Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, fluber napisał:

No zrozumiałem z tych Twoich komplementów, że nadają się na legit starterów w mistrzowskim/topowym teamie:)

teraz serio poproszę cytat, bo to już przestaje być dla mnie nawet śmieszne

17 minut temu, fluber napisał:

Generalnie to już trochę bezczelne, żeby po rozpoczęciu głosowania w dyskusji o swoim teamie, zaatakować kogoś argumentem "nie widziałeś mojej rotacji" :)

co jest bezczelne? w tamtym rs przez kilka tygodni byłem jebany za brak zmiennika na PF i minuty Nene, ostatecznie wyszło jak wyszło, a Ty jak masz odklejoną klepkę to sobie sprawdź bilans 

to było dopiero bezczelne

17 minut temu, fluber napisał:

Czyli Wilson Chandler jest lepszy od Malika?  Bo nie do końca wiem, co masz na myśli w tej chwili i czy zgadzasz się z moją tezą, czy nie.

od Malika niewielu było w sumie gorszych

(ojeeeej)

17 minut temu, fluber napisał:

Ależ skąd! Z tego co napisałem nic takiego nie wynika! Napisałem tylko, że Rl Nuggets mieli w 2T lepszego 9 i 10 gracza rotacji od Ciebie. 

czyli atakujesz mnie marginalnym argumentem, bo może przypomnijmy:

Godzinę temu, fluber napisał:

Analogia do Twojej rotacji polega na tym, że pokazuję, w czym RL Nuggets od Ciebie są lepsi.

nic z tego nie wynika, nie mam za bardzo ochoty tracić czasu, a powinienem Ci tu rozpisać wszystkie absencje podstawowych graczy Nuggets (z mega ważnymi grajkami jak Sap, MPJ, Harris czy Plumm) bo u mnie Holiday opuscił bodaj 7 spotkań, a Harris 16 i to tyle z większych strat

i dyskutujemy o czym? że niby o tym, że w tamtym trymestrze dostałem 19W, gdzie Jokić był jebany przez cały Bytom i pół forum, a Grant w adv stats wyglądał jak skrzyżowanie  JJ Hicksona z Thabeetem?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Polecam dla tych co oglądanie OKC omijają szerokim łukiem i wątpią w mojego Lidera, że na banalnym terminarzu byśmy tyle wyciągnęli

 

W 1T na 28 meczów, miałeś 21 meczów z Zachodem (75%) i tylko 7 ze Wschodem (25%) , 11+1,5 ( bo 3 mecze z Pacers/Wizards, więc liczę ich jako pół) meczów z teamami, które po 1T są w play-offs (44,6%) i 15,5 meczu z drużynami spoza play-offs ( 55,4%).

W 2T na 25 meczów masz 13 meczów z Zachodem, a nie 15 ( 52%) i aż 12 meczów ze Wschodem (48%) w tym 16 spotkań z drużynami, które po 1T są w play-offs (64%) i tylko 9 spotkań z drużyami spoza play-offs (36%).

Generalnie w porównaniu do 1T to masz przejebanie trudny terminarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

W 1T miałeś 21 meczów z West:)

No i? 

2x Lakers, 76ers, Wizards, GSW z Currym jeszcze, Houston, Pacers, Wolves, Suns, Spurs, Magic, Nuggets, Kings a to tylko drużyny wyraźnie lepsze ode mnie w T1. Terminarz T1 to jatka była. Ja zagrałem raptem dwa mecze z zadeklarowanymi tankerami w T1. Clippers i Memphis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie jest problem tych wiecznych rotacji no i Shai jednak w zdecydowanie innej roli tutaj musiałby występować, bez Marca trochę kuleje playmaking w S5 (to jest akurat underrated przez Ciebie strata), za to plusami powinna być wydajna w ataku ławka i mocna w defensywie S5. Bolden zagrał dwa zajebiste mecze w Suns przechodzące do T3 jednak :D mały plusik za Clarka, ale on też tylko połowę czasu grał

4 minuty temu, BMF napisał:

KCP w Lakers nie gra w obronie jako ,,czwórka'', może w jakichś garbage eksperymentalnych lineupach zagrał tak parę minut przez cały sezon.

też mi się to nie klei, tak samo jak Clark na C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Generalnie w porównaniu do 1T to masz przejebanie trudny terminarz. 

