Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Frank Jackson +30 w 20 minut 

Akurat dla Franka Jacksona, to Ty nie masz minut w backcourt przy Lillardzie, Booerze i Hillu ;) 

Mnie by interesowało kim grasz poza DFS na sf :P 

No i dlaczego nie wspomniałeś, że Oni dziś w pokazie 3 garnituru rl Jazz grał 30min. i miał 14pkt. 7zb. ? 

 

2 minuty temu, ignazz napisał:

Rudy GAy lubi bąble choc tylko 26 minut dostaje to

19,8/5,8/1,5 /1 bl

43% za trzy 2,4/5,3 rzutu 86%FT 

per36 by szło 28/8/2,8/1,7 bl

Ignaś - jak dla mnie Spurs spokojnie są w playoffs. Dobrze, że Tobie ten Brogdon wrócił do gry.

Karpik ma największe problemy - Isaac, Zion, słabo gra Shabet i pomimo fantastycznej defensywy, ma problemy z ofensywą. 

W Jazz rzeźnię pod koszem robią Ayton i z ławki pewnie Bryant. Do gry wrócił Bledsoe i Ish Smith może spokojnie wrócić na ławkę. 

Jak już jesteśmy na Zachodzie - to słabiej Lakers  - nieobecności Butlera i LeBrona odbiją się na bilansie wg mnie, choc 1 seed niezagrożony. 

Dobrze, że LBS ma tego Holidaya, a nie cały obwód z rl Denver, bo źle by to wyglądało jeszcze przy wąskiej ławce. 

Ciekawi mnie kim Oklahoma gra na sf, a jeżeli jest to świetny Anunoby, to kim na pf? 

Houston radzą sobie wg mnie świetnie czy to z Bealem, czy tez bez niego, choc po kontuzji Dragicia na pg ostaje im się tylko Payton.

W Kings brakuje trochę tego Schrodera z ławki, ale tu minuty będzie dostawał Milton. 

Olbrzymiego pecha ma Phoenix - najpierw Dinwiddie, a teraz JJJ. Bogdanoviciovi wyszedł chyba tylko jeden mecz. Tu ewidentnie może zabraknąć powera w ofensywie. 

Na Zachodzie - jak dla mnie kolejność jest wyjaśniona w połowie seeding games. 

 

Na Wschodzie jak zawsze wszystko jest bardziej skomplikowane.. 

Czy jak Lowry kontuzjował mi Gordona, to możemy liczyć że do tego zajścia nie doszło? :P;) Pamiętam, jak rok temu byliśmy przekonywani, ze jak u nas do bójki Rondo/Paul nie doszło, to wykluczenia Ingrama również nie było :P My w Orlando jesteśmy profesjonalni i jakoś sobie będziemy musieli radzić chwilowo bez naszego podstawowego skrzydłowego Aarona Gordona i do tego teraz też bez Kendricka Nunna, który z przyczyn osobistych opuścił bąbel. Tu oczywiście duże minuty z ławki dostaje Cory Joseph i zwiększamy minuty McGrudera i Mbah a Moute. Natomiast, jak będą protesty z powodu stopniowego wprowadzania do gry Kellego Oubre Jr. (tak! wraca ;) ) to ędę zmuszony wprowadzić na boisko Alfonzo McKinniego. Jako że oglądam Boston i tam ze względu na swoje ograniczenia w ataku Grant Williams minuty dzieli z Olejeye, bo Theis również nie jest wirtuozem ofensywy, to u mnie te 15min. może grać spokojnie przy KATie, bo defensywie Granta nic zarzucić nie można. 

Co do innych teamów - najbardziej umierają Celtics i Knicks ze swoimi bardzo wąskimi rotacjami. Dużo lepiej nie jest pod koszem w Toronto, chociaz obwód wymiata. 76ers traca na jakis czas Simmonsa i ja cały czas nie wiem, co z tym Klayem - jak dla mnie może grać jako taki lepszy Korkmaz 2.0 na 15-18min. w 75% meczy - bo b2b i ogólnie co 2 dni po Achillesie to nieporozumienie. 

