Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lucas napisał:

 

@człowiek...morza trzeba oddac, ze chyba jest najbardziej budzącym emocje GM-em w lidze, bo jeśli miałbym wymienić 3 serie, które chciałbym najbardziej zobaczyć to:

Magic - Knicks, Knicks - Sota, Knicks - Lakers :D 

Ja top 1 Suns - Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

A nie wiem czy to byloby az tak ciekawe, w sensie chyba jakiejs otwartej wojny z Ignasiem nie prowadzę :D 

Czasem partyzantka ciekawsza

Poza tym "BoLi CiE wIeLkI wIgGiNs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem, ze Malik po promocji poszedł, cm zasłużył, podbijał ponad dwa lata

jak za takiego scruba, to ładny pakiet nie, Jasiek? ;)

3 godziny temu, january napisał:
17 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

skąd info, ze to shutdown?

Bo Sota prawie syna właściciela i córkę GMa wysłała w pakiecie po DLO :P 

wystarczyło pewnie nie ruszać Teague'a, gamonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie każdy może kryć Russella Simmonsem z Embiidem za plecami jako jedyną pierwszą opcję w debiutanckiej serii w PO :P 

Szybcy niscy guardzi z dobrym kozłem to koszmar dla Sixers. Dinwiddie czy Levert potrafili robić miazgę w pojedynkę, ale że największą bronią Russella są pullupy, gdzie łatwo o slump i passing, no to akurat łatwo go skasowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę swój wstępny podział na tiery przed głosowaniem po pobieżnej analizie zespołów ( bez bilansów). Jakby ktoś czuł się wyjątkowo urażony, to chętnie dowiem się, czy coś ważnego pominąłem:

Wschód:

T1 - Bucks - tu raczej bez komentarza, Giannis idzie po MVP, a RL Bucks po 1 seed i to z dużą łatwością

T2 - Heat, Hornets - Miałbym Miami w T1,5, ale ostatecznie uraz Doncića i jednocześnie zardzewiały Oladipo sprawiają, że mam ich w T2 razem z moim zespołem, gdzie ciągle jest nadspodziewanie zdrowo, szeroko i w formie.

T2,5 - Raptors, Magic - bardzo mocne zespoły, ale dłuższe absencje ich największych gwiazd ( Siakam, Towns) sprawiają, że mam ich ociupinkę niżej niż T2

Raczej tylko jakiś kataklizm lub seria kontuzji może zmienić to, kto będzie w TOP 5 ,a kto poza...

T4 - 76ers, Knicks - zespoły oparte o kilka gwiazd z problemami z rotacją i kontuzjami, co niestety w RL NBA nie odbija się dobrze ( patrz Rl 76ers, czy Blazers), dla 76ers bolesna szczególnie dłuższa pauza Embiida, Knicks w żadnym meczu T2 nie mogli wystawić swojej s5, tylko na 4 wspólne mecze załapała się BIG 3.

T5 - Pacers, Bulls - W Pacers Turner i Lamb nie mieli problemów z kontuzjami jak w T1, i wielką formę złapał Rose, który miał w tym trymestrze najdłuższą serię meczów na 20+ punktów... w karierze. Wielka też była w tym trymestrze forma DeRozana i Hassana Whiteside'a, który gra chyba najlepszy basket w karierze.

T6 - Hawks, Wizards, Celtics - play-offs tym drużynom odjeżdżają, o ile już nie odjechały. Hawks po tym jak byli najzdrowszą drużyną w T1, teraz sporo stracili na zdrowiu i formie najlepszych graczy, Celtics ciągle cierpią przez to, że Paul George opuszcza mecze i chyba opuścił ich już za dużo, aby dogonili czołówkę, fatalny trymestr dla WIzards, Harden złapał straszny slump na pół trymestru, Fournier gra gorzej, Capela ma problemy z piętą i opuszcza mecze, przez co rotacja na pozycjach 4/5 nie istnieje, Metu nie gra, Vonleh nie gra, Nene nie gra, Cam Johnson nie gra, jest źle.