A to spoko. Dobrze wiedzieć. W T1 z tankerów jak pisałem na rozkładzie dwóch, a w T2 6. Do tego problemy konkurentów bezpośrednich konkurentów ( Dallas/Spurs ), gdzie ja poprawiłem rotację wywalając 4 skreślonych, Celtowie i Hawks z problemami. 

Reszta uzasadnień w opisie.

7 minut temu, BMF napisał:

KCP w Lakers nie gra w obronie jako ,,czwórka'', może w jakichś garbage eksperymentalnych lineupach zagrał tak parę minut przez cały sezon.

KCP gra u mnie 32 min na SF i trochę na SG.

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

też mi się to nie klei, tak samo jak Clark na C

Nie ma innego wyjścia. To mój prywatny PJ Tucker.

Nie będę tłumaczył rotacji wysokich jak ją dałem w opisie ( pkt 6 ). 

7 minut temu, polishllama69 napisał:

trochę kuleje playmaking w S5

Devonte' Graham i jego 8 asyst na mecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A to spoko. Dobrze wiedzieć. W T1 z tankerów jak pisałem na rozkładzie dwóch, a w T2 6. Do tego problemy konkurentów bezpośrednich konkurentów ( Dallas/Spurs ), gdzie ja poprawiłem rotację wywalając 4 skreślonych, Celtowie i Hawks z problemami. 

Reszta uzasadnień w opisie.

Sorry Eld, ale podejrzewam, że nadal masz wysoką gorączkę, bo te dialogi są dziwne:

Ty: Mój terminarz jest banalny w porównaniu do 1T. Mam teraz aż 15 meczów z Zachodem

Ja: W 1T miałeś ich 21

Ty: No i co z tego?

Ja: A poza tym nie masz teraz 15, tylko 13 i grasz aż 16 z 25 meczów z play-off teamami

Ty: Mam łatwiejszy terminarz, bo poprawiłem rotację

To czy poprawiłeś rotację nie ma żadnego znaczenia w kontekście tego, jak trudny jest Twój terminarz. Jak chcesz teraz twierdzić, że Twój terminarz jest łatwiejszy, bo... masz lepszy skład niż w 1T, no to generalnie lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

KCP gra u mnie 32 min na SF i trochę na SG

Napisałeś w opisie, że ,,KCP był widywany jako PF'' i ,,parę procent KCP w smallballu (w kontekście PF'', gdy on tak naprawdę w obronie gra jako 1-2 i ew. może bronić SF, ale tu już jest sporo problematycznych matchupów.

6 minut temu, polishllama69 napisał:

też mi się to nie klei, tak samo jak Clark na C

Nom, z Gasolem byłoby inaczej, posiadanie shooterów w składzie jest fajne jak się ma odpowiednich kreatorów, ale Thunder ich nie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, polishllama69 napisał:

S5 ? z teog co kojarzę masz tam SGA Norm OG xx xx, ale nie znam jej na pamięć

Kur...rotacja mi się nie zapisała, tzn zmiana przed wczoraj po tym jak @LeweBiodroSmoka zwrócił mi uwagę. Minuty Grahama zwiększyłem bo u siebie dałem 20 mpg a on w RL gra 35 więc poszedłem z tym do góry, lekkim kosztem Bacona i większych minut SGA na dwójce. 

Ale już nie będę tego poprawiał bo coś zjebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

@Eld przecież Ty masz 17 meczów w tym trymestrze z PO teams z czego 10 na wyjeździe. Wyzdrowiej lepiej.

I tak będziesz za mną na koniec RS! ;)

Ja tam wolę terminarz T2 niż T1. Więcej tankerów, więcej emocji w meczach z Ignazem.

Ale na serio jak przy tej pladze co miałem w T1 dostałem 10-18 i było czterech skreślonych zawodników, to teraz po poprawie praktycznie wszystkiego gdzie nawet c***, niech ten terminarz będzie taki sam bo gram dużo z drużynami ze środka a nie jakimiś czystej krwi contenderami to wszystko poniżej .500 gonna be a bit unfiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

otwarcie głosowania przed deadlinem na opisy to jednak największa patola :)

Patola bylo takie wydluzenie opisow ;]

1 minutę temu, Eld napisał:

wszystko poniżej .500 gonna be a bit unfiar

Ja tam z cala sympatia, ale jak pisalem Wojtkowi to Tobie (i Wolves) dal chyba najbadziej kuriozalny bilans i nie widze mozliwosci, zebys dostal wiecej niz 12-13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.