Indiana też ma swoje problemy na skrzydle, ale tutaj dziury im łata świetny Keldon Johnson. 

Milwaukee jest u nas mocarne pomimo restrykcji minut Kemby i braku spaceingu przy lineupach Antka z Tristanem, czy Iggym. 

Charlotte na ten moment poradziło sobie dość dobrze z urazem Sabonisa, gdzie w druzynie większą rolę przejął Warren. 

W Miami znany juz jest problem z Donciciem w końcówkach, ale tu ma kto kreować - Oladipo, Sato.. Brakuje mi tu jednak g2ga. 

Takiego g2g maja Wizards, ale tu się trzeba nastawiac na play in z Pacers wg mnie. Czy wsparcie Fourniera i Cama Johnsona tu wystarczy na Chrisa Paula? Jaka tu jest rola Capeli w tym mikroballu? 

Atlanta gra bez Murraya i pomimo kilku ciekawych graczy - White, Millsap, Melo, czy ciężki tu do oceny Carter Jr. raczej powalczyć może tylko  o bycie przed Celtics mającymi problemy z zebraniem s5 i chociaż 2 rezerwowych. 

 

 

 

 

Bulls idą na 0-8, ale przy energii nowego GMa mogą mu sprawić prezent i wygrać w bąblu honorowy mecz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo No nie wiem kim tam grac poza DFSem,  może zaeksperymentuje z Tatumem :wink::wink: 

Frank Jackson u mnie nie powacha parkietu pewnie, porownalem tylko statystyki mojej 12 opcji do 3 opcji Lakers :wink::wink: 

Miye Oni wiadomka, elegancka prezentacja, niech w koncu swiat zobaczy to co ja widzialem na youtube rok temu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

@Alonzo No nie wiem kim tam grac poza DFSem,  może zaeksperymentuje z Tatumem :wink::wink: 

Frank Jackson u mnie nie powacha parkietu pewnie, porownalem tylko statystyki mojej 12 opcji do 3 opcji Lakers :wink::wink: 

Miye Oni wiadomka, elegancka prezentacja, niech w koncu swiat zobaczy to co ja widzialem na youtube rok temu!

wg bbref w dwóch poprzednich sezonach Tatum grał ponad 70% minut na sf. U nas w Orlando za czasów Dnc również byłw swoim roockie season startującym sf. czyli dla mnie jak najbardziej do przyjęcia. Pewnie gdyby nie problemy rl Celtics pod koszem, to w tym sezonie tez by grał coś na sf. ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Poszło 

Nie wiem jak zadecydowaliście o zawodnikach którzy w RL nie są w bańce a u mnie by byli ale na SF próbował bym SGA przy niskim ustawienu z Grahamem na rozegraniu i Powellem na SG w pierwszej piątce i wsparcie KCP z ławki. 

Przynajmniej nie mam problemów z wysokimi. OG o którego dopytywałeś okupuję czwórkę co przy tak grającym Nurkiću no wygląda cacy. Bertansa mi tylko trochę brak bo jego trójka z ławki to było by coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2020 o 10:46, Alonzo napisał:

W Jazz rzeźnię pod koszem robią Ayton i z ławki pewnie Bryant. Do gry wrócił Bledsoe i Ish Smith może spokojnie wrócić na ławkę. 

Ty doceń Mikala, bo gość jest fantastyczny, gra na pozycjach od SG do PF co tak krytykowałeś i tłumaczyłeś, ze szkodzi i o dziwo dokłada bardzo trójkę 

a widząc jak ceniłeś Crowdera to widzę, że rezygnacja to byl najlepszy pomysł ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

Ty doceń Mikala, bo gość jest fantastyczny, gra na pozycjach od SG do PF co tak krytykowałeś i tłumaczyłeś, ze szkodzi i o dziwo dokłada bardzo trójkę 

a widząc jak ceniłeś Crowdera to widzę, że rezygnacja to byl najlepszy pomysł ;) 

A jak tam Booker? Radzi sobie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.