T7 - Pistons, Cavaliers - kilku bardzo fajnych graczy w obu ekipach i spokojne przebudowy.

T8 - Nets

 

Zachód:

T1 Lakers - mimo ciągłych problemów z pozycją centra, slumpu rzutowego Butler, kontuzji Russella i tego, ze Ingram obok drugiej gwiazdy już wcale nie wygląda tak dobrze, LeBron gra absolutnie przekosmiczny sezon i powinien spokojnie zapewnić 1 miejsce na Zachodzie Lakers w tym trymestrze

T2 Wolves, Nuggets - chudy Jokić i gorący Lillard obudowani całkiem solidnie nie powinni być daleko z tyłu, w Wolves ciągle brakuje głębi, w Nuggets chyba trochę drugiej opcji, ale i tak oba teamy są świetne

T3 Rockets - trochę problemów się pojawiło, głównie z urazami i Nuggets oraz Wolves trochę odskoczyli, ale ten team jest i tak w tym trymestrze lepszy od grupy pościgowej, którą tworzą:

T4 Suns, Spurs, Kings - gracze Suns poza JJJ spuścili z tonu, Spurs mimo lepszego LMA mają problemy z mało i w kratkę grającym Brogdonem, kontuzją Bertansa i seryjnie przegrywającym Wigginsem, Kings bazują na fenomenalnym Gobercie, ale wydaje się, że jego otoczenie jest trochę przepłacone w stosunku do tego, co grają w RL NBA

T5 Mavericks, Jazz - Trae ciągle w fenomenalnej formie, co nie przekłada się na wygrane w RL NBA, ale tu dostał już fajne wsparcie od Ziona, nieźle gra Jarret Allen, Jazz chyba z mocniejszym składem, ale trochę zmian w okienku było, wiec pewnie by to w RL NBA od razu nie zaklikało, na duży plus bardzo dobry Bledsoe

T5,5 Thunder - Thunder już nie mają tak dużych problemów z kontuzjami, ale ciągle jest niestety mają, Nurkić ciągle nie gra, Bagley co chwilę kontuzjowany, Marc Gasol się sypie, ale świetny SGA może ich tutaj ładnie pociągnąć, a i Powell mial swoje momenty

T6 Blazers, Pelcians - no musze jakoś docenić Chrisa Paula oraz BIG 3 Brooks - Burks Valanciunas. Na play-offs oczywiście szanse zerowe

T7 Grizzlies, Warriors - Michael Porter, Fultz, Jordan Clarkson - kilka bardzo fajnych zawodników w tym trymestrze się pokazało, w Warriors jest Draymond i Josh Hart, momenty miał Dieng, ogólnie niestety słabo i ostry tank.

T8 Clippers - najlepszy zawodnik tej drużyny jest aktualnie stashowany...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Widzicie jakiego mam Capele na ten i kolejny sezon w rosterze?

 

https://twitter.com/Karol__Sliwa/status/1225037927232757763?s=20

świetnie pokazuje swój jak zwykle c***owy poziom wiedzy XD

5 minut temu, fluber napisał:

T4 Suns, Spurs, Kings - gracze Suns poza JJJ spuścili z tonu, Spurs mimo lepszego LMA mają problemy z mało i w kratkę grającym Brogdonem, kontuzją Bertansa i seryjnie przegrywającym Wigginsem, Kings bazują na fenomenalnym Gobercie, ale wydaje się, że jego otoczenie jest trochę przepłacone w stosunku do tego, co grają w RL NBA

widziałeś co odpierdalają irl Rubio i Sarić ?

dodatkowo Iggy coś tam pierdzi o fatalnym Forbesie a przy Rubio i Gobercie spacing musi być

aha, Marcus Morris też bardzo mocno spuścił z tonu i wydaje mi się, że nie wszystko grał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

T8 Clippers - najlepszy zawodnik tej drużyny jest aktualnie stashowany...

Collin Sexton w drugim trymestrze robi (z pamięci) 22ppg flirtując z ~50-40-90.

Aczkolwiek Terence Davis jest faktycznie przezajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.