Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Spróbuj punktować jak coś , a nie pisać  bez konkretów.

Dostosowałem się do twojego poziomu bo Eldzislaw ma racje i to lekko wypunktował. Nie ma u nas szaleńca który by stwierdził ze twój Center gra w okolicach nieminusowego gracza tymczasem Ty w jakimś niezrozumiałym przypływie weny nie tylko negujesz dane i eye test gościa który przyznaj ma marny sezon to jeszcze budujesz narracje i piszesz ze legit. Nie. Nie legit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Serio stawiasz Theisa półkę wyżej niż Nurkica? 

Zdrowy Nurkic potrafi dawać impact na TOP50 ligi. Najlepszy Theis nie łapie się do setki. 

ogólnie zgoda, ale teraz był zdrowy i nie wiem czy dawał impact na poziomie top100 chociażby

no i jeśli wciąż będzie się łamał co pół roku a w PO wylatywał po sweepie, to kto wie czy grający Theis na koniec nie będzie ciut bardziej przydatny

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież we wszystkich zaawansowanych statystykach to mocno ujemny gracz plus gra jeden z najsłabszych sezonów. 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ogólnie zgoda, ale teraz był zdrowy i nke wiem czy dawsł impacgmt na poziomie top100 chociażby

no i jeśli wciąż będzie się łamał co pół roku a w PO wylatywał po sweepie, to kto wie czy grający Theis na koniec nie będzie ciut bardziej przydatny

Może na koniec będzie ale opisujemy T1 a w nim jest tragiczny. 

Nikt nie pisze ze w PO się na pewno nie sprawdzi. 

A Jasiek jedyne co robi to atakuje ze jeden nie umi matmy a drugi nie umi konkretów. A oba elementy są proste.  I matma i konkrety są przecież przeciw Danielowi T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Może na koniec będzie ale opisujemy T1 a w nim jest tragiczny. 

Nikt nie pisze ze w PO się na pewno nie sprawdzi

no, ale to o co chodzi? że Jasiek koloryzuje rzeczywistość, komu się nie zdarzyło niech pierwszy rzuci gumowym kurakiem

a drugie zdanie to właśnie istota sprawy - jak zwykle 29 ludzi oceni T1 Lakers i wszystko będzie wyjaśnione, natomiast istotne są PO i z perspektywy LAL posiadanie hca, reszta w obliczu obranego celu jest mało istotna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:
 

Jedyne co masz tam mocno ujemne to lineupy Theis-Thompson, gdzie są jakoś -20 net w 100 minut, co na starcie sezonu z marszu zarżnie statystyki. 

Ale bez Tristana też jest minusowy ( a Tristan bez theisa jest na płusie) . 

10 minut temu, january napisał:

 

Najlepszy Theis to w zeszłym sezonie mógł być spokojnie w all-D 2nd, a w ataku za wielkiej roli (finisher, stawianie zasłon) nie odgrywa, ale robi to świetnie. W tym wymyślili mu przesunięcie na PF na start, co cóż. Było idiotyczne. Pisanie tu o nim, że nie jest legit C to jakieś wtf.

Przeciez to theis gra na centrze a Tristan na pf. W Top 10 matchupow Tristana masz Giannisa, jeremi Granta, Griffina czy sabonisa. Theis się matchupuje z centrami (w top 10 matchupow nie masz ani jednego gracza który nie jest centrem, same howardy, embiidy i jordany) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Serio stawiasz Theisa półkę wyżej niż Nurkica? 

Zdrowy Nurkic potrafi dawać impact na TOP50 ligi. Najlepszy Theis nie łapie się do setki. 

sliwka>theis i tu nawet nie ma pola do dyskusji 

pisze bo wielokrotnie januaru bezzasadnie uprawial hihy smiechy ze sliwki

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

sliwka>theis i tu nawet nie ma pola do dyskusji 

pisze bo wielokrotnie januaru bezzasadnie uprawial hihy smiechy ze sliwki

Boucher obu zjada na śniadanie ( ale ma szybką przemianę materii stąd chudy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Harden i 4 rolesów pewnie by zrobił w realu PO, ale u nas akurat nie zrobił.

Warto by było niektóre BeGMowe teorie zweryfikować. @Sylvinho. - jako że o Twój team tutaj chodzi - zróbmy experyment - przekaż mi w Simce swój gorszy team na sezon, albo sam go prowadź jak wolisz. Oddaj wszystko co tam masz za odpowiednika rl Hardena w prime i dodaj do składu 6 kasztanów którymi tankował @january w ostatnich 3 sezonach - te Potkolziny itp. Ciekawi mnie, czy taki team zrobi chociaż 30W. Jak ta Gwiazda otoczona kasztanami awansuje do playoffs to przeproszę, ale jak nie to może sie skończy u nas to przereagowywanie jakby grał taki Harden z Hrycaniukiem i Panią Stenią z pobliskiego Społem. Niestety jestem pewien, że pojawią się odpowiednie komplikacje, żeby takowego experymentu nie przeprowadzić.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jego defensywa jest mocno podejrzana.

wybacz, że spytam, ale na podstawie czego tak sądzisz?

Jedyna Jego defensywa podejrzana może być 1na1 na poście w stosunku do typów jak Jokić i Embiid i to raczej tyle ( ale tu polecam mecz Raps Philly z tego sezonu ze Nurse zagral 4min wlasnie bucherem zeby zmatchupowac go Lenem czy Baynese, Embiid zrobil jakies 30-20 i Philly ofc odniosla win .. ).

Kolo może switchować na każdego niskiego. W sensie ma niesamowitą koordynację i czucie. Obrona to jest Jego bardzo mocna strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Warto by było niektóre BeGMowe teorie zweryfikować. @Sylvinho. - jako że o Twój team tutaj chodzi - zróbmy experyment - przekaż mi w Simce swój gorszy team na sezon, albo sam go prowadź jak wolisz. Oddaj wszystko co tam masz za odpowiednika rl Hardena w prime i dodaj do składu 6 kasztanów którymi tankował @january w ostatnich 3 sezonach - te Potkolziny itp. Ciekawi mnie, czy taki team zrobi chociaż 30W. Jak ta Gwiazda otoczona kasztanami awansuje do playoffs to przeproszę, ale jak nie to może sie skończy u nas to przereagowywanie jakby grał taki Harden z Hrycaniukiem i Panią Stenią z pobliskiego Społem. Niestety jestem pewien, że pojawią się odpowiednie komplikacje, żeby takowego experymentu nie przeprowadzić.. :) 

Simbasket jako wyrocznia oceny?

@julekstep byłby dumny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jego defensywa jest mocno podejrzana.

prawda

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Chociażby tego, że Nurse go ściąga w obronie na ostatnie minuty. Ma nawyki i notuje sporo efektownych zagrań z pomocy, ale wydaje mi się, że jego reputacja jest mocno przesadzona.

znow prawda. brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Chociażby tego, że Nurse go ściąga w obronie na ostatnie minuty. Ma nawyki i notuje sporo efektownych zagrań z pomocy, ale wydaje mi się, że jego reputacja jest mocno przesadzona.

no niestety tu już się nie dogadamy, bo tak możesz udowodnić że Śliwka > Bam Adebayo, bo sam Greg Popovich tak uznał przy wyborze do składów.

Lub też Forbse lepszy od Keldona Johnsona czy Derricka White etc ..

Niestety chyba jedyny jestem, co nie uważa trenerów za jakieś wyrocznie.

Ciężko też o lepszy przykład niż ten z tego sezonu Nurse - Boucher by do tego dojść. Jak widać można to interpretować inaczej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.