych ruchach na rynku, można będzie stworzyć, ciekawy, głęboki zespół, a wtedy jest szansa zaskoczyć. Oczywiście jak zdrowie dopisze, bo to zawsze jest jakaś loteria i potrafi szybko pokrzyżować plany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ty to piszesz o Otto Porterze?

Przecież on Wizards przeszedł do drugiego unitu, właśnie po to by grać więcej z piłką, bo był obok Walla i Beala często bezużyteczny.

Szczerze to tego nie pamietam, ale sprawdziłem sobie linupy z sezonu 17/18 i tam Otto lwia cześć swoich minut grał w podstawowej piątce. A kiedy nie grał w podstawowej, to najczęściej i tak był sparowany z Bealem. Raczej rzadko grał bez jednego albo drugiego u boku. 
 

 

/ofc mogę złe odczytywać staty bo nie jestem w tym turbo biegły wtedy proszę o naprostowanie

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MMM2121 napisał:

Szczerze to tego nie pamietam, ale sprawdziłem sobie linupy z sezonu 17/18 i tam Otto lwia cześć swoich minut grał w podstawowej piątce. A kiedy nie grał w podstawowej, to najczęściej i tak był sparowany z Bealem. Raczej rzadko grał bez jednego albo drugiego u boku. 
 

 

/ofc mogę złe odczytywać staty bo nie jestem w tym turbo biegły wtedy proszę o naprostowanie

wszystko ok odczytujesz,

po prostu @MarcusCamby bajki pisze. nie wiem skad mu sie bzdurna teoria wyklula jakoby porter galy potrzebowal i z nia sie spelnial

otto porter swietnie uzupelnienie (galy nie potrzebuju) do lavina i currego, greena. no chyba, ze jego poziom polecial? (nie ogladam bulls)

lepsza wersja barnes'a

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

po prostu @MarcusCamby bajki pisze. nie wiem skad mu sie bzdurna teoria wyklula jakoby porter galy potrzebowal i z nia sie spelnial

Szanuj mordę lepiej.

Oglądam tamto Wizards pewnie najwięcej z tego forum.

Już ludzie widzę nie pamiętają w jakich okolicznościach został wypchnięty do Bulls. Pisałem o tym sporo na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Szanuj mordę lepiej.

Oglądam tamto Wizards pewnie najwięcej z tego forum.

Już ludzie widzę nie pamiętają w jakich okolicznościach został wypchnięty do Bulls. Pisałem o tym sporo na forum.

tez ogladalem i wymysliles teorie z pizdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wieczorem będę szukał swoich starych postów.

Liczę potem na przeprosiny, bo doskonale pamiętam to przesunięcie Portera na ławkę i okoliczności.

stary ja w dupie mam te posty.

clue jest takie, ze teoria jakoby porter galy potrzebowal jest wyjeta z kosmosu. charakterystyka to jest top rolesow i trudno znalezc lepsze uzupelnienie.

w wizards zajebiscie wygladal przy wallu i bealu. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.